Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wyniki wyborów do Sejmu RP

Dane z okręgów: 41/41

Zbiorcze statystyki głosowania

Liczba uprawnionych do głosowania
947710
Liczba kart ważnych
446341
Liczba głosów ważnych
435368
Liczba głosów nieważnych
10973

Frekwencja w regionie

47.10%

Wybrani posłowie

Nr okręgu Nr listy Nr na liście Komitet Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent
242124 2 1 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP TYSZKIEWICZRobert TYSZKIEWICZ 19453
4.47%
242224 2 2 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP KAMInzSKABożena KAMIŃSKA 9826
2.26%
2422824 2 28 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP CIMOSZEWICZTomasz CIMOSZEWICZ 14496
3.33%
248124 8 1 Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru TRUSKOLASKIKrzysztof TRUSKOLASKI 14141
3.25%
247124 7 1 Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" ANDRUSZKIEWICZAdam ANDRUSZKIEWICZ 15668
3.6%
245124 5 1 Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe BASZKOMieczysław BASZKO 7010
1.61%
241124 1 1 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość JURGIELKrzysztof JURGIEL 44620
10.25%
241224 1 2 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość ZIELInzSKIJarosław ZIELIŃSKI 28865
6.63%
241324 1 3 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość PIONTKOWSKIDariusz PIONTKOWSKI 28378
6.52%
241424 1 4 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość KOlzAKOWSKILech KOŁAKOWSKI 15106
3.47%
241524 1 5 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość zzzALEKJacek ŻALEK 12370
2.84%
241624 1 6 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość KRYNICKABernadeta KRYNICKA 7624
1.75%
241724 1 7 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość GWIAZDOWSKIKazimierz GWIAZDOWSKI 6787
1.56%
241824 1 8 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość BOGUCKIJacek BOGUCKI 9707
2.23%

Wyniki
głosowania

na listy kandydatów na posłów

45.38%
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
16.74%
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9.07%
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
8.07%
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
7.35%
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
5.37%
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru
4.66%
Komitet Wyborczy KORWiN
2.59%
Komitet Wyborczy Partia Razem
0.48%
Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi
0.14%
Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy
0.14%
Komitet Wyborczy Samoobrona

