Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wyniki wyborów do Sejmu RP

Dane z okręgów: 41/41

Zbiorcze statystyki głosowania

Liczba uprawnionych do głosowania
988061
Liczba kart ważnych
534373
Liczba głosów ważnych
523371
Liczba głosów nieważnych
11002

Frekwencja w regionie

54.08%

Wybrani posłowie

Nr okręgu Nr listy Nr na liście Komitet Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent
3113 1 1 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość STACHOWIAK-RozzzzECKAMirosława STACHOWIAK-RÓŻECKA 41296
7.89%
3123 1 2 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość BABIARZPiotr BABIARZ 12950
2.47%
3133 1 3 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość szWIATJacek ŚWIAT 17281
3.3%
3143 1 4 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość KEMPABeata KEMPA 29877
5.71%
3153 1 5 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość CZARNECKIPrzemysław CZARNECKI 9200
1.76%
31103 1 10 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość JezDRYSEKMariusz JĘDRYSEK 13982
2.67%
3713 7 1 Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" MORAWIECKIKornel MORAWIECKI 26101
4.99%
3813 8 1 Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru MIESZKOWSKIKrzysztof MIESZKOWSKI 24525
4.69%
3823 8 2 Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru AUGUSTYNOWSKAJoanna AUGUSTYNOWSKA 9989
1.91%
3213 2 1 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP CHYBICKAAlicja CHYBICKA 62211
11.89%
3223 2 2 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP PROTASIEWICZJacek PROTASIEWICZ 29922
5.72%
3233 2 3 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP MlzYnzCZAKAldona MŁYŃCZAK 5189
0.99%
3243 2 4 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP JAROSMichał JAROS 12235
2.34%
3263 2 6 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP PIECHOTASławomir PIECHOTA 5959
1.14%

Wyniki
głosowania

na listy kandydatów na posłów

31.21%
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
30.49%
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
10.65%
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru
8.74%
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
6.10%
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
5.22%
Komitet Wyborczy KORWiN
4.21%
Komitet Wyborczy Partia Razem
2.60%
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
0.53%
Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi
0.24%
Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!"

