Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wyniki wyborów do Sejmu RP

Dane z okręgów: 41/41

Zbiorcze statystyki głosowania

Liczba uprawnionych do głosowania
797144
Liczba kart ważnych
376825
Liczba głosów ważnych
363184
Liczba głosów nieważnych
13641

Frekwencja w regionie

47.27%

Wybrani posłowie

Nr okręgu Nr listy Nr na liście Komitet Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent
367136 7 1 Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" KOZlzOWSKIJerzy KOZŁOWSKI 10587
2.92%
368136 8 1 Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru SZlzAPKAAdam SZŁAPKA 12539
3.45%
361136 1 1 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość LICHOCKAJoanna LICHOCKA 24122
6.64%
361236 1 2 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość DZIEDZICZAKJan DZIEDZICZAK 26665
7.34%
361336 1 3 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość MOSInzSKIJan MOSIŃSKI 7247
2%
361436 1 4 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość lzAWNICZAKTomasz ŁAWNICZAK 8669
2.39%
361636 1 6 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość KALETAPiotr KALETA 6848
1.89%
365136 5 1 Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe MOzzzDzzzANOWSKAAndżelika MOŻDŻANOWSKA 18776
5.17%
362136 2 1 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP WITCZAKMariusz WITCZAK 25525
7.03%
362236 2 2 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP HENCZYCABożena HENCZYCA 8599
2.37%
362336 2 3 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP URBANIAKJarosław URBANIAK 14218
3.91%
362536 2 5 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP ZIEMNIAKWojciech ZIEMNIAK 12043
3.32%

Wyniki
głosowania

na listy kandydatów na posłów

31.85%
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
24.69%
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
10.98%
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
8.82%
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
7.98%
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
7.04%
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru
4.25%
Komitet Wyborczy KORWiN
3.17%
Komitet Wyborczy Partia Razem
0.55%
Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi
0.54%
Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni
0.14%
Komitet Wyborczy Samoobrona

