Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wyniki wyborów do Sejmu RP

Dane z okręgów: 41/41

Zbiorcze statystyki głosowania

Liczba uprawnionych do głosowania
959177
Liczba kart ważnych
498849
Liczba głosów ważnych
487720
Liczba głosów nieważnych
11129

Frekwencja w regionie

52.01%

Wybrani posłowie

Nr okręgu Nr listy Nr na liście Komitet Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent
6716 7 1 Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" KULESZAJakub KULESZA 15058
3.09%
6116 1 1 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość KRUKElżbieta KRUK 43432
8.91%
6126 1 2 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość MICHAlzKIEWICZKrzysztof MICHAŁKIEWICZ 15806
3.24%
6136 1 3 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość MASlzOWSKAGabriela MASŁOWSKA 23287
4.77%
6146 1 4 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość STAWIARSKIJarosław STAWIARSKI 15807
3.24%
6156 1 5 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość BIELECKIJerzy BIELECKI 8510
1.74%
6166 1 6 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość SZULOWSKIKrzysztof SZULOWSKI 9019
1.85%
6176 1 7 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość SPRAWKALech SPRAWKA 15713
3.22%
6186 1 8 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość GlzUCHOWSKIKrzysztof GŁUCHOWSKI 9924
2.03%
6196 1 9 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość SOBOnzArtur SOBOŃ 16643
3.41%
61106 1 10 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość TUlzAJEWSylwester TUŁAJEW 17289
3.54%
6216 2 1 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP MUCHAJoanna MUCHA 43459
8.91%
6226 2 2 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP KARPInzSKIWłodzimierz KARPIŃSKI 10260
2.1%
6246 2 4 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP WILKWojciech WILK 6348
1.3%
6516 5 1 Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe lzOPATAJan ŁOPATA 7750
1.59%

Wyniki
głosowania

na listy kandydatów na posłów

47.57%
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
16.59%
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9.32%
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
7.74%
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
5.98%
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
5.00%
Komitet Wyborczy KORWiN
4.54%
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru
2.75%
Komitet Wyborczy Partia Razem
0.28%
Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!"
0.12%
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej
0.12%
Komitet Wyborczy Samoobrona