Wyniki głosowania na kandydatów na posłów

Nr listy Komitet Nr kandydata Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent głosów w okręgu Wybrany
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 1 STACHOWIAK-RozzzzECKAMirosława Agnieszka STACHOWIAK-RÓŻECKA 41296
7.89%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 2 BABIARZPiotr Łukasz BABIARZ 12950
2.47%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 3 szWIATJacek ŚWIAT 17281
3.30%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 4 KEMPABeata Agnieszka KEMPA 29877
5.71%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 5 CZARNECKIPrzemysław Maksymilian CZARNECKI 9200
1.76%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 6 JAROCHAndrzej Stanisław JAROCH 3727
0.71%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 7 BREZDEnzZdzisław Ireneusz BREZDEŃ 5521
1.05%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 8 SOINAgnieszka Anna SOIN 3527
0.67%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 9 CIOlzEKŁukasz Tadeusz CIOŁEK 2110
0.40%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 10 JezDRYSEKMariusz Orion JĘDRYSEK 13982
2.67%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 11 CALInzSKA-MAYERMałgorzata Maria CALIŃSKA-MAYER 3930
0.75%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 12 ZIozlzKOWSKIAleksander ZIÓŁKOWSKI 1768
0.34%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 13 WezGRZYNOWICZSławomir Andrzej WĘGRZYNOWICZ 2112
0.40%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 14 CZEPILRafał Janusz CZEPIL 1972
0.38%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 15 BARTNIKWojciech Stanisław BARTNIK 3039
0.58%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 16 AUGUSTYNJacek Józef AUGUSTYN 1221
0.23%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 17 GRECHDariusz Krystian GRECH 476
0.09%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 18 ZIOlzKOWSKA-CIESIELSKAMałgorzata Maria ZIOŁKOWSKA-CIESIELSKA 499
0.10%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 19 MROZOWSKAKarolina Marta MROZOWSKA 680
0.13%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 20 STANISlzAWSKIMirosław Józef STANISŁAWSKI 629
0.12%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 21 CHMURZYnzSKIPiotr Michał CHMURZYŃSKI 876
0.17%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 22 PATERElżbieta Maria PATER 857
0.16%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 23 POPlzAWSKARenata POPŁAWSKA 943
0.18%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 24 MAlzEKTomasz MAŁEK 1263
0.24%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 25 DOBRZAnzSKA-BUCZEKBarbara Maria DOBRZAŃSKA-BUCZEK 727
0.14%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 26 ZYGMANIAK-LESIAKMaria Zdzisława ZYGMANIAK-LESIAK 172
0.03%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 27 USZYnzSKIDaniel Paweł USZYŃSKI 677
0.13%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 28 SZYMCZUKMagdalena Ewa SZYMCZUK 2011
0.38%
2 KW Platforma Obywatelska RP 1 CHYBICKAAlicja Paulina CHYBICKA 62211
11.89%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 2 PROTASIEWICZJacek PROTASIEWICZ 29922
5.72%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 3 MlzYnzCZAKAldona Janina MŁYŃCZAK 5189
0.99%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 4 JAROSMichał JAROS 12235
2.34%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 5 KRZYSZKIEWICZIrena Teresa KRZYSZKIEWICZ 3013
0.58%
2 KW Platforma Obywatelska RP 6 PIECHOTASławomir Jan PIECHOTA 5959
