Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wyniki wyborów do Sejmu RP

Dane z okręgów: 41/41

Zbiorcze statystyki głosowania

Liczba uprawnionych do głosowania
1031221
Liczba kart ważnych
482794
Liczba głosów ważnych
468690
Liczba głosów nieważnych
14104

Frekwencja w regionie

46.82%

Wybrani posłowie

Nr okręgu Nr listy Nr na liście Komitet Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent
335133 5 1 Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe KOTOWSKIKazimierz KOTOWSKI 6851
1.46%
3353233 5 32 Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe JARUBASKrystian JARUBAS 4379
0.93%
331133 1 1 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość KRUPKAAnna KRUPKA 27568
5.88%
331233 1 2 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość LIPIECKrzysztof LIPIEC 16450
3.51%
331333 1 3 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość ZUBAMaria ZUBA 6940
1.48%
331433 1 4 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość CIEszLAKMichał CIEŚLAK 6331
1.35%
331533 1 5 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość KWITEKMarek KWITEK 5636
1.2%
3311133 1 11 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość TARCZYnzSKIDominik TARCZYŃSKI 7475
1.59%
3311233 1 12 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość KRYJAndrzej KRYJ 4779
1.02%
3311333 1 13 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość LATOSInzSKIBogdan LATOSIŃSKI 5369
1.15%
3313233 1 32 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość ZIOBROZbigniew ZIOBRO 67238
14.35%
337133 7 1 Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" LIROY-MARZECPiotr LIROY-MARZEC 22614
4.82%
332133 2 1 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP SCHETYNAGrzegorz SCHETYNA 42376
9.04%
332233 2 2 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP OKlzA-DREWNOWICZMarzena OKŁA-DREWNOWICZ 13019
2.78%
332333 2 3 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP GIERADAArtur GIERADA 5087
1.09%
338133 8 1 Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru CYRAnzSKIAdam CYRAŃSKI 12120
2.59%

Wyniki
głosowania

na listy kandydatów na posłów

42.81%
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
17.25%
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9.51%
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
9.41%
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
7.87%
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
4.98%
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru
4.14%
Komitet Wyborczy KORWiN
2.80%
Komitet Wyborczy Partia Razem
0.50%
Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni
0.38%
Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi
0.25%
Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!"
0.10%
Komitet Wyborczy Samoobrona

Wyniki głosowania na kandydatów na posłów

Nr listy Komitet Nr kandydata Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent głosów w okręgu Wybrany
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 1 KRUPKAAnna Maria KRUPKA 27568
5.88%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 2 LIPIECKrzysztof Bogdan LIPIEC 16450
3.51%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 3 ZUBAMaria ZUBA 6940
1.48%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 4 CIEszLAKMichał CIEŚLAK 6331
1.35%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 5 KWITEKMarek KWITEK 5636
1.20%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 6 BezTKOWSKIAndrzej Krzysztof BĘTKOWSKI 4500
0.96%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 7 OLENDZKAHalina Bronisława OLENDZKA 2752