Wyniki głosowania na kandydatów na posłów

Nr listy Komitet Nr kandydata Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent głosów w okręgu Wybrany
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 1 KRUKElżbieta Małgorzata KRUK 43432
8.91%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 2 MICHAlzKIEWICZKrzysztof Stefan MICHAŁKIEWICZ 15806
3.24%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 3 MASlzOWSKAGabriela MASŁOWSKA 23287
4.77%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 4 STAWIARSKIJarosław Piotr STAWIARSKI 15807
3.24%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 5 BIELECKIJerzy Feliks BIELECKI 8510
1.74%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 6 SZULOWSKIKrzysztof SZULOWSKI 9019
1.85%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 7 SPRAWKALech Stanisław SPRAWKA 15713
3.22%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 8 GlzUCHOWSKIKrzysztof GŁUCHOWSKI 9924
2.03%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 9 SOBOnzArtur SOBOŃ 16643
3.41%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 10 TUlzAJEWSylwester Karol TUŁAJEW 17289
3.54%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 11 PODKAnzSKIZdzisław Zbigniew PODKAŃSKI 6452
1.32%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 12 BENDER-MOTYKABogna Maria BENDER-MOTYKA 2140
0.44%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 13 WIECZOREKMarcin WIECZOREK 2687
0.55%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 14 ZYBAlzAEwa ZYBAŁA 3118
0.64%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 15 TORLech Zbigniew TOR 1470
0.30%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 16 DUDZIAKHenryk DUDZIAK 2293
0.47%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 17 SKWAREKSławomir SKWAREK 7509
1.54%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 18 STACHOWICZ-CIOCZEKMaria Bernadeta STACHOWICZ-CIOCZEK 1120
0.23%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 19 CHUDEKDaniel CHUDEK 2073
0.43%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 20 PISAREK-PIOTROWSKASylwia Ewa PISAREK-PIOTROWSKA 936
0.19%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 21 WOJCIECHOWSKIMarek Grzegorz WOJCIECHOWSKI 7060
1.45%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 22 KUBIszKatarzyna KUBIŚ 1347
0.28%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 23 KAlzASKAAdam Krzysztof KAŁASKA 3388
0.69%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 24 LENARTAgnieszka Beata LENART 1129
0.23%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 25 PASTUSZAKAneta Maria PASTUSZAK 944
0.19%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 26 PAPROCKIJarema Maciej PAPROCKI 1001
0.21%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 27 ROMAnzCZUKAnna Aleksandra ROMAŃCZUK 481
0.10%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 28 SKRZATDorota SKRZAT 1079
0.22%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 29 MAJKOWSKIRyszard Marek MAJKOWSKI 2973
0.61%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 30 MUSZYnzSKIGrzegorz MUSZYŃSKI 7384
1.51%
2 KW Platforma Obywatelska RP 1 MUCHAJoanna MUCHA 43459
8.91%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 2 KARPInzSKIWłodzimierz Witold KARPIŃSKI 10260
2.10%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 3 GazSIOR-MAREKMagdalena Ewa GĄSIOR-MAREK 4131
0.85%
2 KW Platforma Obywatelska RP 4 WILKWojciech WILK 6348
1.30%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 5 BANCERZUrszula BANCERZ 2900
0.59%
2 KW Platforma Obywatelska RP 6 WCISlzOMarta Anna WCISŁO 3561
0.73%
2 KW Platforma Obywatelska RP 7 LISOWSKABożena Grażyna LISOWSKA 1261
0.26%
2 KW Platforma Obywatelska RP 8 BIAlzOWazSWaldemar Franciszek BIAŁOWĄS 1345
0.28%