1.14%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 7 lzAPInzSKIMarek ŁAPIŃSKI 3835
0.73%
2 KW Platforma Obywatelska RP 8 WOLAKEwa Wanda WOLAK 4467
0.85%
2 KW Platforma Obywatelska RP 9 ZIELInzSKIMaciej Jerzy ZIELIŃSKI 3550
0.68%
2 KW Platforma Obywatelska RP 10 LECHRyszard LECH 1867
0.36%
2 KW Platforma Obywatelska RP 11 CHARlzAMPOWICZJarosław CHARŁAMPOWICZ 3428
0.65%
2 KW Platforma Obywatelska RP 12 KACZORRoman Bronisław KACZOR 3856
0.74%
2 KW Platforma Obywatelska RP 13 zzzAKMateusz Damian ŻAK 2000
0.38%
2 KW Platforma Obywatelska RP 14 KRASUCKIBogusław KRASUCKI 1616
0.31%
2 KW Platforma Obywatelska RP 15 HORODYSKAAnna Maria HORODYSKA 3713
0.71%
2 KW Platforma Obywatelska RP 16 DOMARADZKAMaria DOMARADZKA 1087
0.21%
2 KW Platforma Obywatelska RP 17 LARYszMarek Zenon LARYŚ 1163
0.22%
2 KW Platforma Obywatelska RP 18 PYTELSławomir PYTEL 1092
0.21%
2 KW Platforma Obywatelska RP 19 ZAKezszAgnieszka ZAKĘŚ 732
0.14%
2 KW Platforma Obywatelska RP 20 KOSZTYlzO-KOBIECHelena Monika KOSZTYŁO-KOBIEC 162
0.03%
2 KW Platforma Obywatelska RP 21 WARGOCKIMarek Stanisław WARGOCKI 285
0.05%
2 KW Platforma Obywatelska RP 22 SIKORARenata Grażyna SIKORA 722
0.14%
2 KW Platforma Obywatelska RP 23 MARCHEWKAAnna Katarzyna MARCHEWKA 1286
0.25%
2 KW Platforma Obywatelska RP 24 LELASSebastian LELAS 420
0.08%
2 KW Platforma Obywatelska RP 25 JAKUBCZYK-RYDLICKAMałgorzata Adriana JAKUBCZYK-RYDLICKA 365
0.07%
2 KW Platforma Obywatelska RP 26 MICKIEWICZKrzysztof MICKIEWICZ 618
0.12%
2 KW Platforma Obywatelska RP 27 GOlzazBMichał Marian GOŁĄB 1337
0.26%
2 KW Platforma Obywatelska RP 28 SKORUPAAleksander Marek SKORUPA 3452
0.66%
3 KW Razem 1 ZARZYCKIRoland Jerzy ZARZYCKI 10450
2.00%
3 KW Razem 2 GABRYKMarzena Anna GABRYK 2139
0.41%
3 KW Razem 3 AUGUSTYnzSKIIwo Piotr AUGUSTYŃSKI 982
0.19%
3 KW Razem 4 WIELICZKOKatarzyna Dominika WIELICZKO 1043
0.20%
3 KW Razem 5 LA FONTAINEMatthew Aaron LA FONTAINE 1173
0.22%
3 KW Razem 6 RUTKOWSKA-DOBOSZIzabela Ewa RUTKOWSKA-DOBOSZ 679
0.13%
3 KW Razem 7 BROWARNYWojciech Jan BROWARNY 931
0.18%
3 KW Razem 8 STANIOROWSKAAnna Maria STANIOROWSKA 297
0.06%
3 KW Razem 9 DEMBOWSKIPaweł DEMBOWSKI 528
0.10%
3 KW Razem 10 KRESKAAgata Maria KRESKA 486
0.09%
3 KW Razem 11 UNIEJEWSKIBartosz Jan UNIEJEWSKI 292
0.06%
3 KW Razem 12 PASTUSZKAKatarzyna Paulina PASTUSZKA 413
0.08%
3 KW Razem 13 GOlzOSZMakary Stefan GOŁOSZ 177
0.03%
3 KW Razem 14 PIENIASGabriela PIENIAS 208
0.04%
3 KW Razem 15 SZNAJDERMichał SZNAJDER 575
0.11%
3 KW Razem 16 BAGNOWSKABarbara BAGNOWSKA 171
0.03%
3 KW Razem 17 KOSTUREKBogdan Marek KOSTUREK 136
0.03%
3 KW Razem 18 STANIOROWSKAAleksandra Zofia STANIOROWSKA 124
0.02%
3 KW Razem 19 STEREnzCZAKTomasz Michał STEREŃCZAK 123
0.02%
3 KW Razem 20 SZUMIELEWICZMarta SZUMIELEWICZ 1132
0.22%
4 KW KORWiN 1 NOWAKOWSKIHenryk Bronisław NOWAKOWSKI 13332
2.55%
4 KW KORWiN 2 GRZECHNIKRobert Sebastian GRZECHNIK 1401
0.27%
4 KW KORWiN 3 BALCZUNArtur Piotr BALCZUN 623
0.12%
4 KW KORWiN 4 LANGEKarolina LANGE 2093
0.40%
4 KW KORWiN 5 LIPInzSKIKlaudiusz Gracjan LIPIŃSKI 533
0.10%
4 KW KORWiN 6 PIGlzOWSKIMariusz Roman PIGŁOWSKI 312
0.06%
4 KW KORWiN 7 MATUSZEWSKAPaulina MATUSZEWSKA 2720
0.52%
4 KW KORWiN 8 WIszNIEWSKIKrzysztof Sławomir WIŚNIEWSKI 365
0.07%
4 KW KORWiN 9 KAWICKAEwa Anna KAWICKA 353
0.07%
4 KW KORWiN 10 IWASZKIEWICZMaciej IWASZKIEWICZ 707
0.14%
4 KW KORWiN 11 GRZYBSabina Maria GRZYB 273
0.05%
4 KW KORWiN 12 POszWIATOWSKAJustyna POŚWIATOWSKA 219
0.04%
4 KW KORWiN 13 GRELICHTomasz Robert GRELICH 183
0.03%
4 KW KORWiN 14 OlzPInzSKA-BIERSKAMonika Anna OŁPIŃSKA-BIERSKA 110