0.59%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 8 NOWAKRafał Miłosz NOWAK 3598
0.77%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 9 STRZAlzAMarek STRZAŁA 3559
0.76%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 10 DORYWALSKIBartłomiej DORYWALSKI 3804
0.81%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 11 TARCZYnzSKIDominik TARCZYŃSKI 7475
1.59%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 12 KRYJAndrzej Michał KRYJ 4779
1.02%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 13 LATOSInzSKIBogdan Jan LATOSIŃSKI 5369
1.15%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 14 FARYNAPaweł Adam FARYNA 4343
0.93%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 15 SlzOKAPiotr Grzegorz SŁOKA 4575
0.98%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 16 MAlzASZofia MAŁAS 1570
0.33%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 17 STANIEKTomasz Rafał STANIEK 4326
0.92%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 18 KONIUSZZbigniew Adam KONIUSZ 3605
0.77%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 19 WazTEKJanusz WĄTEK 659
0.14%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 20 NOWORYCKA-GNIATKOWSKAMarianna Anna NOWORYCKA-GNIATKOWSKA 1385
0.30%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 21 ZBRozGTomasz Stanisław ZBRÓG 3306
0.71%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 22 BARUCHAPaweł Zbigniew BARUCHA 701
0.15%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 23 MICHALSKIAndrzej MICHALSKI 2085
0.44%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 24 LEszNIEWICZDanuta LEŚNIEWICZ 1216
0.26%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 25 IDZIKKrystyna IDZIK 973
0.21%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 26 KOWALCZYKAnna KOWALCZYK 1119
0.24%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 27 POPIELMałgorzata Danuta POPIEL 1495
0.32%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 28 KORYCInzSKAAldona Maria KORYCIŃSKA 293
0.06%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 29 GAWLIKStanisława Marianna GAWLIK 584
0.12%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 30 CZERWInzSKABarbara Urszula CZERWIŃSKA 1407
0.30%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 31 OSAJDAJakub OSAJDA 1011
0.22%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 32 ZIOBROZbigniew Tadeusz ZIOBRO 67238
14.35%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 1 SCHETYNAGrzegorz Juliusz SCHETYNA 42376
9.04%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 2 OKlzA-DREWNOWICZMarzena OKŁA-DREWNOWICZ 13019
2.78%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 3 GIERADAArtur Daniel GIERADA 5087
1.09%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 4 PIETRZCZYKLucjan Marek PIETRZCZYK 3411
0.73%
2 KW Platforma Obywatelska RP 5 JANIKRenata Urszula JANIK 3853
0.82%
2 KW Platforma Obywatelska RP 6 BROzzzYNAJerzy Stanisław BROŻYNA 1024
0.22%
2 KW Platforma Obywatelska RP 7 CICHOCKIMichał Ryszard CICHOCKI 1545
0.33%
2 KW Platforma Obywatelska RP 8 MICHALEWICZWojciech MICHALEWICZ 423
0.09%
2 KW Platforma Obywatelska RP 9 ZWIERZCHOWSKIWojciech Mieczysław ZWIERZCHOWSKI 717
0.15%
2 KW Platforma Obywatelska RP 10 IRLAJadwiga Józefa IRLA 1088
0.23%
2 KW Platforma Obywatelska RP 11 MALECMaria MALEC 544
0.12%
2 KW Platforma Obywatelska RP 12 SZKLARSKAGrażyna Ewa SZKLARSKA 302
0.06%
2 KW Platforma Obywatelska RP 13 JAROSZKarolina Dominika JAROSZ 622
0.13%
2 KW Platforma Obywatelska RP 14 BYDlzOSZAndrzej Jan BYDŁOSZ 240
0.05%
2 KW Platforma Obywatelska RP 15 SUSKAJoanna Beata SUSKA 493
0.11%