Wyniki głosowania na kandydatów na posłów

Nr listy Komitet Nr kandydata Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent głosów w okręgu Wybrany
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 1 LICHOCKAJoanna Katarzyna LICHOCKA 24122
6.64%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 2 DZIEDZICZAKJan Michał DZIEDZICZAK 26665
7.34%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 3 MOSInzSKIJan MOSIŃSKI 7247
2.00%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 4 lzAWNICZAKTomasz ŁAWNICZAK 8669
2.39%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 5 LISOWSKIPiotr Tomasz LISOWSKI 5082
1.40%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 6 KALETAPiotr Marek KALETA 6848
1.89%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 7 CZECHAKLidia CZECHAK 5668
1.56%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 8 GORYNIAKMarek Grzegorz GORYNIAK 2035
0.56%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 9 SKRZYPCZAKAndrzej Stanisław SKRZYPCZAK 1852
0.51%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 10 JANIKOWSKICzesław Bogdan JANIKOWSKI 1205
0.33%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 11 SZCZEPANIAKWitold Jan SZCZEPANIAK 1960
0.54%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 12 RESZELRenata Magdalena RESZEL 1745
0.48%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 13 SZYMONIAKCzesław Jan SZYMONIAK 1769
0.49%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 14 szNIEGOCKAAlicja Maria ŚNIEGOCKA 2513
0.69%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 15 LEHMANNZdzisława LEHMANN 1193
0.33%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 16 WALCZAKBartosz WALCZAK 3841
1.06%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 17 MAczKOWIAKSylwia MAĆKOWIAK 4567
1.26%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 18 WITCZAKJustyna WITCZAK 1064
0.29%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 19 DREWNIAKAdam DREWNIAK 1016
0.28%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 20 NAWROTJoanna NAWROT 800
0.22%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 21 OLSZAKAneta Kazimiera OLSZAK 555
0.15%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 22 CEBULSKIBogusław Janusz CEBULSKI 1613
0.44%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 23 PlzOWYDamian PŁOWY 435
0.12%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 24 MICHALAKAgnieszka MICHALAK 3204
0.88%
2 KW Platforma Obywatelska RP 1 WITCZAKMariusz Sebastian WITCZAK 25525
7.03%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 2 HENCZYCABożena Katarzyna HENCZYCA 8599
2.37%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 3 URBANIAKJarosław Piotr URBANIAK 14218
3.91%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 4 MROCZKOWSKABarbara Elżbieta MROCZKOWSKA 5197
1.43%
2 KW Platforma Obywatelska RP 5 ZIEMNIAKWojciech Stanisław ZIEMNIAK 12043
3.32%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 6 POSPIESZYnzSKIAndrzej Jan POSPIESZYŃSKI 2167
0.60%
2 KW Platforma Obywatelska RP 7 DWORZYnzSKAJoanna Monika DWORZYŃSKA 1051
0.29%
2 KW Platforma Obywatelska RP 8 KACZYnzSKAMagdalena KACZYŃSKA 905
0.25%
2 KW Platforma Obywatelska RP 9 KACZMAREKBłażej Jakub KACZMAREK 2133
0.59%
2 KW Platforma Obywatelska RP 10 SUCHANECKIMariusz Grzegorz SUCHANECKI 3302
0.91%
2 KW Platforma Obywatelska RP 11 szMIEInzSKITomasz ŚMIEIŃSKI 492
0.14%
2 KW Platforma Obywatelska RP 12 lzUCZAKAlicja ŁUCZAK 1425
0.39%
2 KW Platforma Obywatelska RP 13 SACHOWSKA-BARAnzCZAKHonorata Agnieszka SACHOWSKA-BARAŃCZAK 367
0.10%