0.02%
4 KW KORWiN 15 MODRASAdrian MODRAS 174
0.03%
4 KW KORWiN 16 szMIESZKOWSKIMichał Maciej ŚMIESZKOWSKI 536
0.10%
4 KW KORWiN 17 SIEBYlzATomasz Witold SIEBYŁA 99
0.02%
4 KW KORWiN 18 MAJCHRZAKIwona Dorota MAJCHRZAK 147
0.03%
4 KW KORWiN 19 DUDEKMarcin Piotr DUDEK 465
0.09%
4 KW KORWiN 20 LESZCZYnzSKAMarzena Magdalena LESZCZYŃSKA 215
0.04%
4 KW KORWiN 21 GezBKAIlona Alicja GĘBKA 223
0.04%
4 KW KORWiN 22 LADRADariusz Stanisław LADRA 117
0.02%
4 KW KORWiN 23 PUCHALSKAAlicja Barbara PUCHALSKA 245
0.05%
4 KW KORWiN 24 GOszCINIAKKarolina GOŚCINIAK 162
0.03%
4 KW KORWiN 25 KAWAKrzysztof Michał KAWA 390
0.07%
4 KW KORWiN 26 HENIECPaweł Filip HENIEC 76
0.01%
4 KW KORWiN 27 BUKATATomasz Zygmunt BUKATA 123
0.02%
4 KW KORWiN 28 DOlzezGAPiotr Tomasz DOŁĘGA 1145
0.22%
5 Komitet Wyborczy PSL 1 MAnzKOWSKAEwa Maria MAŃKOWSKA 4730
0.90%
5 Komitet Wyborczy PSL 2 PILAWKATomasz PILAWKA 1435
0.27%
5 Komitet Wyborczy PSL 3 BRONOWICKAJoanna Barbara BRONOWICKA 915
0.17%
5 Komitet Wyborczy PSL 4 GERINGER DE OEDENBERGHenryk Ksawery GERINGER DE OEDENBERG 330
0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 5 BORYSRyszard BORYS 481
0.09%
5 Komitet Wyborczy PSL 6 LEWANDOWSKIRobert Grzegorz LEWANDOWSKI 1199
0.23%
5 Komitet Wyborczy PSL 7 SOCHAJan SOCHA 296
0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 8 TOMASZEWSKAJowita Agata TOMASZEWSKA 159
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 9 SZCZERBABarbara SZCZERBA 371
0.07%
5 Komitet Wyborczy PSL 10 KOZDROWICKIAndrzej Stanisław KOZDROWICKI 562
0.11%
5 Komitet Wyborczy PSL 11 DOBRZAnzSKIZbigniew DOBRZAŃSKI 136
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 12 ULMANGenowefa ULMAN 103
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 13 ORYLSKIAdam ORYLSKI 129
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 14 OLKIEWICZTeresa Stanisława OLKIEWICZ 244
0.05%
5 Komitet Wyborczy PSL 15 GURDAKKatarzyna GURDAK 40
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 16 KWIECIEnzBarbara Maria KWIECIEŃ 108
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 17 JAWORSKATeresa Łucja JAWORSKA 54
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 18 CZYzzzYCKAKatarzyna CZYŻYCKA 74
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 19 KUzzNIKAneta KUŹNIK 139
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 20 SURDYKAPiotr Grzegorz SURDYKA 82
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 21 DRAPIEWSKIAndrzej DRAPIEWSKI 117
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 22 KRAJEWSKAGrażyna KRAJEWSKA 327
0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 23 STACHURSKIKrzysztof Józef STACHURSKI 151
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 24 BARTOSZEWICZUrszula Agnieszka BARTOSZEWICZ 159
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 25 GALIKEwa Maria GALIK 147
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 26 KUBACKIRafał Andrzej KUBACKI 428
0.08%
5 Komitet Wyborczy PSL 27 KURYszHieronim Stanisław KURYŚ 688
0.13%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 1 TRACZMałgorzata Elżbieta TRACZ 14542
2.78%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 2 DOlzECKIAndrzej Dariusz DOŁECKI 2419
0.46%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 3 MIROWSKIDawid Jan MIROWSKI 1231
0.24%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 4 KRUK-GRezZIAKJoanna Elżbieta KRUK-GRĘZIAK 1529
0.29%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 5 CIazzzzYnzSKIBartłomiej Zygmunt CIĄŻYŃSKI 641