Wyniki głosowania na kandydatów na posłów

Nr listy Komitet Nr kandydata Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent głosów w okręgu Wybrany
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 1 JURGIELKrzysztof JURGIEL 44620
10.25%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 2 ZIELInzSKIJarosław ZIELIŃSKI 28865
6.63%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 3 PIONTKOWSKIDariusz PIONTKOWSKI 28378
6.52%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 4 KOlzAKOWSKILech Antoni KOŁAKOWSKI 15106
3.47%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 5 zzzALEKJacek ŻALEK 12370
2.84%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 6 KRYNICKABernadeta KRYNICKA 7624
1.75%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 7 GWIAZDOWSKIKazimierz GWIAZDOWSKI 6787
1.56%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 8 BOGUCKIJacek BOGUCKI 9707
2.23%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 9 KUCHAREWICZGrzegorz KUCHAREWICZ 2511
0.58%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 10 WNOROWSKIHenryk Jan WNOROWSKI 6431
1.48%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 11 KRASZEWSKAElżbieta KRASZEWSKA 1787
0.41%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 12 KLECZKOWSKIMarcin KLECZKOWSKI 2640
0.61%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 13 BUJWICKIPiotr Karol BUJWICKI 2470
0.57%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 14 zzzOCHOWSKIJan ŻOCHOWSKI 468
0.11%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 15 JELSKA - JAROszBożena Jolanta JELSKA - JAROŚ 4037
0.93%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 16 KOMOROWSKIMarek Adam KOMOROWSKI 1899
0.44%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 17 HARTUNGMirosław HARTUNG 2187
0.50%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 18 TOlzWInzSKIKrzysztof TOŁWIŃSKI 3724
0.86%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 19 lzUKASZEWICZHenryk ŁUKASZEWICZ 628
0.14%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 20 TOMASIKUrszula TOMASIK 859
0.20%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 21 ZALEWSKABarbara ZALEWSKA 2791
0.64%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 22 KOWIESKAWioletta KOWIESKA 755
0.17%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 23 KARlzOWICZBarbara KARŁOWICZ 773
0.18%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 24 NIENAlzTOWSKABożena NIENAŁTOWSKA 377
0.09%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 25 lzYNKODorota ŁYNKO 878
0.20%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 26 KONDRACKAMonika Mariola KONDRACKA 1192
0.27%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 27 MIODUSZEWSKIAndrzej MIODUSZEWSKI 3425
0.79%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 28 TYLENDAKarol TYLENDA 4286
0.98%
2 KW Platforma Obywatelska RP 1 TYSZKIEWICZRobert TYSZKIEWICZ 19453
4.47%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 2 KAMInzSKABożena KAMIŃSKA 9826
2.26%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 3 RACZKOWSKIDamian RACZKOWSKI 7331
1.68%
2 KW Platforma Obywatelska RP 4 PRZYGODZKARenata PRZYGODZKA 2525
0.58%
2 KW Platforma Obywatelska RP 5 MUSIUKAdam MUSIUK 6021
1.38%
2 KW Platforma Obywatelska RP 6 CIEszLIKLeszek Stanisław CIEŚLIK 2432
0.56%
2 KW Platforma Obywatelska RP 7 SERDYnzSKIPiotr SERDYŃSKI 1875
0.43%
2 KW Platforma Obywatelska RP 8 RECZKOMirosław RECZKO 1038