2 KW Platforma Obywatelska RP 16 MADERAKŁukasz MADERAK 289
0.06%
2 KW Platforma Obywatelska RP 17 KUCHINKAJadwiga KUCHINKA 223
0.05%
2 KW Platforma Obywatelska RP 18 KUKIElzKA-STASZEWSKAAgnieszka Katarzyna KUKIEŁKA-STASZEWSKA 149
0.03%
2 KW Platforma Obywatelska RP 19 DZIEDZInzSKIJarosław Przemysław DZIEDZIŃSKI 421
0.09%
2 KW Platforma Obywatelska RP 20 SZCZYPIozRKrzysztof Antoni SZCZYPIÓR 101
0.02%
2 KW Platforma Obywatelska RP 21 SUCHAnzSKIJerzy Zdzisław SUCHAŃSKI 712
0.15%
2 KW Platforma Obywatelska RP 22 JAGIElzlzOTeodora JAGIEŁŁO 407
0.09%
2 KW Platforma Obywatelska RP 23 OLSZEWSKIJacek Adam OLSZEWSKI 140
0.03%
2 KW Platforma Obywatelska RP 24 TUNIA-NIEWCZASElżbieta Ewa TUNIA-NIEWCZAS 122
0.03%
2 KW Platforma Obywatelska RP 25 SZAGINIANGrigor SZAGINIAN 672
0.14%
2 KW Platforma Obywatelska RP 26 CELEBAnzSKIPaweł Adam CELEBAŃSKI 908
0.19%
2 KW Platforma Obywatelska RP 27 KRZAKDorota Barbara KRZAK 464
0.10%
2 KW Platforma Obywatelska RP 28 ADAMCZAKJózef ADAMCZAK 253
0.05%
2 KW Platforma Obywatelska RP 29 WOzzNIAKWitold WOŹNIAK 245
0.05%
2 KW Platforma Obywatelska RP 30 POPOWICZMarek Janusz POPOWICZ 76
0.02%
2 KW Platforma Obywatelska RP 31 POPIELElżbieta Anna POPIEL 293
0.06%
2 KW Platforma Obywatelska RP 32 SZCZEKOTAZdzisław Marek SZCZEKOTA 647
0.14%
3 KW Razem 1 BOREKPaulina BOREK 6073
1.30%
3 KW Razem 2 PIWOWARSKIKamil Adam PIWOWARSKI 1337
0.29%
3 KW Razem 3 BERAAnna Katarzyna BERA 674
0.14%
3 KW Razem 4 TARNOWSKITomasz Aleksander TARNOWSKI 708
0.15%
3 KW Razem 5 SIUDAKKatarzyna Maria SIUDAK 505
0.11%
3 KW Razem 6 ARENDARSKIŁukasz Filip ARENDARSKI 442
0.09%
3 KW Razem 7 SOJKA-GlzUSZAKDobrosława Hanna SOJKA-GŁUSZAK 234
0.05%
3 KW Razem 8 ARENDARSKIKrzysztof Wojciech ARENDARSKI 311
0.07%
3 KW Razem 9 MICHTAEwelina Marta MICHTA 338
0.07%
3 KW Razem 10 KezDZIAMaciej KĘDZIA 298
0.06%
3 KW Razem 11 MICHTAMagdalena Anna MICHTA 187
0.04%
3 KW Razem 12 KONIUSZMaciej Krzysztof KONIUSZ 292
0.06%
3 KW Razem 13 JURECKABerenika Sara JURECKA 230
0.05%
3 KW Razem 14 GARSTKAAdam Kazimierz GARSTKA 131
0.03%
3 KW Razem 15 MICHTAJolanta Zuzanna MICHTA 117
0.02%
3 KW Razem 16 BIELECKIMichał Bartosz BIELECKI 373
0.08%
3 KW Razem 17 MADETKO-SlzOWIKMarzena Angelika MADETKO-SŁOWIK 192
0.04%
3 KW Razem 18 SlzOWIKPaweł Bronisław SŁOWIK 231
0.05%
3 KW Razem 19 MICHTAAnna Małgorzata MICHTA 433
0.09%
4 KW KORWiN 1 LEWICKIDawid Marian LEWICKI 10650
2.27%
4 KW KORWiN 2 JESIONEKRadosław Paweł JESIONEK 824
0.18%
4 KW KORWiN 3 KUszMIERSKIKonrad Marcin KUŚMIERSKI 463
0.10%
4 KW KORWiN 4 WozJCICKARoksana Małgorzata WÓJCICKA 485
0.10%
4 KW KORWiN 5 ULOKAndrzej ULOK 319
0.07%
4 KW KORWiN 6 BILSKIJuliusz BILSKI 339
0.07%
4 KW KORWiN 7 szRODAMichał ŚRODA 625
0.13%
4 KW KORWiN 8 DazBROWSKIKarol Radosław DĄBROWSKI 252
0.05%
4 KW KORWiN 9 KOZlzOWSKIMarcin Józef KOZŁOWSKI 171
0.04%
4 KW KORWiN 10 BASIAGAKrzysztof Jan BASIAGA 341
0.07%
4 KW KORWiN 11 FIJAlzKOWSKITomasz Jacek FIJAŁKOWSKI 418
0.09%
4 KW KORWiN 12 JASTRZazBJakub JASTRZĄB 476
0.10%
4 KW KORWiN 13 TOMCZYKDominik Marcin TOMCZYK 246
0.05%
4 KW KORWiN 14 JUNGIEWICZAneta Ewa JUNGIEWICZ 167
0.04%
4 KW KORWiN 15 PIETRASIAKGrzegorz PIETRASIAK 253
0.05%
4 KW KORWiN 16 GRUSZKASebastian Paweł GRUSZKA 186
0.04%
4 KW KORWiN 17 WZOREKJakub Wojciech WZOREK 172
0.04%
4 KW KORWiN 18 IWANMateusz Kamil IWAN 223
0.05%
4 KW KORWiN 19 TYRAlzAKrzysztof Jerzy TYRAŁA 114
0.02%
4 KW KORWiN 20 BAnzKOSKABeata Małgorzata BAŃKOSKA 78
0.02%
4 KW KORWiN 21 KUREKAleksandra Magdalena KUREK 257
0.05%
4 KW KORWiN 22 GlzODEKMonika Wioletta GŁODEK 97
0.02%
4 KW KORWiN 23 STANISZEWSKAPaulina Danuta STANISZEWSKA 80
0.02%