0.12%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 6 WICHAStanisław WICHA 573
0.11%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 7 TABISZJacek TABISZ 640
0.12%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 8 RUSINAnna Zofia RUSIN 1161
0.22%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 9 RYCHLEWSKIKonrad Krzysztof RYCHLEWSKI 262
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 10 MILIANJarosław Michał MILIAN 510
0.10%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 11 STACHELHenryk STACHEL 170
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 12 KRZYSZTOFCZYKŁukasz Szymon KRZYSZTOFCZYK 452
0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 13 KARKOSZKAMarzenna Maria KARKOSZKA 408
0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 14 OPYDEugeniusz Wawrzyniec OPYD 311
0.06%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 15 KARAszMichał Tadeusz KARAŚ 628
0.12%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 16 LUDWICZAKOlga Agnieszka LUDWICZAK 402
0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 17 BANACHMaria Teresa BANACH 495
0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 18 KLUZPiotr Paweł KLUZ 413
0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 19 MICHAlzOWSKIHenryk MICHAŁOWSKI 112
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 20 GozRNYPaweł Jan GÓRNY 355
0.07%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 21 WazSIKAdrian Wiktor WĄSIK 314
0.06%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 22 PADIASEKAleksandra PADIASEK 144
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 23 URYNJoanna Ewa URYN 194
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 24 KOWALSKAJoanna Marta KOWALSKA 464
0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 25 MAKOWSKIGrzegorz Piotr MAKOWSKI 253
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 26 MAKozWKAJacek Edward MAKÓWKA 189
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 27 LEBIEDZInzSKAJoanna Maria LEBIEDZIŃSKA 352
0.07%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 28 CYRULCzesław CYRUL 2768
0.53%
7 KWW "Kukiz'15" 1 MORAWIECKIKornel Andrzej MORAWIECKI 26101
4.99%
Tak
7 KWW "Kukiz'15" 2 KUBIKEdyta Monika KUBIK 3976
0.76%
7 KWW "Kukiz'15" 3 BEDNARZWaldemar BEDNARZ 2529
0.48%
7 KWW "Kukiz'15" 4 GezBALAJoanna Barbara GĘBALA 819
0.16%
7 KWW "Kukiz'15" 5 GORSKILeszek GORSKI 1001
0.19%
7 KWW "Kukiz'15" 6 LISOWSKIMaciej Bartłomiej LISOWSKI 782
0.15%
7 KWW "Kukiz'15" 7 OSIELENIECTomasz OSIELENIEC 519
0.10%
7 KWW "Kukiz'15" 8 KWIATKOWSKAMariola Zofia KWIATKOWSKA 793
0.15%
7 KWW "Kukiz'15" 9 RUDNIKZbigniew Gabriel RUDNIK 341
0.07%
7 KWW "Kukiz'15" 10 MERSKIRafał Marcin MERSKI 556
0.11%
7 KWW "Kukiz'15" 11 CHWAszCIKArkadiusz CHWAŚCIK 490
0.09%
7 KWW "Kukiz'15" 12 SKOWERAJan Lech SKOWERA 298
0.06%
7 KWW "Kukiz'15" 13 PORezBSKAMałgorzata PORĘBSKA 621
0.12%
7 KWW "Kukiz'15" 14 GRABOWSKIAdam GRABOWSKI 502
0.10%
7 KWW "Kukiz'15" 15 OLEJNICZAKŁukasz Sebastian OLEJNICZAK 501
0.10%
7 KWW "Kukiz'15" 16 lzADOnzSKAAgata ŁADOŃSKA 275
0.05%
7 KWW "Kukiz'15" 17 DUDADariusz Czesław DUDA 1228
0.23%
7 KWW "Kukiz'15" 18 POMYKAJJolanta Janina POMYKAJ 415
0.08%
7 KWW "Kukiz'15" 19 OSTROPOLSKIJakub OSTROPOLSKI 292
0.06%
7 KWW "Kukiz'15" 20 BIELECKAHalszka Beata BIELECKA 436
0.08%
7 KWW "Kukiz'15" 21 RYzzzANOWSKAEwa RYŻANOWSKA 437
0.08%
7 KWW "Kukiz'15" 22 STUDNIARCZYKWitold Jan STUDNIARCZYK 245
0.05%
7 KWW "Kukiz'15" 23 zzzABOWSKASelena Ewa ŻABOWSKA 278
0.05%
7 KWW "Kukiz'15" 24 MARKOWSKIMarcin Łukasz MARKOWSKI 404
0.08%
7 KWW "Kukiz'15" 25 SZYMAnzSKAPatrycja SZYMAŃSKA 790
