Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wyniki wyborów do Sejmu RP

Dane z okręgów: 41/41

Zbiorcze statystyki głosowania

Liczba uprawnionych do głosowania
832502
Liczba kart ważnych
373823
Liczba głosów ważnych
362510
Liczba głosów nieważnych
11313

Frekwencja w regionie

44.90%

Wybrani posłowie

Nr okręgu Nr listy Nr na liście Komitet Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent
5715 7 1 Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" SZRAMKAPaweł SZRAMKA 13552
3.74%
5515 5 1 Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe SOSNOWSKIZbigniew SOSNOWSKI 7230
1.99%
5115 1 1 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość CZABAnzSKIKrzysztof CZABAŃSKI 16546
4.56%
5125 1 2 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość MICHAlzEKIwona MICHAŁEK 7485
2.06%
5135 1 3 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość ZBONIKOWSKIŁukasz ZBONIKOWSKI 8949
2.47%
5145 1 4 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość SOBECKAAnna SOBECKA 16269
4.49%
5155 1 5 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość ARDANOWSKIJan ARDANOWSKI 18366
5.07%
51175 1 17 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość BOROWIAKJoanna BOROWIAK 8292
2.29%
5215 2 1 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP MYRCHAArkadiusz MYRCHA 13400
3.7%
5225 2 2 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP LENZTomasz LENZ 21323
5.88%
5265 2 6 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP MezzzzYDlzOAntoni MĘŻYDŁO 9285
2.56%
52265 2 26 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP SZYMAnzSKITomasz SZYMAŃSKI 10399
2.87%
5815 8 1 Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru SCHEURING-WIELGUSJoanna SCHEURING-WIELGUS 12655
3.49%

Wyniki
głosowania

na listy kandydatów na posłów

33.57%
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
25.77%
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
10.76%
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
8.32%
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
6.75%
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
6.50%
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru
3.90%
Komitet Wyborczy KORWiN
3.65%
Komitet Wyborczy Partia Razem
0.56%
Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi
0.21%
Komitet Wyborczy Samoobrona