2 KW Platforma Obywatelska RP 9 POzzzAKJanusz POŻAK 1850
0.38%
2 KW Platforma Obywatelska RP 10 WASILEWSKIAdam Jerzy WASILEWSKI 676
0.14%
2 KW Platforma Obywatelska RP 11 BOJARSKIKrzysztof BOJARSKI 719
0.15%
2 KW Platforma Obywatelska RP 12 JURKOWSKIZbigniew Wiktor JURKOWSKI 1024
0.21%
2 KW Platforma Obywatelska RP 13 DOBROSIELSKAMagdalena DOBROSIELSKA 113
0.02%
2 KW Platforma Obywatelska RP 14 CHOLEWInzSKAIrena Marianna CHOLEWIŃSKA 125
0.03%
2 KW Platforma Obywatelska RP 15 MALESSAWojciech Józef MALESSA 70
0.01%
2 KW Platforma Obywatelska RP 16 AL KUSAYERAyman AL KUSAYER 182
0.04%
2 KW Platforma Obywatelska RP 17 STASIAKCelina Waleria STASIAK 412
0.08%
2 KW Platforma Obywatelska RP 18 zzzOlzYNIARafał Krzysztof ŻOŁYNIA 60
0.01%
2 KW Platforma Obywatelska RP 19 KULKAMonika KULKA 321
0.07%
2 KW Platforma Obywatelska RP 20 SezKTeresa Maria SĘK 151
0.03%
2 KW Platforma Obywatelska RP 21 DOROSZUK-MAJMarzena Wioletta DOROSZUK-MAJ 145
0.03%
2 KW Platforma Obywatelska RP 22 CIELICAMariusz CIELICA 84
0.02%
2 KW Platforma Obywatelska RP 23 PISULAMarcin PISULA 367
0.08%
2 KW Platforma Obywatelska RP 24 WERENGOWSKIŁukasz Cezary WERENGOWSKI 87
0.02%
2 KW Platforma Obywatelska RP 25 ZAWROTNIAK-BOGUSZJustyna Monika ZAWROTNIAK-BOGUSZ 73
0.01%
2 KW Platforma Obywatelska RP 26 LEMPARTYEwelina LEMPARTY 103
0.02%
2 KW Platforma Obywatelska RP 27 lzazTKAKrzysztof ŁĄTKA 216
0.04%
2 KW Platforma Obywatelska RP 28 MAMInzSKIPaweł Ryszard MAMIŃSKI 162
0.03%
2 KW Platforma Obywatelska RP 29 BANASIKDaria Katarzyna BANASIK 186
0.04%
2 KW Platforma Obywatelska RP 30 SIEMBIDAMariusz SIEMBIDA 501
0.10%
3 KW Razem 1 WARZOCHATomasz Piotr WARZOCHA 5697
1.17%
3 KW Razem 2 DlzUGOSZMagdalena Anna DŁUGOSZ 2216
0.45%
3 KW Razem 3 WROnzSKIJarosław Piotr WROŃSKI 714
0.15%
3 KW Razem 4 BABISKatarzyna Monika BABIS 631
0.13%
3 KW Razem 5 MICHALIKPiotr Leszek MICHALIK 398
0.08%
3 KW Razem 6 PLUTAKarolina PLUTA 655
0.13%
3 KW Razem 7 KACZYnzSKIGabriel Jan KACZYŃSKI 395
0.08%
3 KW Razem 8 RUDNICKAKatarzyna RUDNICKA 476
0.10%
3 KW Razem 9 MASIERAKPiotr Stanisław MASIERAK 235
0.05%
3 KW Razem 10 KOZIOlzMaciej Paweł KOZIOŁ 355
0.07%
3 KW Razem 11 WARZOCHAHalina Grażyna WARZOCHA 193
0.04%
3 KW Razem 12 JozzzWIKMichał Jerzy JÓŹWIK 168
0.03%
3 KW Razem 13 SZPANOWSKAJustyna Maria SZPANOWSKA 152
0.03%
3 KW Razem 14 DETIUKMarcin Jarosław DETIUK 162
0.03%
3 KW Razem 15 SOJAJoanna Anita SOJA 302
0.06%
3 KW Razem 16 FURMANIAKSzymon FURMANIAK 646
0.13%
4 KW KORWiN 1 ROZPENDOWSKIMichał Paweł ROZPENDOWSKI 12281
2.52%
4 KW KORWiN 2 KOZIElzKrzysztof KOZIEŁ 1833
0.38%
4 KW KORWiN 3 KONOWAlzEKJarosław Konrad KONOWAŁEK 2419
0.50%
4 KW KORWiN 4 WIszLInzSKANatalia Anna WIŚLIŃSKA 1502
0.31%
4 KW KORWiN 5 WOJCIECHOWSKAAnna Barbara WOJCIECHOWSKA 736
0.15%
4 KW KORWiN 6 szWIszMirosław ŚWIŚ 281
0.06%
4 KW KORWiN 7 URBATomasz Marcin URBA 299
0.06%
4 KW KORWiN 8 ZAKRZEWSKIAdrian ZAKRZEWSKI 529
0.11%
4 KW KORWiN 9 NIEZBECKIMariusz Grzegorz NIEZBECKI 161
0.03%
4 KW KORWiN 10 KUSZYKMartyna KUSZYK 240
0.05%
4 KW KORWiN 11 BANACHArtur Lech BANACH 356
0.07%
4 KW KORWiN 12 GRADMarzena GRAD 110
0.02%
4 KW KORWiN 13 RODAKJakub RODAK 340
0.07%
4 KW KORWiN 14 KOlzODZIEJAnna Dominika KOŁODZIEJ 188
0.04%
4 KW KORWiN 15 WYPYCHMichał WYPYCH 219
0.04%
4 KW KORWiN 16 WASAKMarika Patrycja WASAK 142
0.03%
4 KW KORWiN 17 WOLSKIMichał Kamil WOLSKI 228
0.05%
4 KW KORWiN 18 MUNDZIKPaulina MUNDZIK 115
0.02%
4 KW KORWiN 19 KAWezCKA-OLIWAAnna Jadwiga KAWĘCKA-OLIWA 61
0.01%
4 KW KORWiN 20 KASPRZAKDominika KASPRZAK 215
0.04%
4 KW KORWiN 21 ZABIELSKIMaciej Krzysztof ZABIELSKI 278
0.06%
4 KW KORWiN 22 KRozLAgnieszka Anna KRÓL 343
0.07%
4 KW KORWiN 23 DRazCZKOWSKA-SOBSTYLMartyna DRĄCZKOWSKA-SOBSTYL 70
0.01%
4 KW KORWiN 24 BRYKJonasz Krzysztof BRYK 204
0.04%
4 KW KORWiN 25 SOWAMarta Justyna SOWA 169
0.03%