4 KW KORWiN 24 PROKOPMaria Małgorzata PROKOP 114
0.02%
4 KW KORWiN 25 PIezTAKElżbieta Izabela PIĘTAK 79
0.02%
4 KW KORWiN 26 CZUBAMarcin CZUBA 199
0.04%
4 KW KORWiN 27 MACIASDominik Adam MACIAS 204
0.04%
4 KW KORWiN 28 szWIezCIAKMagdalena Joanna ŚWIĘCIAK 98
0.02%
4 KW KORWiN 29 MAJPatrycja MAJ 222
0.05%
4 KW KORWiN 30 PRZYBYLSKAAnna Sylwia PRZYBYLSKA 167
0.04%
4 KW KORWiN 31 RUSINKinga Barbara RUSIN 338
0.07%
4 KW KORWiN 32 GRABOWSKIWojciech GRABOWSKI 738
0.16%
5 Komitet Wyborczy PSL 1 KOTOWSKIKazimierz Jerzy KOTOWSKI 6851
1.46%
Tak
5 Komitet Wyborczy PSL 2 PAWLAKMirosław Antoni PAWLAK 3636
0.78%
5 Komitet Wyborczy PSL 3 GOSMarek GOS 4168
0.89%
5 Komitet Wyborczy PSL 4 OCZKOWICZBeata OCZKOWICZ 1711
0.37%
5 Komitet Wyborczy PSL 5 zzzOlzazDEKPiotr Bogusław ŻOŁĄDEK 2616
0.56%
5 Komitet Wyborczy PSL 6 MUZOlzMałgorzata MUZOŁ 2083
0.44%
5 Komitet Wyborczy PSL 7 SKOTNICKIMichał Tomasz SKOTNICKI 1775
0.38%
5 Komitet Wyborczy PSL 8 BUCKIMichał BUCKI 1703
0.36%
5 Komitet Wyborczy PSL 9 GOLIKAnna Zofia GOLIK 436
0.09%
5 Komitet Wyborczy PSL 10 KezDZIORADawid Zdzisław KĘDZIORA 726
0.15%
5 Komitet Wyborczy PSL 11 ADAMCZYKMaria Janina ADAMCZYK 563
0.12%
5 Komitet Wyborczy PSL 12 CHUDYJerzy Marian CHUDY 811
0.17%
5 Komitet Wyborczy PSL 13 DUDADorota Małgorzata DUDA 934
0.20%
5 Komitet Wyborczy PSL 14 PlzUSAWojciech PŁUSA 460
0.10%
5 Komitet Wyborczy PSL 15 TYJASJolanta Dorota TYJAS 1384
0.30%
5 Komitet Wyborczy PSL 16 lzUKASIKTeresa Anna ŁUKASIK 310
0.07%
5 Komitet Wyborczy PSL 17 FOREMNIAKRenata Jadwiga FOREMNIAK 177
0.04%
5 Komitet Wyborczy PSL 18 WRONABożena Łucja WRONA 833
0.18%
5 Komitet Wyborczy PSL 19 KRAKStanisław Marek KRAK 951
0.20%
5 Komitet Wyborczy PSL 20 LANCKOROnzSKAAleksandra Anna LANCKOROŃSKA 167
0.04%
5 Komitet Wyborczy PSL 21 SWAJDAAndrzej SWAJDA 1622
0.35%
5 Komitet Wyborczy PSL 22 LASAKGrzegorz LASAK 1085
0.23%
5 Komitet Wyborczy PSL 23 JANOWSKA-PYTELKatarzyna Anna JANOWSKA-PYTEL 196
0.04%
5 Komitet Wyborczy PSL 24 KOMINEKJacek KOMINEK 1081
0.23%
5 Komitet Wyborczy PSL 25 LOLOStanisław Zdzisław LOLO 699
0.15%
5 Komitet Wyborczy PSL 26 BARAnzSKAStanisława Danuta BARAŃSKA 750
0.16%
5 Komitet Wyborczy PSL 27 BRZEZInzSKIAndrzej Sebastian BRZEZIŃSKI 283
0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 28 DUDABeata Małgorzata DUDA 407
0.09%
5 Komitet Wyborczy PSL 29 CYMERYSKazimierz Tadeusz CYMERYS 588
0.13%
5 Komitet Wyborczy PSL 30 KWAPISZLeopold Jan KWAPISZ 428
0.09%
5 Komitet Wyborczy PSL 31 PIECPiotr Tomasz PIEC 761
0.16%
5 Komitet Wyborczy PSL 32 JARUBASKrystian Stefan JARUBAS 4379
0.93%
Tak
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 1 SZEJNAAndrzej Jan SZEJNA 14517
3.10%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 2 CEDZYnzSKIJan CEDZYŃSKI 3092
0.66%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 3 STUPKIEWICZ-TUREKAgnieszka Karolina STUPKIEWICZ-TUREK 861
0.18%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 4 MILCARZHenryk Mieczysław MILCARZ 6454
1.38%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 5 BOROWSKIJerzy BOROWSKI 1461
0.31%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 6 SZOSTAKJan SZOSTAK 1915
0.41%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 7 SCHMEIDELAgnieszka Dorota SCHMEIDEL 783
0.17%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 8 OBARAAlicja OBARA 1070
0.23%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 9 BIELUnzAdrian Aleksander BIELUŃ 136
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 10 OLEJARSKIMarek Wojciech OLEJARSKI 691
0.15%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 11 SKRezTEKAndrzej SKRĘTEK 399