Wyniki głosowania na kandydatów na posłów

Nr listy Komitet Nr kandydata Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent głosów w okręgu Wybrany
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 1 CZABAnzSKIKrzysztof CZABAŃSKI 16546
4.56%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 2 MICHAlzEKIwona Krystyna MICHAŁEK 7485
2.06%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 3 ZBONIKOWSKIŁukasz ZBONIKOWSKI 8949
2.47%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 4 SOBECKAAnna Elżbieta SOBECKA 16269
4.49%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 5 ARDANOWSKIJan Krzysztof ARDANOWSKI 18366
5.07%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 6 DRABMarzenna Stefania DRAB 6777
1.87%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 7 KAlzUzzzNYMariusz Piotr KAŁUŻNY 3699
1.02%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 8 KOWALSKIWojciech Lech KOWALSKI 2134
0.59%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 9 BOROWSKIRyszard Władysław BOROWSKI 3254
0.90%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 10 KOWALSKIJan KOWALSKI 5385
1.49%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 11 KALINOWSKAMonika Ewa KALINOWSKA 3288
0.91%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 12 PIASECKIGrzegorz PIASECKI 1660
0.46%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 13 BUDZYnzSKIStanisław Piotr BUDZYŃSKI 4573
1.26%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 14 ZIELInzSKAJolanta ZIELIŃSKA 1464
0.40%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 15 SZYMAnzSKISławomir Andrzej SZYMAŃSKI 2878
0.79%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 16 NADOLSKIJerzy Marian NADOLSKI 668
0.18%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 17 BOROWIAKJoanna Beata BOROWIAK 8292
2.29%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 18 NADWORNABożena NADWORNA 860
0.24%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 19 SIUDZInzSKAAnna Anita SIUDZIŃSKA 460
0.13%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 20 szLEDZInzSKA-BezDKOWSKAAnna ŚLEDZIŃSKA-BĘDKOWSKA 826
0.23%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 21 SZAlzCZYnzSKIRobert SZAŁCZYŃSKI 693
0.19%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 22 ZAJazKAlzAJacek ZAJĄKAŁA 1148
0.32%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 23 KLIMEKŁukasz Szymon KLIMEK 799
0.22%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 24 WILCZEWSKAMagdalena WILCZEWSKA 555
0.15%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 25 GILEWICZNatalia Ewa GILEWICZ 632
0.17%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 26 KOWALSKIJacek KOWALSKI 4043
1.12%
2 KW Platforma Obywatelska RP 1 MYRCHAArkadiusz MYRCHA 13400
3.70%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 2 LENZTomasz LENZ 21323
5.88%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 3 MORACZEWSKABarbara Ewa MORACZEWSKA 6160
1.70%
2 KW Platforma Obywatelska RP 4 KARPInzSKIGrzegorz KARPIŃSKI 5915
1.63%
2 KW Platforma Obywatelska RP 5 KOPACZEWSKADomicela Katarzyna KOPACZEWSKA 6736
1.86%
2 KW Platforma Obywatelska RP 6 MezzzzYDlzOAntoni MĘŻYDŁO 9285
2.56%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 7 MANSOURLotfi MANSOUR 1944
0.54%
2 KW Platforma Obywatelska RP 8 WOzzNYWojciech Józef WOŹNY 1909
0.53%
2 KW Platforma Obywatelska RP 9 lzAnzCUCKADorota ŁAŃCUCKA 1144
0.32%
2 KW Platforma Obywatelska RP 10 KUzzNIEWICZJacek KUŹNIEWICZ 2909
0.80%
2 KW Platforma Obywatelska RP 11 KUPCZYKAnna Łucja KUPCZYK 1471
0.41%