0.24%
2 KW Platforma Obywatelska RP 9 GRYCUKAnna GRYCUK 830
0.19%
2 KW Platforma Obywatelska RP 10 STALEWSKIWiesław Antoni STALEWSKI 270
0.06%
2 KW Platforma Obywatelska RP 11 JANKOWSKIAdam JANKOWSKI 1443
0.33%
2 KW Platforma Obywatelska RP 12 DOBROWOLSKA-CYLWIKAnna Maria DOBROWOLSKA-CYLWIK 379
0.09%
2 KW Platforma Obywatelska RP 13 zzzEROFranciszek Krzysztof ŻERO 589
0.14%
2 KW Platforma Obywatelska RP 14 KUCEmilia KUC 398
0.09%
2 KW Platforma Obywatelska RP 15 KRYNICKIBłażej Jakub KRYNICKI 269
0.06%
2 KW Platforma Obywatelska RP 16 CHODKIEWICZEwelina CHODKIEWICZ 243
0.06%
2 KW Platforma Obywatelska RP 17 WITKOWSKICezary WITKOWSKI 401
0.09%
2 KW Platforma Obywatelska RP 18 FALKOWSKABeata FALKOWSKA 365
0.08%
2 KW Platforma Obywatelska RP 19 RACISWitold Wincenty RACIS 132
0.03%
2 KW Platforma Obywatelska RP 20 PACPatrycja PAC 281
0.06%
2 KW Platforma Obywatelska RP 21 BIERNACKIMaciej BIERNACKI 552
0.13%
2 KW Platforma Obywatelska RP 22 SAMULMarek SAMUL 426
0.10%
2 KW Platforma Obywatelska RP 23 BORYSEWICZ-WYSOCKAAneta Urszula BORYSEWICZ-WYSOCKA 392
0.09%
2 KW Platforma Obywatelska RP 24 GUTOWSKIMateusz Damian GUTOWSKI 223
0.05%
2 KW Platforma Obywatelska RP 25 POLAKStanisława POLAK 292
0.07%
2 KW Platforma Obywatelska RP 26 KARPJerzy KARP 187
0.04%
2 KW Platforma Obywatelska RP 27 ADAMOWICZ-NOSOWSKAMałgorzata ADAMOWICZ-NOSOWSKA 225
0.05%
2 KW Platforma Obywatelska RP 28 CIMOSZEWICZTomasz CIMOSZEWICZ 14496
3.33%
Tak
3 KW Razem 1 PROKOPIUKSeweryn PROKOPIUK 4079
0.94%
3 KW Razem 2 REMBISZEWSKAJustyna REMBISZEWSKA 1717
0.39%
3 KW Razem 3 NOWAKTadeusz Zenon NOWAK 620
0.14%
3 KW Razem 4 RADUCHAUrszula RADUCHA 567
0.13%
3 KW Razem 5 POPlzAWSKIJakub POPŁAWSKI 519
0.12%
3 KW Razem 6 KOCZOTDorota KOCZOT 215
0.05%
3 KW Razem 7 BACIAJanusz Stanisław BACIA 125
0.03%
3 KW Razem 8 MIPSMagdalena MIPS 198
0.05%
3 KW Razem 9 GRZEJSZCZYKMichał Łukasz GRZEJSZCZYK 87
0.02%
3 KW Razem 10 KWAPISZKinga KWAPISZ 221
0.05%
3 KW Razem 11 SAKOWSKIAdam SAKOWSKI 225
0.05%
3 KW Razem 12 SIELAWAMagdalena SIELAWA 212
0.05%
3 KW Razem 13 SENDAGrzegorz SENDA 145
0.03%
3 KW Razem 14 STezPInzSKAMałgorzata Edyta STĘPIŃSKA 114
0.03%
3 KW Razem 15 WYSOCKIRobert Łukasz WYSOCKI 189
0.04%
3 KW Razem 16 PETRIKOWSKAKamila Maria PETRIKOWSKA 50
0.01%
3 KW Razem 17 IWANIUKMichał IWANIUK 252
0.06%
3 KW Razem 18 BORUTAMałgorzata Alicja BORUTA 129
0.03%
3 KW Razem 19 WYSOCKIKarol WYSOCKI 182
0.04%
3 KW Razem 20 IWANIUKEwa IWANIUK 223
0.05%
3 KW Razem 21 GUTOWSKIIgor Łukasz GUTOWSKI 240
0.06%
3 KW Razem 22 KURIANOWICZ-ZIELInzSKAHalina KURIANOWICZ-ZIELIŃSKA 115
0.03%
3 KW Razem 23 SYDOWMichał SYDOW 167
0.04%
3 KW Razem 24 SAKOWSKAMarta SAKOWSKA 667
0.15%
4 KW KORWiN 1 BARSZCZEWSKISzczepan Kamil BARSZCZEWSKI 10938
2.51%
4 KW KORWiN 2 MOSHECHKOVALilija MOSHECHKOVA 745
0.17%
4 KW KORWiN 3 SAWICKIMarcin SAWICKI 1211
0.28%
4 KW KORWiN 4 KOWALEWSKIKrzysztof Dawid KOWALEWSKI 1144
0.26%
4 KW KORWiN 5 NICEWICZStanisław NICEWICZ 430
0.10%
4 KW KORWiN 6 MACIEJEWICZJoanna Barbara MACIEJEWICZ 206
0.05%
4 KW KORWiN 7 KRUKMariusz KRUK 575
0.13%
4 KW KORWiN 8 BARTNIKStanisław BARTNIK 221
0.05%
4 KW KORWiN 9 GRYKAGrzegorz GRYKA 273
0.06%
4 KW KORWiN 10 TOCZYDlzOWSKIJakub TOCZYDŁOWSKI 534
0.12%
4 KW KORWiN 11 KOZlzOWSKAMarta KOZŁOWSKA 295
0.07%
4 KW KORWiN 12 DANIlzOWICZRobert Artur DANIŁOWICZ 209
0.05%
4 KW KORWiN 13 LUBOWICKIEugeniusz LUBOWICKI 101
0.02%