0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 12 DOMAGAlzABarbara DOMAGAŁA 670
0.14%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 13 LIBERAAntoni Mieczysław LIBERA 110
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 14 MAZURSebastian Mariusz MAZUR 322
0.07%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 15 lzezCKI-ORlzOWTadeusz Wiktor ŁĘCKI-ORŁOW 51
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 16 KARBOWNICZEKTomasz Hubert KARBOWNICZEK 235
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 17 URBAnzSKIPiotr Jarosław URBAŃSKI 108
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 18 GazSKAGrzegorz Mariusz GĄSKA 163
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 19 BIEGAJRenata BIEGAJ 246
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 20 RADOSZAnna RADOSZ 707
0.15%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 21 SABATWiesława SABAT 277
0.06%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 22 KOSMALAŁukasz Maciej KOSMALA 196
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 23 PlzOSZAJ-WOJCIECHOWSKAGrażyna Teresa PŁOSZAJ-WOJCIECHOWSKA 95
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 24 WALASEKKrystyna WALASEK 196
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 25 SNOPEKJoanna Sylwia SNOPEK 165
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 26 MISZTAKSylwia Agnieszka MISZTAK 242
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 27 BARANWioleta BARAN 187
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 28 WIezCEKAneta Elżbieta WIĘCEK 144
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 29 BULSKAKinga Beata BULSKA 178
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 30 GOLAnzSKIPiotr Paweł GOLAŃSKI 184
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 31 BADURAKPrzemysław Marcin BADURAK 195
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 32 MARENINMałgorzata Diana MARENIN 830
0.18%
7 KWW "Kukiz'15" 1 LIROY-MARZECPiotr Krzysztof LIROY-MARZEC 22614
4.82%
Tak
7 KWW "Kukiz'15" 2 KRYSTOWSKAAnna KRYSTOWSKA 4220
0.90%
7 KWW "Kukiz'15" 3 SKUZAStanisław SKUZA 1527
0.33%
7 KWW "Kukiz'15" 4 MAJKazimierz Mieczysław MAJ 1032
0.22%
7 KWW "Kukiz'15" 5 PIOTROWSKIMichał Franciszek PIOTROWSKI 703
0.15%
7 KWW "Kukiz'15" 6 BUGAJSKIMarcin Rafał BUGAJSKI 820
0.17%
7 KWW "Kukiz'15" 7 WITKOWSKIPrzemysław Roman WITKOWSKI 965
0.21%
7 KWW "Kukiz'15" 8 OGONOWSKA-JAROnzEmilia Anna OGONOWSKA-JAROŃ 369
0.08%
7 KWW "Kukiz'15" 9 ORZECHOWSKIDamian ORZECHOWSKI 1149
0.25%
7 KWW "Kukiz'15" 10 WIEKIERAMarcin Szczepan WIEKIERA 483
0.10%
7 KWW "Kukiz'15" 11 RELIGAWłodzimierz RELIGA 1030
0.22%
7 KWW "Kukiz'15" 12 NAGABAAnna Janina NAGABA 208
0.04%
7 KWW "Kukiz'15" 13 ZIELInzSKIGrzegorz ZIELIŃSKI 590
0.13%
7 KWW "Kukiz'15" 14 STezPLOWSKAJadwiga Paulina STĘPLOWSKA 127
0.03%
7 KWW "Kukiz'15" 15 MARKIEWICZMarcin MARKIEWICZ 354
0.08%
7 KWW "Kukiz'15" 16 JASZEWSKAMałgorzata JASZEWSKA 189
0.04%
7 KWW "Kukiz'15" 17 SZCZYRBAPaweł Artur SZCZYRBA 222
0.05%
7 KWW "Kukiz'15" 18 GIDELJolanta GIDEL 113
0.02%
7 KWW "Kukiz'15" 19 SOJABarbara SOJA 199
0.04%
7 KWW "Kukiz'15" 20 MICHALSKAMariola Ewa MICHALSKA 229
0.05%
7 KWW "Kukiz'15" 21 MOLENDAMarcin Lech MOLENDA 1611
0.34%
7 KWW "Kukiz'15" 22 JAGODZKAAleksandra Weronika JAGODZKA 229
0.05%
7 KWW "Kukiz'15" 23 BANDURSKIAdam BANDURSKI 146
0.03%
7 KWW "Kukiz'15" 24 WOJCIECHOWSKAJustyna Monika WOJCIECHOWSKA 308
0.07%
7 KWW "Kukiz'15" 25 DUDAAndrzej Marian DUDA 2051
0.44%
7 KWW "Kukiz'15" 26 DEEPMagdalena Maria DEEP 263
0.06%
7 KWW "Kukiz'15" 27 PRZYlzUCKIMarcin Roman PRZYŁUCKI 206
0.04%
7 KWW "Kukiz'15" 28 JEDYNAKMałgorzata JEDYNAK 323