2 KW Platforma Obywatelska RP 12 SOBORSKIJacek SOBORSKI 1385
0.38%
2 KW Platforma Obywatelska RP 13 BRUZDOWICZMarek BRUZDOWICZ 1058
0.29%
2 KW Platforma Obywatelska RP 14 GRACZYKMirosław Roman GRACZYK 1610
0.44%
2 KW Platforma Obywatelska RP 15 MÜNNICHPrzemysław Grzegorz MÜNNICH 139
0.04%
2 KW Platforma Obywatelska RP 16 TASARZRoman Stefan TASARZ 608
0.17%
2 KW Platforma Obywatelska RP 17 JAlzOSZYnzSKAIwona JAŁOSZYŃSKA 767
0.21%
2 KW Platforma Obywatelska RP 18 LISOWSKIJakub LISOWSKI 419
0.12%
2 KW Platforma Obywatelska RP 19 PATALONMagdalena Katarzyna PATALON 643
0.18%
2 KW Platforma Obywatelska RP 20 KAWSKIFranciszek Andrzej KAWSKI 845
0.23%
2 KW Platforma Obywatelska RP 21 SIEMIANOWSKAJoanna SIEMIANOWSKA 936
0.26%
2 KW Platforma Obywatelska RP 22 KOWALSKIJerzy KOWALSKI 822
0.23%
2 KW Platforma Obywatelska RP 23 ZUzzzEWICZBogumiła Mirosława ZUŻEWICZ 344
0.09%
2 KW Platforma Obywatelska RP 24 JANICKAKarolina JANICKA 662
0.18%
2 KW Platforma Obywatelska RP 25 RAKDanuta Maria RAK 599
0.17%
2 KW Platforma Obywatelska RP 26 SZYMAnzSKITomasz Józef SZYMAŃSKI 10399
2.87%
Tak
3 KW Razem 1 GOGOlzKIEWICZMarek GOGOŁKIEWICZ 4582
1.26%
3 KW Razem 2 JURKIEWICZJoanna JURKIEWICZ 2343
0.65%
3 KW Razem 3 MARKIEWKATomasz Szymon MARKIEWKA 573
0.16%
3 KW Razem 4 RZADKIEWICZMaria Regina RZADKIEWICZ 430
0.12%
3 KW Razem 5 STELMASZYKAdrian Stefan STELMASZYK 799
0.22%
3 KW Razem 6 KOWALSKAMarzena Anna KOWALSKA 548
0.15%
3 KW Razem 7 DERDARafał Artur DERDA 545
0.15%
3 KW Razem 8 NOWAKMagdalena NOWAK 587
0.16%
3 KW Razem 9 KOWALSKICezary Marcin KOWALSKI 275
0.08%
3 KW Razem 10 POLITOWSKAEmilia Karina POLITOWSKA 426
0.12%
3 KW Razem 11 CHYLICKIMieczysław CHYLICKI 89
0.02%
3 KW Razem 12 WOJCIECHOWSKAJustyna WOJCIECHOWSKA 448
0.12%
3 KW Razem 13 MATRASZEKTomasz Piotr MATRASZEK 258
0.07%
3 KW Razem 14 LEWANDOWSKAMirosława LEWANDOWSKA 330
0.09%
3 KW Razem 15 NOWACKIPiotr Paweł NOWACKI 994
0.27%
4 KW KORWiN 1 BANASIKAgata Ewa BANASIK 7202
1.99%
4 KW KORWiN 2 OSInzSKIArkadiusz Marek OSIŃSKI 1765
0.49%
4 KW KORWiN 3 lzASInzSKIMarcin Tomasz ŁASIŃSKI 696
0.19%
4 KW KORWiN 4 BARANOWSKIDamian BARANOWSKI 577
0.16%
4 KW KORWiN 5 GAJTKOWSKAAmanda Magdalena GAJTKOWSKA 328
0.09%
4 KW KORWiN 6 SEWERYNOWICZJoanna Dorota SEWERYNOWICZ 173
0.05%
4 KW KORWiN 7 WOCHAdam WOCH 312
0.09%
4 KW KORWiN 8 PRZazDKARemigiusz PRZĄDKA 288
0.08%
4 KW KORWiN 9 KOlzATKAKrzysztof KOŁATKA 199
0.05%
4 KW KORWiN 10 PALIWODAAdrian Jakub PALIWODA 308
0.08%
4 KW KORWiN 11 ZIozlzKOWSKANatalia Marta ZIÓŁKOWSKA 206
0.06%
4 KW KORWiN 12 MARKIEWICZRafał Albert MARKIEWICZ 145
0.04%
4 KW KORWiN 13 SZYJKOWSKABeata SZYJKOWSKA 134
0.04%
4 KW KORWiN 14 KLIMASZEWSKAMagdalena KLIMASZEWSKA 116
0.03%
4 KW KORWiN 15 PRZYBYSZEWSKIPiotr Tomasz PRZYBYSZEWSKI 207
0.06%
4 KW KORWiN 16 JANKOWSKAKatarzyna Ewa JANKOWSKA 133
0.04%
4 KW KORWiN 17 BERKOWICZGabriela Karolina BERKOWICZ 51
0.01%
4 KW KORWiN 18 ZIozlzKOWSKITomasz Krzysztof ZIÓŁKOWSKI 194
0.05%
4 KW KORWiN 19 JANCZARSKARegina JANCZARSKA 23
0.01%
4 KW KORWiN 20 GARBULAGrzegorz Michał GARBULA 61
0.02%
4 KW KORWiN 21 KlzOSOWSKAAnna Maria KŁOSOWSKA 221
0.06%
4 KW KORWiN 22 GRADUSZEWSKIMateusz Aureliusz GRADUSZEWSKI 115
0.03%
4 KW KORWiN 23 KOSIACKA-WOCHAneta Iwona KOSIACKA-WOCH 77
0.02%
4 KW KORWiN 24 HOJDAIwona Katarzyna HOJDA 75
0.02%
4 KW KORWiN 25 KOSTRZEWAMaria KOSTRZEWA 202
0.06%
4 KW KORWiN 26 BROCHOCKIKrzysztof Władysław BROCHOCKI 326
0.09%
5 Komitet Wyborczy PSL 1 SOSNOWSKIZbigniew SOSNOWSKI 7230
1.99%
Tak
5 Komitet Wyborczy PSL 2 BARANOWSKIKrzysztof BARANOWSKI 4709
1.30%