4 KW KORWiN 26 SKUPInzSKAUrszula Ewa SKUPIŃSKA 87
0.02%
4 KW KORWiN 27 OSKROBAWojciech OSKROBA 168
0.03%
4 KW KORWiN 28 SERWINElżbieta Anna SERWIN 115
0.02%
4 KW KORWiN 29 KOBYLARZPaweł Krzysztof KOBYLARZ 187
0.04%
4 KW KORWiN 30 HUNEKJarosław Tadeusz HUNEK 500
0.10%
5 Komitet Wyborczy PSL 1 lzOPATAJan Zbigniew ŁOPATA 7750
1.59%
Tak
5 Komitet Wyborczy PSL 2 SMOLARZHenryk Józef SMOLARZ 5686
1.17%
5 Komitet Wyborczy PSL 3 STAROWNIKMarian Roman STAROWNIK 2808
0.58%
5 Komitet Wyborczy PSL 4 RZETELSKIPiotr Sławomir RZETELSKI 2487
0.51%
5 Komitet Wyborczy PSL 5 KOSMarek KOS 3183
0.65%
5 Komitet Wyborczy PSL 6 szWIezTOCHOWSKILeszek Jan ŚWIĘTOCHOWSKI 2870
0.59%
5 Komitet Wyborczy PSL 7 RODZIKZenon Jerzy RODZIK 1408
0.29%
5 Komitet Wyborczy PSL 8 CZERSKA-GazSIEWSKAHanna Barbara CZERSKA-GĄSIEWSKA 2212
0.45%
5 Komitet Wyborczy PSL 9 CHOLEWARoman Władysław CHOLEWA 630
0.13%
5 Komitet Wyborczy PSL 10 KOlzODZIEJCZYKDariusz Stanisław KOŁODZIEJCZYK 1313
0.27%
5 Komitet Wyborczy PSL 11 BIEnzKOAndrzej BIEŃKO 607
0.12%
5 Komitet Wyborczy PSL 12 SZCZOTKAMaria SZCZOTKA 183
0.04%
5 Komitet Wyborczy PSL 13 WIELGozRSKAMonika Urszula WIELGÓRSKA 273
0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 14 KITAAndrzej Wiesław KITA 258
0.05%
5 Komitet Wyborczy PSL 15 ROLAElżbieta ROLA 268
0.05%
5 Komitet Wyborczy PSL 16 WILKOSWioletta Jadwiga WILKOS 196
0.04%
5 Komitet Wyborczy PSL 17 GIZAIwona GIZA 389
0.08%
5 Komitet Wyborczy PSL 18 SezKJan SĘK 101
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 19 BRZUCHElżbieta Maria BRZUCH 189
0.04%
5 Komitet Wyborczy PSL 20 WOROSZYlzOBeata Dorota WOROSZYŁO 422
0.09%
5 Komitet Wyborczy PSL 21 AUGUSTYNIAKAnna Jolanta AUGUSTYNIAK 669
0.14%
5 Komitet Wyborczy PSL 22 KASPRZAKRenata Jolanta KASPRZAK 160
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 23 BUJAKMałgorzata BUJAK 260
0.05%
5 Komitet Wyborczy PSL 24 MAlzECKIArkadiusz MAŁECKI 489
0.10%
5 Komitet Wyborczy PSL 25 MISIASZEKMagdalena MISIASZEK 290
0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 26 SZLENDAKJarosław SZLENDAK 811
0.17%
5 Komitet Wyborczy PSL 27 STezPNIAKKrzysztof Wojciech STĘPNIAK 513
0.11%
5 Komitet Wyborczy PSL 28 KORBUTMirosław KORBUT 74
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 29 SEREDYNElżbieta SEREDYN 1234
0.25%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 1 PALIKOTJanusz Marian PALIKOT 15115
3.10%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 2 CZERNIAKJacek Andrzej CZERNIAK 6017
1.23%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 3 POPIOlzEKZofia POPIOŁEK 1128
0.23%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 4 KALBARCZYKAdam Andrzej KALBARCZYK 948
0.19%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 5 szWIezTOCHOWSKIWładysław ŚWIĘTOCHOWSKI 882
0.18%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 6 WOlzOSZCZUKMałgorzata Irena WOŁOSZCZUK 216
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 7 SPRAWKAKrystyna Stanisława SPRAWKA 470
0.10%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 8 DUDEKNatalia DUDEK 456
0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 9 CZARNACKAAgata Alicja CZARNACKA 264
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 10 FORNALAndrzej Adam FORNAL 381
0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 11 RozzzzYCKIJanusz Kazimierz RÓŻYCKI 137
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 12 GazSIORBartłomiej GĄSIOR 85
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 13 DROZDMonika DROZD 258
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 14 JozZEFOWICZPaulina Agata JÓZEFOWICZ 82
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 15 RAUNERTeresa Zofia RAUNER 146
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 16 STRZELCZYKTomasz Przemysław STRZELCZYK 32