2 KW Platforma Obywatelska RP 14 FLORCZAKRobert Tomasz FLORCZAK 427
0.12%
2 KW Platforma Obywatelska RP 15 WALCZAKMagdalena Izabela WALCZAK 1099
0.30%
2 KW Platforma Obywatelska RP 16 WANZEKKarol Krzysztof WANZEK 149
0.04%
2 KW Platforma Obywatelska RP 17 ADAMCZAK-PUKArleta ADAMCZAK-PUK 2236
0.62%
2 KW Platforma Obywatelska RP 18 MARCINIAKŁukasz Jarosław MARCINIAK 719
0.20%
2 KW Platforma Obywatelska RP 19 RATAJCZAKPiotr RATAJCZAK 703
0.19%
2 KW Platforma Obywatelska RP 20 KOWALSKAMilena Magdalena KOWALSKA 812
0.22%
2 KW Platforma Obywatelska RP 21 PRZYBYLSKAJoanna Ewa PRZYBYLSKA 1176
0.32%
2 KW Platforma Obywatelska RP 22 WIECZOREK-MICHALAKNina Magdalena WIECZOREK-MICHALAK 372
0.10%
2 KW Platforma Obywatelska RP 23 KUBACKAKarolina KUBACKA 1581
0.44%
2 KW Platforma Obywatelska RP 24 MARTUZALSKIStanisław Franciszek MARTUZALSKI 2970
0.82%
3 KW Razem 1 TYCNER-WOLICKAMarta Janina TYCNER-WOLICKA 4431
1.22%
3 KW Razem 2 KRAWICKIKamil Marek KRAWICKI 1346
0.37%
3 KW Razem 3 zzzAKOWSKAMarta ŻAKOWSKA 1035
0.28%
3 KW Razem 4 RECZEKKamil Bartłomiej RECZEK 569
0.16%
3 KW Razem 5 GUZYMonika GUZY 478
0.13%
3 KW Razem 6 KUHNERTMaciej Kamil KUHNERT 583
0.16%
3 KW Razem 7 SKRZYPCZYnzSKAElżbieta SKRZYPCZYŃSKA 389
0.11%
3 KW Razem 8 MAZURWaldemar Łukasz MAZUR 452
0.12%
3 KW Razem 9 PIKInzSKAPatrycja PIKIŃSKA 289
0.08%
3 KW Razem 10 DAWIDZIUKPiotr Kajetan DAWIDZIUK 256
0.07%
3 KW Razem 11 OLEJNIKNatalia Małgorzata OLEJNIK 632
0.17%
3 KW Razem 12 SKURZYnzSKIJakub Marcin SKURZYŃSKI 284
0.08%
3 KW Razem 13 MACHOWSKAAngelika Justyna MACHOWSKA 753
0.21%
4 KW KORWiN 1 KOPACZZygmunt Bolesław KOPACZ 6891
1.90%
4 KW KORWiN 2 SYTEKPrzemysław Wojciech SYTEK 690
0.19%
4 KW KORWiN 3 CICHOWLASRobert CICHOWLAS 737
0.20%
4 KW KORWiN 4 MARCINKOWSKITomasz MARCINKOWSKI 969
0.27%
4 KW KORWiN 5 MANNOMarco MANNO 481
0.13%
4 KW KORWiN 6 CIEszLAKMałgorzata CIEŚLAK 577
0.16%
4 KW KORWiN 7 RADOlzAMichał RADOŁA 542
0.15%
4 KW KORWiN 8 BRYZOnzAlicja Karolina BRYZOŃ 150
0.04%
4 KW KORWiN 9 BOGDAJEWICZJakub Szymon BOGDAJEWICZ 189
0.05%
4 KW KORWiN 10 BRAJERArtur Łukasz BRAJER 289
0.08%
4 KW KORWiN 11 SKIBAKinga SKIBA 516
0.14%
4 KW KORWiN 12 MACIEJEWSKIMarcin Mateusz MACIEJEWSKI 285
0.08%
4 KW KORWiN 13 JAzzWIECKAElżbieta Wiesława JAŹWIECKA 71
0.02%
4 KW KORWiN 14 FRANKAMateusz Józef FRANKA 98
0.03%
4 KW KORWiN 15 GALASJolanta GALAS 108
0.03%
4 KW KORWiN 16 SMOLARZGabriela Zofia SMOLARZ 59
0.02%
4 KW KORWiN 17 REMBARZZofia REMBARZ 49
0.01%
4 KW KORWiN 18 KazKOLEWSKIMaciej KĄKOLEWSKI 164
0.05%
4 KW KORWiN 19 CICHOWLASBożena Elżbieta CICHOWLAS 98
0.03%
4 KW KORWiN 20 BIEGAnzSKIPaweł Grzegorz BIEGAŃSKI 253
0.07%
4 KW KORWiN 21 KUszWIKJakub KUŚWIK 464
0.13%
4 KW KORWiN 22 BURSZTYNOWICZKrzysztof Andrzej BURSZTYNOWICZ 331
0.09%
4 KW KORWiN 23 ZAJazCZKOWSKAEwa ZAJĄCZKOWSKA 1411
0.39%
5 Komitet Wyborczy PSL 1 MOzzzDzzzANOWSKAAndżelika Anna MOŻDŻANOWSKA 18776
5.17%
Tak
5 Komitet Wyborczy PSL 2 KINALDorota Katarzyna KINAL 1682
0.46%
5 Komitet Wyborczy PSL 3 WALKOWSKIPiotr WALKOWSKI 3634
1.00%
5 Komitet Wyborczy PSL 4 NOSALKrzysztof NOSAL 3436
0.95%
5 Komitet Wyborczy PSL 5 SZKUDLARCZYKJan Ignacy SZKUDLARCZYK 1620
0.45%
5 Komitet Wyborczy PSL 6 WazSIEWSKISławomir WĄSIEWSKI 494
0.14%
5 Komitet Wyborczy PSL 7 SZCZOTKAStanisław SZCZOTKA 2213
0.61%
5 Komitet Wyborczy PSL 8 MATYSIAKPaweł MATYSIAK 1035
0.28%
5 Komitet Wyborczy PSL 9 MANIAKWojciech Mariusz MANIAK 710
0.20%
5 Komitet Wyborczy PSL 10 JANICKILech Kazimierz JANICKI 1166
0.32%
5 Komitet Wyborczy PSL 11 KUBIAKAndrzej KUBIAK 980
0.27%
5 Komitet Wyborczy PSL 12 ADAMCZEWSKANina ADAMCZEWSKA 182
0.05%
5 Komitet Wyborczy PSL 13 lzUCZAKMieczysław ŁUCZAK 306