5 Komitet Wyborczy PSL 3 GROSSAndrzej Ignacy GROSS 2184
0.60%
5 Komitet Wyborczy PSL 4 ZAKRZEWSKAEdyta Lidia ZAKRZEWSKA 1335
0.37%
5 Komitet Wyborczy PSL 5 GRABOWSKIAndrzej Antoni GRABOWSKI 1109
0.31%
5 Komitet Wyborczy PSL 6 DEPTAPiotr DEPTA 580
0.16%
5 Komitet Wyborczy PSL 7 KIERZKOWSKAEwa Sławomira KIERZKOWSKA 458
0.13%
5 Komitet Wyborczy PSL 8 ZGozRZYnzSKIZbigniew ZGÓRZYŃSKI 462
0.13%
5 Komitet Wyborczy PSL 9 PASTUSZKAAnna PASTUSZKA 381
0.11%
5 Komitet Wyborczy PSL 10 KWIATKOWSKIPiotr Tomasz KWIATKOWSKI 269
0.07%
5 Komitet Wyborczy PSL 11 JANKOWSKAMałgorzata JANKOWSKA 423
0.12%
5 Komitet Wyborczy PSL 12 OLECHZbigniew Jerzy OLECH 259
0.07%
5 Komitet Wyborczy PSL 13 POKORAKrzysztof Piotr POKORA 316
0.09%
5 Komitet Wyborczy PSL 14 PODYMAJózef Stanisław PODYMA 196
0.05%
5 Komitet Wyborczy PSL 15 PIENIazzzzEKMarcin Łukasz PIENIĄŻEK 233
0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 16 CZARNECKIKrzysztof CZARNECKI 327
0.09%
5 Komitet Wyborczy PSL 17 STERNICKAVioletta STERNICKA 224
0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 18 WARSZAWSKADanuta Ewa WARSZAWSKA 333
0.09%
5 Komitet Wyborczy PSL 19 BORKOWSKIMariusz BORKOWSKI 580
0.16%
5 Komitet Wyborczy PSL 20 BUlzKOWSKAKatarzyna BUŁKOWSKA 223
0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 21 KUBCZAK-KOSICKAAnna Maria KUBCZAK-KOSICKA 89
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 22 KORNASZEWSKA-KALISZBarbara Genowefa KORNASZEWSKA-KALISZ 170
0.05%
5 Komitet Wyborczy PSL 23 KRZYWKABorys KRZYWKA 144
0.04%
5 Komitet Wyborczy PSL 24 RYBKAMariola RYBKA 553
0.15%
5 Komitet Wyborczy PSL 25 WRZESInzSKIPiotr Krzysztof WRZESIŃSKI 257
0.07%
5 Komitet Wyborczy PSL 26 GOlzezBIEWSKIRoman GOŁĘBIEWSKI 1432
0.40%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 1 WENDERLICHJerzy Jan WENDERLICH 25365
7.00%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 2 WYDRZYnzSKIMaciej WYDRZYŃSKI 1444
0.40%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 3 PAWLAKStanisław PAWLAK 5302
1.46%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 4 OLSZEWSKAElżbieta Aleksandra OLSZEWSKA 1204
0.33%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 5 KOBYlzECKITobiasz Marek KOBYŁECKI 339
0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 6 TAFELSKITomasz Andrzej TAFELSKI 650
0.18%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 7 ZAWADZKAHenryka ZAWADZKA 477
0.13%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 8 MAIEREwelina Magdalena MAIER 338
0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 9 MOzzzDzzzEnzPrzemysław MOŻDŻEŃ 155
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 10 MARKUSZEWSKIŁukasz MARKUSZEWSKI 267
0.07%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 11 ZAWADZKIJerzy ZAWADZKI 265
0.07%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 12 JEzzzEWSKAAgnieszka JEŻEWSKA 293
0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 13 KAMInzSKIRyszard Władysław KAMIŃSKI 152
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 14 BARTNICKIŁukasz BARTNICKI 188
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 15 FILIPIAKMarian Albin FILIPIAK 85
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 16 zzzEBROWSKIArletta ŻEBROWSKI 160
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 17 TURSKAAnna Zofia TURSKA 188
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 18 SZLENDAKAleksandra Bożena SZLENDAK 198
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 19 OLEWInzSKISebastian Maciej OLEWIŃSKI 223
0.06%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 20 BIEGNIEWSKABożena BIEGNIEWSKA 169