0.07%
7 KWW "Kukiz'15" 29 DZIADCZYKOWSKAŻaneta DZIADCZYKOWSKA 168
0.04%
7 KWW "Kukiz'15" 30 JAKUBOWSKAAgnieszka Sylwia JAKUBOWSKA 287
0.06%
7 KWW "Kukiz'15" 31 JELONEKDaria Agnieszka JELONEK 273
0.06%
7 KWW "Kukiz'15" 32 DUDEKCzesław DUDEK 1107
0.24%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 1 CYRAnzSKIAdam Zbigniew CYRAŃSKI 12120
2.59%
Tak
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 2 BRAUNMichał Jerzy BRAUN 3301
0.70%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 3 HANDZEEdyta Anna HANDZE 1136
0.24%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 4 SZCZODRYDaniel Dominik SZCZODRY 927
0.20%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 5 AGATOWSKIMarcin Krzysztof AGATOWSKI 516
0.11%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 6 RADOMSKAMagdalena Maria RADOMSKA 536
0.11%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 7 DRozzzzDzzzAnna Renata DRÓŻDŻ 392
0.08%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 8 KUMozRMałgorzata Justyna KUMÓR 222
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 9 PARKAZbigniew Piotr PARKA 151
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 10 CIEPLInzSKAEwa Marzena CIEPLIŃSKA 317
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 11 SZCZEPAnzSKIMaciej Mateusz SZCZEPAŃSKI 472
0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 12 ZWIERZCHOWSKAAnna Barbara ZWIERZCHOWSKA 177
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 13 GRYSZPInzSKIPaweł Lech GRYSZPIŃSKI 207
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 14 KOPACZPiotr Jan KOPACZ 169
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 15 KOWALCZYKMonika Beata KOWALCZYK 250
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 16 SARACENKonrad SARACEN 108
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 17 SIEJAKPaweł SIEJAK 150
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 18 lzUCAKAnna Paulina ŁUCAK 72
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 19 JAROSZMichał JAROSZ 134
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 20 WAWRZEnzCZYKIwona Jadwiga WAWRZEŃCZYK 100
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 21 SPUREKPrzemysław Ernest SPUREK 276
0.06%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 22 BOJARSKABeata Magdalena BOJARSKA 163
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 23 CIOSKKarina Barbara CIOSK 142
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 24 RozzzzAnzSKIRadosław Sylwester RÓŻAŃSKI 140
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 25 SALAGIERSKIMarcin Igor SALAGIERSKI 107
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 26 GRUSZCZYnzSKAMagdalena GRUSZCZYŃSKA 221
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 27 SZYMKOWBartosz Wojciech SZYMKOW 68
0.01%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 28 KOWALSKIGrzegorz KOWALSKI 786
0.17%
9 KWW JOW Bezpartyjni 1 JAGIELSKIJan Marian JAGIELSKI 483
0.10%
9 KWW JOW Bezpartyjni 2 JAKUBOWSKIJanusz Zdzisław JAKUBOWSKI 131
0.03%
9 KWW JOW Bezpartyjni 3 KUTABeata Urszula KUTA 143
0.03%
9 KWW JOW Bezpartyjni 4 BARATYnzSKIŁukasz Maksymilian BARATYŃSKI 47
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 5 BIELInzSKIMirosław Jarosław BIELIŃSKI 40
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 6 MIGASBogdan MIGAS 40
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 7 ZDZIEBlzOKazimiera ZDZIEBŁO 61
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 8 MIZIELInzSKIBogdan Marek MIZIELIŃSKI 36
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 9 NOWAKAndrzej NOWAK 204
0.04%