0.08%
5 Komitet Wyborczy PSL 14 NOWAKJacek NOWAK 694
0.19%
5 Komitet Wyborczy PSL 15 SZEMPInzSKIMieczysław Antoni SZEMPIŃSKI 211
0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 16 SZCZEPANOWSKAAneta Anna SZCZEPANOWSKA 159
0.04%
5 Komitet Wyborczy PSL 17 SOBECKA-WOJCIECHOWSKAPatrycja Joanna SOBECKA-WOJCIECHOWSKA 137
0.04%
5 Komitet Wyborczy PSL 18 FAJKAEwelina Anna FAJKA 447
0.12%
5 Komitet Wyborczy PSL 19 SZKOPEKWioletta Anna SZKOPEK 222
0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 20 KASPERCZAKRobert Józef KASPERCZAK 570
0.16%
5 Komitet Wyborczy PSL 21 WIZNERKatarzyna Elżbieta WIZNER 356
0.10%
5 Komitet Wyborczy PSL 22 TACIAKRyszard TACIAK 181
0.05%
5 Komitet Wyborczy PSL 23 GozRECKARenata Ewa GÓRECKA 244
0.07%
5 Komitet Wyborczy PSL 24 SZLACHETKAAndrzej SZLACHETKA 419
0.12%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 1 ALEKSANDRZAKLeszek Grzegorz ALEKSANDRZAK 11931
3.29%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 2 SZCZEPAnzSKIWiesław Andrzej SZCZEPAŃSKI 8008
2.20%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 3 SAWADAAgata SAWADA 1746
0.48%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 4 KOWALKIEWICZ-OLIGNYAnna Maria KOWALKIEWICZ-OLIGNY 536
0.15%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 5 LEW-PILARSKADorota Krystyna LEW-PILARSKA 1366
0.38%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 6 CIECHANOWSKIMariusz Zygmunt CIECHANOWSKI 639
0.18%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 7 PISKORSKISławomir Kazimierz PISKORSKI 757
0.21%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 8 BIAlzECKIKarol BIAŁECKI 512
0.14%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 9 KUBIAKLucyna Małgorzata KUBIAK 789
0.22%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 10 MRozZMateusz Zbigniew MRÓZ 341
0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 11 DACHOWSKIRyszard Kazimierz DACHOWSKI 462
0.13%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 12 WOLDAnzSKIHenryk Franciszek WOLDAŃSKI 502
0.14%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 13 MAJEWSKAKamila Manuela MAJEWSKA 1215
0.33%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 14 KARCZYnzSKIJakub Piotr KARCZYŃSKI 223
0.06%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 15 SKORUPAWaldemar Paweł SKORUPA 198
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 16 KAzzMIERCZAKBernardyna KAŹMIERCZAK 284
0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 17 MROZEKZbigniew Ignacy MROZEK 111
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 18 OBLIZAJEKAgnieszka OBLIZAJEK 257
0.07%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 19 MAJCHRZAKHanna Irena MAJCHRZAK 242
0.07%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 20 KONIECZNAKrystyna KONIECZNA 519
0.14%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 21 SIUDAHenryk SIUDA 355
0.10%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 22 KOKOSZKOBogusław KOKOSZKO 439
0.12%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 23 MATKOWSKIMarian MATKOWSKI 615
0.17%
7 KWW "Kukiz'15" 1 KOZlzOWSKIJerzy KOZŁOWSKI 10587
2.92%
Tak
7 KWW "Kukiz'15" 2 WIERZBATomasz WIERZBA 2325
0.64%
7 KWW "Kukiz'15" 3 KOSMALSKAJoanna Agnieszka KOSMALSKA 2759
0.76%
7 KWW "Kukiz'15" 4 CZULTomasz Cyryl CZUL 798
0.22%
7 KWW "Kukiz'15" 5 NIEWIADAPiotr Paweł NIEWIADA 1072
0.30%
7 KWW "Kukiz'15" 6 CZECHIreneusz Wojciech CZECH 721
0.20%
7 KWW "Kukiz'15" 7 BazKOWSKIWłodzimierz Mariusz BĄKOWSKI 957
0.26%
7 KWW "Kukiz'15" 8 JANECZKOWSKITomasz Robert JANECZKOWSKI 596
0.16%
7 KWW "Kukiz'15" 9 NIEDZIELSKIRoman Rafał NIEDZIELSKI 687