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 21 JANSSEN-CZAJAMaria Weronika JANSSEN-CZAJA 147
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 22 MALINOWSKIPiotr MALINOWSKI 186
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 23 FALSZEWSKIRadosław Daniel FALSZEWSKI 59
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 24 HAPKAKatarzyna Ewa HAPKA 241
0.07%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 25 KAZIMIERCZAKIzabela Marta KAZIMIERCZAK 143
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 26 BORKOWICZMartyna BORKOWICZ 765
0.21%
7 KWW "Kukiz'15" 1 SZRAMKAPaweł SZRAMKA 13552
3.74%
Tak
7 KWW "Kukiz'15" 2 lzATUSZYnzSKIJaromir Igor ŁATUSZYŃSKI 1202
0.33%
7 KWW "Kukiz'15" 3 JezDRZEJEWSKIMarek JĘDRZEJEWSKI 1595
0.44%
7 KWW "Kukiz'15" 4 KUSZYnzSKIMarek KUSZYŃSKI 1463
0.40%
7 KWW "Kukiz'15" 5 KRAJEWSKAAnna Elżbieta KRAJEWSKA 2119
0.58%
7 KWW "Kukiz'15" 6 SUlzKOWSKIMaciej SUŁKOWSKI 723
0.20%
7 KWW "Kukiz'15" 7 GRZYBOWSKIMarek Jerzy GRZYBOWSKI 1052
0.29%
7 KWW "Kukiz'15" 8 MALENDOWICZAnna Agnieszka MALENDOWICZ 1010
0.28%
7 KWW "Kukiz'15" 9 KOMOROWSKA-DUDEKAneta Stanisława KOMOROWSKA-DUDEK 612
0.17%
7 KWW "Kukiz'15" 10 CZAJKOWSKIMichał Maciej CZAJKOWSKI 1396
0.39%
7 KWW "Kukiz'15" 11 ANDUlzAMiłosz ANDUŁA 439
0.12%
7 KWW "Kukiz'15" 12 TOMCZAKJakub Krzysztof TOMCZAK 555
0.15%
7 KWW "Kukiz'15" 13 STAWOWCZYKAnna Danuta STAWOWCZYK 387
0.11%
7 KWW "Kukiz'15" 14 KOMOROWSKABeata Krystyna KOMOROWSKA 423
0.12%
7 KWW "Kukiz'15" 15 GOCRemigiusz Wacław GOC 307
0.08%
7 KWW "Kukiz'15" 16 GRABOWSKIPaweł Bartłomiej GRABOWSKI 534
0.15%
7 KWW "Kukiz'15" 17 PACZKOWSKAIrena PACZKOWSKA 686
0.19%
7 KWW "Kukiz'15" 18 KACZMAREKŁukasz Krzysztof KACZMAREK 389
0.11%
7 KWW "Kukiz'15" 19 SZABLEWSKA-NICIAŻanetta Ewa SZABLEWSKA-NICIA 405
0.11%
7 KWW "Kukiz'15" 20 WASILEWSKIDamian Paweł WASILEWSKI 1310
0.36%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 1 SCHEURING-WIELGUSJoanna Izabela SCHEURING-WIELGUS 12655
3.49%
Tak
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 2 KazCKISzymon Maciej KĄCKI 2869
0.79%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 3 CZUBAAnna Katarzyna CZUBA 1285
0.35%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 4 JANISZEWSKITomasz Szymon JANISZEWSKI 810
0.22%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 5 BAlzAMałgorzata BAŁA 761
0.21%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 6 SIWIKMarek SIWIK 370
0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 7 CHROMInzSKIPiotr CHROMIŃSKI 345
0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 8 WENTAJarosław Teodor WENTA 636
0.18%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 9 HADACZEKMarzenna Anna HADACZEK 257
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 10 RAKOWIECKIWojciech Maciej RAKOWIECKI 397
0.11%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 11 MAZURCZYKAleksandra Weronika MAZURCZYK 254
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 12 KONSTANTYNOWICZPiotr Leszek KONSTANTYNOWICZ 252
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 13 SZYMANSKIBartosz SZYMANSKI 530
0.15%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 14 KLUSZCZYnzSKAMagdalena Anna KLUSZCZYŃSKA 397
0.11%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 15 JANAS-lzAWNICZUKMałgorzata JANAS-ŁAWNICZUK 269
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 16 ZALEWCZAKDariusz Artur ZALEWCZAK 294
0.08%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 17 KRAJEWSKIAndrzej KRAJEWSKI 276