4 KW KORWiN 14 KUCZYNKODorota KUCZYNKO 91
0.02%
4 KW KORWiN 15 MAJEWSKIPaweł MAJEWSKI 382
0.09%
4 KW KORWiN 16 KICInzSKAAgnieszka KICIŃSKA 169
0.04%
4 KW KORWiN 17 MIlzKOWSKITomasz MIŁKOWSKI 144
0.03%
4 KW KORWiN 18 SZESTOWICKISzymon SZESTOWICKI 163
0.04%
4 KW KORWiN 19 RYszMagdalena RYŚ 374
0.09%
4 KW KORWiN 20 ZDANKIEWICZAndrzej ZDANKIEWICZ 134
0.03%
4 KW KORWiN 21 JABlzOnzSKAKatarzyna JABŁOŃSKA 336
0.08%
4 KW KORWiN 22 SAWICKAWalentyna SAWICKA 128
0.03%
4 KW KORWiN 23 GAWezCKAGrażyna GAWĘCKA 95
0.02%
4 KW KORWiN 24 KOWALSKIPiotr KOWALSKI 302
0.07%
4 KW KORWiN 25 SZABlzOWSKIKamil SZABŁOWSKI 160
0.04%
4 KW KORWiN 26 ZAJKOKatarzyna ZAJKO 267
0.06%
4 KW KORWiN 27 STELMACHMikołaj STELMACH 135
0.03%
4 KW KORWiN 28 POLECKIJacek POLECKI 535
0.12%
5 Komitet Wyborczy PSL 1 BASZKOMieczysław Kazimierz BASZKO 7010
1.61%
Tak
5 Komitet Wyborczy PSL 2 zzzYLInzSKIWiesław ŻYLIŃSKI 1206
0.28%
5 Komitet Wyborczy PSL 3 CIEszLUKOWSKICezary CIEŚLUKOWSKI 3062
0.70%
5 Komitet Wyborczy PSL 4 GROCHOWSKIWojciech GROCHOWSKI 4191
0.96%
5 Komitet Wyborczy PSL 5 LESZCZYnzSKIJerzy LESZCZYŃSKI 1876
0.43%
5 Komitet Wyborczy PSL 6 JANOWSKIMikołaj JANOWSKI 1811
0.42%
5 Komitet Wyborczy PSL 7 KRAJEWSKIStefan KRAJEWSKI 2412
0.55%
5 Komitet Wyborczy PSL 8 PARZYCHElżbieta PARZYCH 628
0.14%
5 Komitet Wyborczy PSL 9 BIEGAnzSKAAnna BIEGAŃSKA 249
0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 10 ZALEWSKIJan ZALEWSKI 644
0.15%
5 Komitet Wyborczy PSL 11 ZAWADZKADanuta Teresa ZAWADZKA 185
0.04%
5 Komitet Wyborczy PSL 12 CHMIELEWSKIJózef CHMIELEWSKI 366
0.08%
5 Komitet Wyborczy PSL 13 CHOlzKOTadeusz CHOŁKO 811
0.19%
5 Komitet Wyborczy PSL 14 DOBROlzOWICZKrystyna Marianna DOBROŁOWICZ 67
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 15 KITLASJoanna KITLAS 408
0.09%
5 Komitet Wyborczy PSL 16 KOTOWICZBarbara KOTOWICZ 322
0.07%
5 Komitet Wyborczy PSL 17 CHLABICZLeon CHLABICZ 868
0.20%
5 Komitet Wyborczy PSL 18 KARCZEWSKIMarcin KARCZEWSKI 204
0.05%
5 Komitet Wyborczy PSL 19 KORONKIEWICZAndrzej Zbigniew KORONKIEWICZ 418
0.10%
5 Komitet Wyborczy PSL 20 WOJTKOWSKAAgnieszka Janina WOJTKOWSKA 362
0.08%
5 Komitet Wyborczy PSL 21 WIERZBICKADanuta WIERZBICKA 233
0.05%
5 Komitet Wyborczy PSL 22 ZAWISTOWSKAAgnieszka ZAWISTOWSKA 242
0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 23 JAKUBIAKEwa JAKUBIAK 220
0.05%
5 Komitet Wyborczy PSL 24 BIELECMarcin Marian BIELEC 130
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 25 BRZOSKOWiktor BRZOSKO 420
0.10%
5 Komitet Wyborczy PSL 26 STRezKOWSKIIreneusz Adam STRĘKOWSKI 56
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 27 SZYPCIOWłodzimierz SZYPCIO 1126
0.26%
5 Komitet Wyborczy PSL 28 MATWIEJUKJarosław MATWIEJUK 5589
1.28%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 1 BIL-JARUZELSKIKrzysztof Janusz BIL-JARUZELSKI 8519
1.96%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 2 RYBAKOWICZAdam RYBAKOWICZ 1365
0.31%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 3 SOSNAAleksander SOSNA 8056
1.85%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 4 JASIONEKAnna JASIONEK 981
0.23%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 5 WASZKIEWICZArkadiusz WASZKIEWICZ 768
0.18%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 6 CZYKWINMirosław Mikołaj CZYKWIN 2628
0.60%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 7 KORNELUKKarol KORNELUK 1091
0.25%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 8 BOHDANBarbara BOHDAN 424