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 17 WOJCIECHOWSKAJolanta Izabela WOJCIECHOWSKA 181
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 18 PYSZNIAKAnna PYSZNIAK 143
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 19 STezPNIAKAdrian STĘPNIAK 61
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 20 MACIEJEWSKAHenryka MACIEJEWSKA 36
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 21 WozJCIKSławomir Marceli WÓJCIK 142
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 22 SZALASTMonika Justyna SZALAST 151
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 23 MlzODAWSKIMieczysław MŁODAWSKI 65
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 24 CZAPLABeata Irena CZAPLA 121
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 25 KARWOWSKIJeremi Krzysztof KARWOWSKI 125
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 26 KUszMariusz KUŚ 322
0.07%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 27 BISKUPLeszek Janusz BISKUP 73
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 28 KOWALCZYKPrzemysław Tomasz KOWALCZYK 150
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 29 SADURSKAMałgorzata Elżbieta SADURSKA 985
0.20%
7 KWW "Kukiz'15" 1 KULESZAJakub KULESZA 15058
3.09%
Tak
7 KWW "Kukiz'15" 2 KOPEczKamil KOPEĆ 5560
1.14%
7 KWW "Kukiz'15" 3 JANICKISławomir Wacław JANICKI 1012
0.21%
7 KWW "Kukiz'15" 4 TYLUSMałgorzata Aneta TYLUS 1558
0.32%
7 KWW "Kukiz'15" 5 GOGozlzKARobert Mirosław GOGÓŁKA 3022
0.62%
7 KWW "Kukiz'15" 6 KOWALCZYKKrzysztof KOWALCZYK 1530
0.31%
7 KWW "Kukiz'15" 7 GODLEWSKIJózef GODLEWSKI 3448
0.71%
7 KWW "Kukiz'15" 8 CEGLARSKAAleksandra CEGLARSKA 750
0.15%
7 KWW "Kukiz'15" 9 MOTYKAJan Jędrzej MOTYKA 488
0.10%
7 KWW "Kukiz'15" 10 IWANIAKIzabela Renata IWANIAK 569
0.12%
7 KWW "Kukiz'15" 11 ZACHAREWICZPaweł Michał ZACHAREWICZ 1129
0.23%
7 KWW "Kukiz'15" 12 SERAFINKrzysztof SERAFIN 808
0.17%
7 KWW "Kukiz'15" 13 JANULEWICZPaweł Rafał JANULEWICZ 838
0.17%
7 KWW "Kukiz'15" 14 BIERNACKA-OLESIEJUKAgnieszka Maria BIERNACKA-OLESIEJUK 336
0.07%
7 KWW "Kukiz'15" 15 DZIERzzzAKMichał Dominik DZIERŻAK 297
0.06%
7 KWW "Kukiz'15" 16 MANIAJoanna Barbara MANIA 325
0.07%
7 KWW "Kukiz'15" 17 BOJANEKAndrzej Marek BOJANEK 333
0.07%
7 KWW "Kukiz'15" 18 KOSTRZEWAPrzemysław KOSTRZEWA 375
0.08%
7 KWW "Kukiz'15" 19 KOZAKMonika KOZAK 947
0.19%
7 KWW "Kukiz'15" 20 JAKUBASSylwia JAKUBAS 645
0.13%
7 KWW "Kukiz'15" 21 BlzASZCZAKKamil BŁASZCZAK 1309
0.27%
7 KWW "Kukiz'15" 22 ROLAAnna ROLA 936
0.19%
7 KWW "Kukiz'15" 23 szWIazDERJoanna Helena ŚWIĄDER 149
0.03%
7 KWW "Kukiz'15" 24 TUZIEMSKABerta Krystyna TUZIEMSKA 132
0.03%
7 KWW "Kukiz'15" 25 GRANICZKAKatarzyna Beata GRANICZKA 557
0.11%
7 KWW "Kukiz'15" 26 GezCAMałgorzata Anna GĘCA 526
0.11%
7 KWW "Kukiz'15" 27 PIlzATMarta Maria PIŁAT 451
0.09%
7 KWW "Kukiz'15" 28 MARZECMateusz Paweł MARZEC 500
0.10%
7 KWW "Kukiz'15" 29 GARBOWSKIMarcin Sergiusz GARBOWSKI 335
0.07%
7 KWW "Kukiz'15" 30 MADEJEKJacek MADEJEK 1525
0.31%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 1 BURYUrszula Katarzyna BURY 11116
2.28%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 2 KRASUSKISławomir KRASUSKI 2232
0.46%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 3 MISZCZUKMagdalena Helena MISZCZUK 1373
0.28%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 4 JAKUBIKAgnieszka Ilona JAKUBIK 870
0.18%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 5 KIJEWSKILech Witold KIJEWSKI 874
0.18%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 6 WALCZYnzSKIŁukasz WALCZYŃSKI 511
0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 7 ZABOROWSKAMaja Barbara ZABOROWSKA 471
0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 8 BANDURSKIArtur Andrzej BANDURSKI 210
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 9 CAlzKAMarcin Konrad CAŁKA 298