9 KWW JOW Bezpartyjni 10 ELIASZZofia Krystyna ELIASZ 56
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 11 KRUKOWSKIEdward Tadeusz KRUKOWSKI 22
0.00%
9 KWW JOW Bezpartyjni 12 STRZELECEwa STRZELEC 91
0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 13 SKozRAJacek Józef SKÓRA 27
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 14 PIETRZAKJacek Janusz PIETRZAK 79
0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 15 TELIGAJan Marek TELIGA 27
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 16 GRUDZIECKIRyszard Józef GRUDZIECKI 56
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 17 IRLAMateusz Jerzy IRLA 23
0.00%
9 KWW JOW Bezpartyjni 18 KASInzSKA-MARUSZAKKatarzyna KASIŃSKA-MARUSZAK 33
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 19 JAGIELSKIMarcin JAGIELSKI 45
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 20 KOSMALATomasz Piotr KOSMALA 46
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 21 GOszCINIEWICZLidia Mirosława GOŚCINIEWICZ 46
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 22 KACZYnzSKIGrzegorz Filip KACZYŃSKI 50
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 23 BURASJacenty Marian BURAS 46
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 24 POLITAneta Elżbieta POLIT 54
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 25 ZYCHOWICZKatarzyna ZYCHOWICZ 99
0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 26 DANKOWSKIJerzy DANKOWSKI 22
0.00%
9 KWW JOW Bezpartyjni 27 KWIECIEnz-KWIATKOWSKAGrażyna Halina KWIECIEŃ-KWIATKOWSKA 27
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 28 BlzAUTKatarzyna BŁAUT 54
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 29 PRezDOTKAPrzemysław Marek PRĘDOTKA 23
0.00%
9 KWW JOW Bezpartyjni 30 KLIMCZYKAneta Dorota KLIMCZYK 26
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 31 CZEKAJEwelina CZEKAJ 207
0.04%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 1 GROMADZKIAntoni Konstanty GROMADZKI 827
0.18%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 2 CZAJKAGreta CZAJKA 69
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 3 WIELGUSDamian Waldemar WIELGUS 109
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 4 NYCZTeresa NYCZ 62
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 5 PROCGrzegorz PROC 36
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 6 EJSMONTPiotr EJSMONT 36
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 7 PAWLIK-szWIERCZKatarzyna Agnieszka PAWLIK-ŚWIERCZ 62
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 8 MAJEWSKIKrystian Michał MAJEWSKI 59
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 9 PROCAgnieszka PROC 29
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 10 KARCZJarosław Adam KARCZ 62
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 11 SZTUKAJustyna Elżbieta SZTUKA 43
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 12 KLEINŁukasz Zbigniew KLEIN 14
0.00%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 13 CZAJPaulina CZAJ 57
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 14 LIPInzSKIMariusz LIPIŃSKI 48
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 15 KACPERSKAMonika KACPERSKA 20
0.00%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 16 MURZYNOWSKIJacek Krzysztof MURZYNOWSKI 35
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 17 LECHPaweł LECH 67
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 18 JASKozLSKIDominik Hubert JASKÓLSKI 19
0.00%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 19 SOCHACZKinga Paulina SOCHACZ 28
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 20 BANASIKMichał Robert BANASIK 110