0.19%
7 KWW "Kukiz'15" 10 KRUKOWSKIJacek Kazimierz KRUKOWSKI 394
0.11%
7 KWW "Kukiz'15" 11 TULISZKADorota Barbara TULISZKA 869
0.24%
7 KWW "Kukiz'15" 12 WOSIEKDawid Hubert WOSIEK 2021
0.56%
7 KWW "Kukiz'15" 13 WIESZCZECZYnzSKAJoanna WIESZCZECZYŃSKA 708
0.19%
7 KWW "Kukiz'15" 14 KAWKAJakub KAWKA 739
0.20%
7 KWW "Kukiz'15" 15 KACZMAREKMariola Magdalena KACZMAREK 621
0.17%
7 KWW "Kukiz'15" 16 DZIUBAlzKAEwelina Anna DZIUBAŁKA 421
0.12%
7 KWW "Kukiz'15" 17 CZERWInzSKAEwelina Monika CZERWIŃSKA 413
0.11%
7 KWW "Kukiz'15" 18 SOJKAMagdalena SOJKA 778
0.21%
7 KWW "Kukiz'15" 19 KWIATKOWSKIMateusz KWIATKOWSKI 593
0.16%
7 KWW "Kukiz'15" 20 NOWACZYKRyszard Stanisław NOWACZYK 937
0.26%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 1 SZlzAPKAAdam Stanisław SZŁAPKA 12539
3.45%
Tak
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 2 MIKOlzAJCZYKMałgorzata Iwona MIKOŁAJCZYK 2821
0.78%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 3 JAnzSKARegina Barbara JAŃSKA 1399
0.39%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 4 MIKOlzAJCZAKTomasz MIKOŁAJCZAK 1121
0.31%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 5 GALEWSKAKarolina Elżbieta GALEWSKA 802
0.22%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 6 BIADAlzAMateusz BIADAŁA 553
0.15%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 7 zzzMIEJEWSKAZuzanna Izabela ŻMIEJEWSKA 410
0.11%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 8 TYCMarcin Stanisław TYC 970
0.27%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 9 HERKABartosz Jan HERKA 372
0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 10 WOLAnzSKAJagoda Katarzyna WOLAŃSKA 282
0.08%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 11 POPIOlzEKJanusz POPIOŁEK 356
0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 12 GARSZTKAMarcin Franciszek GARSZTKA 305
0.08%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 13 WYSOCKA-BALCEREKMałgorzata WYSOCKA-BALCEREK 490
0.13%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 14 OLEJNICZAKDorota OLEJNICZAK 407
0.11%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 15 OLIWIECKABarbara Anna OLIWIECKA 309
0.09%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 16 szWITAlzAKatarzyna Anna ŚWITAŁA 430
0.12%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 17 ANDRZEJAKMarcin ANDRZEJAK 108
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 18 JANUSMarcin Tomasz JANUS 208
0.06%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 19 KONOPKAMikołaj KONOPKA 200
0.06%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 20 DEKERTMarek DEKERT 239
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 21 lzazCZNYKrzysztof ŁĄCZNY 410
0.11%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 22 LISIAKAdam LISIAK 249
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 23 BazKStanisław Jan BĄK 577
0.16%
9 KWW JOW Bezpartyjni 1 AUMILLERAndrzej Kordian AUMILLER 422
0.12%
9 KWW JOW Bezpartyjni 2 PIKInzSKAMaria Jolanta PIKIŃSKA 160
0.04%
9 KWW JOW Bezpartyjni 3 MILEWSKAGrażyna Teresa MILEWSKA 148
0.04%
9 KWW JOW Bezpartyjni 4 KezDZIAMaciej Bogumił KĘDZIA 147
0.04%
9 KWW JOW Bezpartyjni 5 UMlzAWSKIMieczysław Jan UMŁAWSKI 53
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 6 MADECKIKrystian MADECKI 78
0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 7 LASKOWSKATeresa Maria LASKOWSKA 116
0.03%
9 KWW JOW Bezpartyjni 8 WOJCIECHOWSKIMichał WOJCIECHOWSKI 142
0.04%
9 KWW JOW Bezpartyjni 9 GABRYSIAKLeszek Jan GABRYSIAK 76
0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 10 WAlzezSIAKSylwia Anna WAŁĘSIAK 57