0.06%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 10 IWANEKDaniel IWANEK 461
0.09%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 11 lzezTOWSKA-ANDRZEJEWICZKatarzyna Anna ŁĘTOWSKA-ANDRZEJEWICZ 243
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 12 BAlzAKIERZbigniew BAŁAKIER 53
0.01%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 13 WIKIERAKamil WIKIERA 306
0.06%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 14 CZYzzzEWSKARenata Ewa CZYŻEWSKA 142
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 15 SAWKAEwelina Marta SAWKA 141
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 16 PANECKIArkadiusz Paweł PANECKI 164
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 17 GANDECKAJolanta Wiktoria GANDECKA 181
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 18 BOGUTASławomir Piotr BOGUTA 139
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 19 CHARISZofia Beata CHARIS 116
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 20 KALBARCZYKJarosław KALBARCZYK 403
0.08%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 21 SZWAJEwelina SZWAJ 222
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 22 PISKORRenata Bożena PISKOR 69
0.01%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 23 GRYZIOGrzegorz Kazimierz GRYZIO 107
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 24 SZYDlzOWSKAKrystyna Maria SZYDŁOWSKA 284
0.06%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 25 PITUCHDanuta Maria PITUCH 101
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 26 PUCHCInzSKAAgnieszka Dorota PUCHCIŃSKA 94
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 27 NOBISMariusz NOBIS 95
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 28 ZDUNEKMaciej ZDUNEK 213
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 29 CEGIElzKOPaweł CEGIEŁKO 669
0.14%
11 KWW Ruch Społeczny RP 1 SZADURAJoanna Stanisława SZADURA 130
0.03%
11 KWW Ruch Społeczny RP 2 MATEnzKAWojciech MATEŃKA 62
0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 3 DZIDOIrena DZIDO 48
0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 4 DRYGAlzAMieczysław Bartłomiej DRYGAŁA 17
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 5 REMBIELInzSKAMagdalena Teresa REMBIELIŃSKA 11
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 6 KUKIElzKATomasz Piotr KUKIEŁKA 37
0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 7 MUCHAUrszula Janina MUCHA 84
0.02%
11 KWW Ruch Społeczny RP 8 WYSOCKIAgnieszka Milena WYSOCKI 17
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 9 WIECZOREKAneta WIECZOREK 34
0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 10 SAMOJlzOWICZPiotr Jerzy SAMOJŁOWICZ 28
0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 11 BRZOZOWSKAPaulina Wioletta BRZOZOWSKA 22
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 12 SZADURAPaweł Andrzej SZADURA 13
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 13 TOKARCZYKOlga Weronika TOKARCZYK 22
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 14 KNAPRadosław Robert KNAP 9
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 15 CIEszLAKBarbara Agnieszka CIEŚLAK 26
0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 16 CZARNECKAStanisława Celina CZARNECKA 39
0.01%
13 KW Samoobrona 1 WIDZMarian Andrzej WIDZ 194
0.04%
13 KW Samoobrona 2 GozRECKIStefan GÓRECKI 50
0.01%
13 KW Samoobrona 3 KOCOnz-NAKONIECZNAGrażyna Nina KOCOŃ-NAKONIECZNA 24
0.00%
13 KW Samoobrona 4 SOBIESZCZAnzSKIAndrzej Marian SOBIESZCZAŃSKI 16
0.00%
13 KW Samoobrona 5 MAZURBarbara Teresa MAZUR 33
0.01%
13 KW Samoobrona 6 SOlzYGAMarian SOŁYGA 17
0.00%
13 KW Samoobrona 7 WICInzSKAKatarzyna Agnieszka WICIŃSKA 30
0.01%
13 KW Samoobrona 8 WOLSKIKrzysztof WOLSKI 32
0.01%
13 KW Samoobrona 9 SIUDABożena SIUDA 34