0.10%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 9 SANIEWSKIMichał SANIEWSKI 144
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 10 DezBSKIAdam DĘBSKI 893
0.21%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 11 MIRONOWICZMikołaj MIRONOWICZ 524
0.12%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 12 PIECZYnzSKAAniela Halina PIECZYŃSKA 338
0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 13 GROMADZKISławomir GROMADZKI 204
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 14 NETTERJan NETTER 558
0.13%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 15 JozZEFOWICZMariusz Waldemar JÓZEFOWICZ 135
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 16 SKIEPKOMirosław SKIEPKO 269
0.06%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 17 DROZDBogusława DROZD 221
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 18 LIPIECKarolina LIPIEC 185
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 19 WInzSKAAgnieszka Ada WIŃSKA 128
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 20 PIETUCHWiesław PIETUCH 77
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 21 WRozBELMarcin Adam WRÓBEL 246
0.06%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 22 KOSTRZANOWSKAWeronika KOSTRZANOWSKA 142
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 23 TYWOnzCZUKMagdalena TYWOŃCZUK 151
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 24 DazBROWSKIPatryk DĄBROWSKI 124
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 25 SKORUPASandra SKORUPA 118
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 26 zzzERUnzKatarzyna ŻERUŃ 95
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 27 NAZARUK-ZDANUCZYKAgnieszka NAZARUK-ZDANUCZYK 597
0.14%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 28 KORONKIEWICZWojciech Janusz KORONKIEWICZ 3034
0.70%
7 KWW "Kukiz'15" 1 ANDRUSZKIEWICZAdam ANDRUSZKIEWICZ 15668
3.60%
Tak
7 KWW "Kukiz'15" 2 JOCZDominika JOCZ 4708
1.08%
7 KWW "Kukiz'15" 3 KIElzCZEWSKIAdam KIEŁCZEWSKI 2743
0.63%
7 KWW "Kukiz'15" 4 NIECIECKIMarian NIECIECKI 1713
0.39%
7 KWW "Kukiz'15" 5 LEWOCLeszek LEWOC 2054
0.47%
7 KWW "Kukiz'15" 6 KOZAKIEWICZElżbieta KOZAKIEWICZ 879
0.20%
7 KWW "Kukiz'15" 7 SIEBIATYnzSKAEugenia SIEBIATYŃSKA 1155
0.27%
7 KWW "Kukiz'15" 8 BASIEWICZMirosław BASIEWICZ 330
0.08%
7 KWW "Kukiz'15" 9 JAKONCZUKEmil JAKONCZUK 374
0.09%
7 KWW "Kukiz'15" 10 CYDZIKAntoni CYDZIK 349
0.08%
7 KWW "Kukiz'15" 11 RAFAlzKOMariusz RAFAŁKO 532
0.12%
7 KWW "Kukiz'15" 12 PRUSINOWSKIPiotr PRUSINOWSKI 849
0.20%
7 KWW "Kukiz'15" 13 MOSSPiotr MOSS 375
0.09%
7 KWW "Kukiz'15" 14 BUDNICKIArtur BUDNICKI 260
0.06%
7 KWW "Kukiz'15" 15 lzUPInzSKIWojciech ŁUPIŃSKI 482
0.11%
7 KWW "Kukiz'15" 16 OSTROWSKIPiotr OSTROWSKI 754
0.17%
7 KWW "Kukiz'15" 17 JANKOWSKAWanda JANKOWSKA 661
0.15%
7 KWW "Kukiz'15" 18 SZTURAneta Magdalena SZTUR 463
0.11%
7 KWW "Kukiz'15" 19 MATWIEJCZYKMagda MATWIEJCZYK 573
0.13%
7 KWW "Kukiz'15" 20 RADZISZEWSKADorota RADZISZEWSKA 640
0.15%
7 KWW "Kukiz'15" 21 MOSIEJEWSKAMaria MOSIEJEWSKA 312
0.07%
7 KWW "Kukiz'15" 22 PIozRKOWSKITomasz PIÓRKOWSKI 947
0.22%
7 KWW "Kukiz'15" 23 KOlzCZIzabela Karolina KOŁCZ 355
0.08%
7 KWW "Kukiz'15" 24 KOSTECKIJerzy KOSTECKI 395
0.09%
7 KWW "Kukiz'15" 25 SAROSIEKIzabela SAROSIEK 467
0.11%
7 KWW "Kukiz'15" 26 RYDZEWSKIWaldemar RYDZEWSKI 218
0.05%
7 KWW "Kukiz'15" 27 KOPKOJanusz KOPKO 535
0.12%