0.15%
7 KWW "Kukiz'15" 26 GozRAPiotr Mieczysław GÓRA 366
0.07%
7 KWW "Kukiz'15" 27 GRZYMALSKAAlicja Barbara GRZYMALSKA 731
0.14%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 1 MIESZKOWSKIKrzysztof MIESZKOWSKI 24525
4.69%
Tak
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 2 AUGUSTYNOWSKAJoanna Wiktoria AUGUSTYNOWSKA 9989
1.91%
Tak
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 3 GozRSKIMichał Jakub GÓRSKI 5796
1.11%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 4 DUDAlzADamian Wojciech DUDAŁA 1205
0.23%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 5 BUTLERMariusz Robert BUTLER 690
0.13%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 6 JACHIRAKlaudia Krystyna JACHIRA 629
0.12%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 7 WAClzAWCZYKMirosław Janusz WACŁAWCZYK 605
0.12%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 8 DONAJJolanta DONAJ 726
0.14%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 9 WAszKozWAndrzej Piotr WAŚKÓW 448
0.09%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 10 CAlzKOPaulina Stefania CAŁKO 493
0.09%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 11 SOBIERAJSławomir Maciej SOBIERAJ 653
0.12%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 12 FRANKIEWICZEwa Maria FRANKIEWICZ 556
0.11%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 13 LASKAPiotr Paweł LASKA 1087
0.21%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 14 JACHYMCZYKKarolina Irena JACHYMCZYK 254
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 15 KAzzMIERCZAKAdam KAŹMIERCZAK 534
0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 16 TRZECIAK-WACHKarolina Paula TRZECIAK-WACH 556
0.11%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 17 KUCHARSKIJanusz Paweł KUCHARSKI 520
0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 18 CZERKAWSKAAgnieszka Beata CZERKAWSKA 587
0.11%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 19 SROKARafał Marcin SROKA 374
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 20 KUBITAgnieszka KUBIT 710
0.14%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 21 FIRLITJarosław Dariusz FIRLIT 308
0.06%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 22 GozRSKAEwa Maria GÓRSKA 885
0.17%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 23 SITARSKIWojciech SITARSKI 473
0.09%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 24 SZACHIDEWICZAgnieszka Jolanta SZACHIDEWICZ 549
0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 25 SORozWKASzymon Olgierd SORÓWKA 251
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 26 SZLENK-czWIazKAlzAAgata Barbara SZLENK-ĆWIĄKAŁA 372
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 27 SIEKIERSKIKrzysztof Piotr SIEKIERSKI 750
0.14%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 28 ZWOzzDZIAKPiotr Antoni ZWOŹDZIAK 1231
0.24%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 1 CAlzEKKamil Krzysztof CAŁEK 1437
0.27%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 2 STEczMichał Maksymilian STEĆ 99
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 3 PAWLUczJacek Zdzisław PAWLUĆ 45
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 4 BURZYnzSKAKatarzyna BURZYŃSKA 188
0.04%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 5 WOJCIECHOWSKIMaciej Wojciech WOJCIECHOWSKI 129
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 6 LEszNIAKPaweł LEŚNIAK 144
0.03%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 7 JAROSZMarlena JAROSZ 130