0.08%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 18 RYNIECWeronika Natalia RYNIEC 231
0.06%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 19 MARCHELAKWojciech MARCHELAK 141
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 20 JANISZEWSKAKazimiera Janina JANISZEWSKA 534
0.15%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 1 LEWANDOWSKIMarcin Ryszard LEWANDOWSKI 981
0.27%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 2 SZARSKIŁukasz Marcin SZARSKI 189
0.05%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 3 JAGLInzSKIWojciech JAGLIŃSKI 88
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 4 DUDZIAKMaciej Mikołaj DUDZIAK 114
0.03%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 5 BANASZKIEWICZMaciej BANASZKIEWICZ 69
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 6 CEPEKPatrycja CEPEK 105
0.03%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 7 DARMOFALSKAWeronika Ingrid DARMOFALSKA 73
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 8 ZODELDaria Magdalena ZODEL 26
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 9 DERENDAJustyna Hanna DERENDA 40
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 10 SUROWIECKIAleksander Lech SUROWIECKI 40
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 11 WARDALInzSKADominika WARDALIŃSKA 38
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 12 ZIMMERAgnieszka Katarzyna ZIMMER 60
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 13 SUROWIECKIKarol SUROWIECKI 27
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 14 LEWANDOWSKAMonika LEWANDOWSKA 93
0.03%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 15 LEWANDOWSKIMateusz LEWANDOWSKI 98
0.03%
13 KW Samoobrona 1 KUROPATWInzSKILech Stefan KUROPATWIŃSKI 252
0.07%
13 KW Samoobrona 2 PIEJKOWawrzyniec PIEJKO 119
0.03%
13 KW Samoobrona 3 SCHRŐDERZbigniew SCHRŐDER 17
0.00%
13 KW Samoobrona 4 MONCZKOWSKABarbara MONCZKOWSKA 33
0.01%
13 KW Samoobrona 5 PERKOWSKIAdrian PERKOWSKI 24
0.01%
13 KW Samoobrona 6 FILBRANDTKamila FILBRANDT 14
0.00%
13 KW Samoobrona 7 MAJTAJustyna Angelika MAJTA 29
0.01%
13 KW Samoobrona 8 TUSZYnzSKIKrzysztof Tomasz TUSZYŃSKI 42
0.01%
13 KW Samoobrona 9 KALISZElżbieta KALISZ 38
0.01%
13 KW Samoobrona 10 CZERWInzSKIEdmund Kazimierz CZERWIŃSKI 55
0.02%
13 KW Samoobrona 11 KIRSZMałgorzata KIRSZ 28
0.01%
13 KW Samoobrona 12 PREJSKrystyna Teresa PREJS 28
0.01%
13 KW Samoobrona 13 GlzUCHOWSKAAnna Justyna GŁUCHOWSKA 19
0.01%
13 KW Samoobrona 14 GORYnzSKIHenryk Stanisław GORYŃSKI 74
0.02%
Kod Nazwa Liczba uprawnionych do głosowania Liczba kart ważnych Liczba głosów ważnych Frekwencja Procent głosów ważnych
0405 golubsko-dobrzyński 36044 14753 14204
40.93%
96.28%
0406 grudziądzki 31294 11759 11350
37.58%
96.52%
0401 aleksandrowski 45984 20816 20032
45.27%
96.23%
0402 brodnicki 60782 26516 25471
43.62%
96.06%
0408 lipnowski 52547 20246 19230
38.53%
94.98%
0417 wąbrzeski 27437 10530 10122
38.38%
96.13%
0418 włocławski 70138 26353 25176
37.57%
95.53%
0415 toruński 78190 35417 34290
45.30%
96.82%
0462 Grudziądz 73733 34429 33659
46.69%
97.76%
0463 Toruń 155767 87081 85761
55.90%
98.48%
0464 Włocławek 90717 42798 41792
47.18%
97.65%
0411 radziejowski 34224 13099 12511
38.27%
95.51%
0412 rypiński 35342 13407 12912
37.94%
96.31%
0404 chełmiński 40303 16619 16000
41.24%
96.28%
Copyright © 2015
Państwowa Komisja Wyborcza, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa, Tel. 22 695 25 44, Fax. 22 622 35 71

www.pkw.gov.pl    Biuro prasowe: biuroprasowe@pkw.gov.pl, Tel. 605 898 609
wykonanie: bprog.pl