0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 11 NAPIERAlzAJustyna Marta NAPIERAŁA 146
0.04%
9 KWW JOW Bezpartyjni 12 SPYCHALSKAMarta Anna SPYCHALSKA 82
0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 13 TKACZUKRafał Krzysztof TKACZUK 28
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 14 DUBInzSKALidia Barbara DUBIŃSKA 34
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 15 SZMYTMariusz Łukasz SZMYT 33
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 16 JAKUBOWSKAAnita JAKUBOWSKA 143
0.04%
9 KWW JOW Bezpartyjni 17 SZAJOWSKIRadosław Leszek SZAJOWSKI 108
0.03%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 1 PRZYBYLAKKrzysztof PRZYBYLAK 959
0.26%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 2 PROCTadeusz Jan PROC 67
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 3 BOInzSKAMonika Sylwia BOIŃSKA 99
0.03%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 4 PIozREKMarek PIÓREK 118
0.03%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 5 GozRNIACZYKMałgorzata Paulina GÓRNIACZYK 70
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 6 SKRZYPIECSzymon Dawid SKRZYPIEC 45
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 7 HEINRICHRenata Anna HEINRICH 34
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 8 WITKOWSKIMichał WITKOWSKI 98
0.03%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 9 SZYDElzKOKatarzyna SZYDEŁKO 174
0.05%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 10 STRZELECKrzysztof Adam STRZELEC 86
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 11 LEMAnzSKANatalia Monika LEMAŃSKA 43
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 12 DOLATAMirosława Dorota DOLATA 74
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 13 KOSTECKIPatryk Stanisław KOSTECKI 37
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 14 RozzzzEK-PLATAAgnieszka RÓŻEK-PLATA 78
0.02%
13 KW Samoobrona 1 BERGMANNEwa Anna BERGMANN 138
0.04%
13 KW Samoobrona 2 SKUTECKIJózef SKUTECKI 61
0.02%
13 KW Samoobrona 3 IDZIAKSebastian Norbert IDZIAK 21
0.01%
13 KW Samoobrona 4 IDZIASZEKMarcin IDZIASZEK 23
0.01%
13 KW Samoobrona 5 JARUSAnna JARUS 34
0.01%
13 KW Samoobrona 6 BACHARKrystyna BACHAR 18
0.00%
13 KW Samoobrona 7 JEDWABNYRafał JEDWABNY 28
0.01%
13 KW Samoobrona 8 STACHOWIAKLiliana Aleksandra STACHOWIAK 31
0.01%
13 KW Samoobrona 9 KACZMARSKIRafał KACZMARSKI 24
0.01%
13 KW Samoobrona 10 WACHOWIAKPaweł WACHOWIAK 38
0.01%
13 KW Samoobrona 11 KOCIARATadeusz Robert KOCIARA 16
0.00%
13 KW Samoobrona 12 WAszCInzSKAWładysława WAŚCIŃSKA 17
0.00%
13 KW Samoobrona 13 JEDWABNAAldona Cecylia JEDWABNA 51
0.01%
Kod Nazwa Liczba uprawnionych do głosowania Liczba kart ważnych Liczba głosów ważnych Frekwencja Procent głosów ważnych
3018 ostrzeszowski 43834 19591 18851
44.69%
96.22%
3013 leszczyński 42515 19036 18081
44.77%
94.98%
3017 ostrowski 129204 63527 61383
49.17%
96.63%
3012 krotoszyński 61166 27932 26835
45.67%
96.07%
3020 pleszewski 49897 22292 21403
44.68%
96.01%
3061 Kalisz 81081 43770 42992
53.98%
98.22%
3004 gostyński 60627 25936 24706
42.78%
95.26%
3063 Leszno 50345 26767 26074
53.17%
97.41%
3008 kępiński 44741 22583 21740
50.47%
96.27%
3011 kościański 62858 29791 28481
47.39%
95.60%
3022 rawicki 48014 20621 19689
42.95%
95.48%
3006 jarociński 56678 26052 25020
45.96%
96.04%
3007 kaliski 66184 28927 27929
43.71%
96.55%
Copyright © 2015
Państwowa Komisja Wyborcza, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa, Tel. 22 695 25 44, Fax. 22 622 35 71

www.pkw.gov.pl    Biuro prasowe: biuroprasowe@pkw.gov.pl, Tel. 605 898 609
wykonanie: bprog.pl