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 8 SZELEWICZMichał SZELEWICZ 38
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 9 SEWERAMarcin Michał SEWERA 36
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 10 MIZERAŁukasz Eugeniusz MIZERA 44
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 11 GROMADZKAIzabela Emilia GROMADZKA 55
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 12 GAWLIKBartłomiej Paweł GAWLIK 88
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 13 KULCZYCKIKrzysztof Filip KULCZYCKI 84
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 14 PARZYBozTŁukasz Karol PARZYBÓT 58
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 15 RUDNICKAIzabela RUDNICKA 68
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 16 STEFKOPaulina Ewelina STEFKO 41
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 17 BRZYSKAMarta BRZYSKA 95
0.02%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 1 MARCZAKTadeusz Kazimierz MARCZAK 520
0.10%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 2 BOGUSlzAWSKIRobert Jarosław BOGUSŁAWSKI 105
0.02%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 3 DUMNICKAJolanta Dorota DUMNICKA 55
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 4 NATUSIEWICZMarek Andrzej NATUSIEWICZ 38
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 5 SZOKALSKIKrzysztof Józef SZOKALSKI 20
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 6 DZIELENDZIAKJanusz DZIELENDZIAK 8
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 7 DENGLERPaweł Łukasz DENGLER 24
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 8 BazKRyszard Franciszek BĄK 36
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 9 szWIezTADorota Marzena ŚWIĘTA 134
0.03%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 10 TAMAPaweł TAMA 38
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 11 GRANOSBartosz Piotr GRANOS 8
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 12 MIAZEKIgor Krzysztof MIAZEK 5
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 13 SZULCKarolina SZULC 46
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 14 WIERZBICKICzesław Tadeusz WIERZBICKI 43
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 15 lzABezDZKAMałgorzata Maria ŁABĘDZKA 28
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 16 BROSZCZAKOWSKAJolanta Alicja BROSZCZAKOWSKA 10
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 17 BARTKOWIAKEwa BARTKOWIAK 31
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 18 KAZIMIEROWICZArtur Stanisław KAZIMIEROWICZ 15
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 19 SOCHAnzSKIPatryk Krzysztof SOCHAŃSKI 12
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 20 ROJEKBartosz Jan ROJEK 93
0.02%
Kod Nazwa Liczba uprawnionych do głosowania Liczba kart ważnych Liczba głosów ważnych Frekwencja Procent głosów ważnych
0264 Wrocław 500890 303548 299855
60.60%
98.78%
0204 górowski 28362 10768 10335
37.97%
95.98%
0214 oleśnicki 84752 38571 37205
45.51%
96.46%
0220 trzebnicki 65796 30671 29771
46.62%
97.07%
0222 wołowski 39438 17393 16722
44.10%
96.14%
0223 wrocławski 101457 55459 54123
54.66%
97.59%
0215 oławski 59742 30526 29634
51.10%
97.08%
0218 średzki 41774 18450 17824
44.17%
96.61%
0213 milicki 29574 12897 12405
43.61%
96.19%
0217 strzeliński 36276 16090 15497
44.35%
96.31%
Copyright © 2015
Państwowa Komisja Wyborcza, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa, Tel. 22 695 25 44, Fax. 22 622 35 71

www.pkw.gov.pl    Biuro prasowe: biuroprasowe@pkw.gov.pl, Tel. 605 898 609
wykonanie: bprog.pl