0.02%
13 KW Samoobrona 1 LAMERJanusz LAMER 102
0.02%
13 KW Samoobrona 2 KASPERCZYK-FRazCZEKSylwia Maria KASPERCZYK-FRĄCZEK 24
0.01%
13 KW Samoobrona 3 UZAREWICZMieczysław UZAREWICZ 12
0.00%
13 KW Samoobrona 4 KACZMARSKA-ADAMCZYKAnna Małgorzata KACZMARSKA-ADAMCZYK 37
0.01%
13 KW Samoobrona 5 JABlzOnzSKIStanisław Wiktor JABŁOŃSKI 55
0.01%
13 KW Samoobrona 6 MATANEKLukasz Pawel MATANEK 10
0.00%
13 KW Samoobrona 7 PACIOREKKatarzyna Emilia PACIOREK 15
0.00%
13 KW Samoobrona 8 KRAWCZYKKazimierz Ignacy KRAWCZYK 45
0.01%
13 KW Samoobrona 9 BRZEZInzSKAAnna Katarzyna BRZEZIŃSKA 25
0.01%
13 KW Samoobrona 10 PYlzASławomir Wojciech PYŁA 13
0.00%
13 KW Samoobrona 11 JAROSZEwa Sylwia JAROSZ 23
0.00%
13 KW Samoobrona 12 BIELECKA-CZOSNYKAPatrycja Paulina BIELECKA-CZOSNYKA 5
0.00%
13 KW Samoobrona 13 SOCHAAdrian Wojciech SOCHA 15
0.00%
13 KW Samoobrona 14 WozJCIKAgnieszka Bogusława WÓJCIK 23
0.00%
13 KW Samoobrona 15 SZOSTAKSławomir Artur SZOSTAK 24
0.01%
13 KW Samoobrona 16 BOJKOBarbara BOJKO 20
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 1 MOSSAKOWSKIRafał Tomasz MOSSAKOWSKI 272
0.06%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 2 SZAREKSławomir Aleksander SZAREK 73
0.02%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 3 zzzELAZKOMałgorzata ŻELAZKO 260
0.06%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 4 DESZCZYnzSKIRobert DESZCZYŃSKI 39
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 5 STEczJoanna Jadwiga STEĆ 51
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 6 KWASMarcin KWAS 77
0.02%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 7 DOMERACKIJan DOMERACKI 33
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 8 MILCZUSZEKDamian Rafał MILCZUSZEK 35
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 9 STEFANIUKWiesława Stanisława STEFANIUK 15
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 10 ZAPAlzAWojciech Janusz ZAPAŁA 54
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 11 MASTALERZWioletta Iwona MASTALERZ 39
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 12 WIERZBICKIMariusz Jacek WIERZBICKI 50
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 13 DESZCZYnzSKAPaulina Maria DESZCZYŃSKA 14
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 14 DOMERACKAUrszula Ewa DOMERACKA 18
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 15 CZARNYAndrzej CZARNY 35
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 16 SORBIANStanisław SORBIAN 29
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 17 KUDlzATeodor Michał KUDŁA 64
0.01%
Kod Nazwa Liczba uprawnionych do głosowania Liczba kart ważnych Liczba głosów ważnych Frekwencja Procent głosów ważnych
2601 buski 61553 27078 26214
43.99%
96.81%
2602 jędrzejowski 71295 31252 30208
43.83%
96.66%
2603 kazimierski 28944 10542 10213
36.42%
96.88%
2604 kielecki 166939 80721 77953
48.35%
96.57%
2613 włoszczowski 37907 17269 16598
45.56%
96.11%
2661 Kielce 158863 92835 91732
58.44%
98.81%
2611 starachowicki 75733 34772 33778
45.91%
97.14%
2612 staszowski 59956 26356 25447
43.96%
96.55%
2605 konecki 68606 30550 29440
44.53%
96.37%
2606 opatowski 44797 19682 18750
43.94%
95.26%
2607 ostrowiecki 92392 39667 38332
42.93%
96.63%
2610 skarżyski 64218 30352 29585
47.26%
97.47%
2608 pińczowski 34181 13818 13442
40.43%
97.28%
2609 sandomierski 65837 27900 26998
42.38%
96.77%
Copyright © 2015
Państwowa Komisja Wyborcza, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa, Tel. 22 695 25 44, Fax. 22 622 35 71

www.pkw.gov.pl    Biuro prasowe: biuroprasowe@pkw.gov.pl, Tel. 605 898 609
wykonanie: bprog.pl