0.01%
13 KW Samoobrona 10 PLEWKAMarek Paweł PLEWKA 15
0.00%
13 KW Samoobrona 11 zzzYDEKBożena Ewa ŻYDEK 13
0.00%
13 KW Samoobrona 12 WozJCIKLeszek WÓJCIK 47
0.01%
13 KW Samoobrona 13 KRASAElżbieta Anna KRASA 35
0.01%
13 KW Samoobrona 14 PAWlzASEKStanisław Marian PAWŁASEK 3
0.00%
13 KW Samoobrona 15 KUszMIERCZYKRyszard Wincenty KUŚMIERCZYK 13
0.00%
13 KW Samoobrona 16 KRZESZOWSKIZbigniew KRZESZOWSKI 24
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 1 MILEWSKIRyszard Witold MILEWSKI 489
0.10%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 2 SPOSozBJan SPOSÓB 57
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 3 ZAJazCZKOWSKAAnna Maria ZAJĄCZKOWSKA 69
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 4 WOLSKISławomir Władysław WOLSKI 35
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 5 WIKTOROWICZMarianna WIKTOROWICZ 26
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 6 SlzAWInzSKIPiotr SŁAWIŃSKI 31
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 7 RUSIECKA-GozRNIAKBarbara RUSIECKA-GÓRNIAK 50
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 8 MAREKPiotr MAREK 43
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 9 WARezCKIMieczysław WARĘCKI 7
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 10 FILUSAndrzej Jerzy FILUS 12
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 11 KRUKAgnieszka Krystyna KRUK 51
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 12 BUREKDorota Ewa BUREK 32
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 13 MATUSZEWSKIAntoni Franciszek MATUSZEWSKI 20
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 14 ROBAKAdam Antoni ROBAK 15
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 15 WIECHNIKJan WIECHNIK 15
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 16 WIECZOREKMagdalena Barbara WIECZOREK 22
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 17 IZBICKITomasz Jerzy IZBICKI 10
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 18 MISZTALMichał Piotr MISZTAL 30
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 19 TYMAndrzej Ryszard TYM 10
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 20 WASILEWSKATeresa WASILEWSKA 20
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 21 SYKUTSylwester SYKUT 43
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 22 JASInzSKA-KRUPAAnna Maria JASIŃSKA-KRUPA 27
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 23 PIKMaciej Marek PIK 15
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 24 MAREKJanina Jadwiga MAREK 15
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 25 LITWINIUKJowita LITWINIUK 60
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 26 MYSIAKOWSKIRafał Grzegorz MYSIAKOWSKI 14
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 27 GRUDNIAKArtur Marek GRUDNIAK 20
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 28 SZWEDEdward Józef SZWED 115
0.02%
Kod Nazwa Liczba uprawnionych do głosowania Liczba kart ważnych Liczba głosów ważnych Frekwencja Procent głosów ważnych
0605 janowski 38370 20221 19795
52.70%
97.89%
0607 kraśnicki 79177 37923 36713
47.90%
96.81%
0608 lubartowski 71582 34484 33463
48.17%
97.04%
0609 lubelski 119143 61059 59524
51.25%
97.49%
0610 łęczyński 45284 21448 20781
47.36%
96.89%
0611 łukowski 85357 41094 39753
48.14%
96.74%
0612 opolski 50314 21283 20503
42.30%
96.34%
0614 puławski 94962 50200 49044
52.86%
97.70%
0616 rycki 46660 23034 22327
49.37%
96.93%
0617 świdnicki 58358 29806 29219
51.07%
98.03%
0663 Lublin 269970 158297 156598
58.64%
98.93%
Copyright © 2015
Państwowa Komisja Wyborcza, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa, Tel. 22 695 25 44, Fax. 22 622 35 71

www.pkw.gov.pl    Biuro prasowe: biuroprasowe@pkw.gov.pl, Tel. 605 898 609
wykonanie: bprog.pl