7 KWW "Kukiz'15" 28 GONCZARUKPaweł GONCZARUK 718
0.16%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 1 TRUSKOLASKIKrzysztof TRUSKOLASKI 14141
3.25%
Tak
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 2 KONOPKAMarta KONOPKA 2742
0.63%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 3 WITCZUKMateusz WITCZUK 201
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 4 TODORCZUKAnna TODORCZUK 556
0.13%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 5 KOWALCZYKPaweł KOWALCZYK 613
0.14%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 6 PERKOWSKITomasz PERKOWSKI 443
0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 7 SARNACKIMarcin SARNACKI 307
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 8 PIERKOMariusz PIERKO 161
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 9 KALINOWSKIArtur KALINOWSKI 308
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 10 BOKINIECAdrian BOKINIEC 340
0.08%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 11 PREDKO-MALISZEWSKAAnna PREDKO-MALISZEWSKA 463
0.11%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 12 SZMURlzOPaulina SZMURŁO 236
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 13 BUKRABAKarol BUKRABA 91
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 14 KOWALCZUKDaniel KOWALCZUK 137
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 15 CZEREMCHAMarcin CZEREMCHA 89
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 16 KISIELEWSKA-MARTYNIUKKatarzyna KISIELEWSKA-MARTYNIUK 113
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 17 MALINOWSKABeata MALINOWSKA 193
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 18 BASZEnzKarolina Patrycja BASZEŃ 64
0.01%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 19 POPlzAWSKA-ARTEMIUKIwona POPŁAWSKA-ARTEMIUK 69
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 20 KONARZEWSKAMonika KONARZEWSKA 110
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 21 MAJEWSKIJanusz MAJEWSKI 150
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 22 AMBROzzzEWSKIMarian AMBROŻEWSKI 62
0.01%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 23 TYSZKIEWICZIwona TYSZKIEWICZ 212
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 24 WOJNOZbigniew Bartłomiej WOJNO 193
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 25 KAMInzSKAIwona Marzena KAMIŃSKA 171
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 26 PYlzKOAndrzej PYŁKO 336
0.08%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 27 DazBROWSKAPatrycja Katarzyna DĄBROWSKA 220
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 28 MAlzKOWSKIAndrzej Stanisław MAŁKOWSKI 640
0.15%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 1 MARUSZEWSKIDawid Bohdan MARUSZEWSKI 875
0.20%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 2 RUDYTomasz RUDY 243
0.06%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 3 SEIBERTGrzegorz Jerzy SEIBERT 28
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 4 lzAPTOSAnna Bogumiła ŁAPTOS 39
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 5 NARTOWICZMiłosz NARTOWICZ 70
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 6 LISOWSKIDominik LISOWSKI 96
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 7 PRZYBYLAKEwa Grażyna PRZYBYLAK 42
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 8 KIKPiotr Adam KIK 22
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 9 POLAKKarolina POLAK 253
0.06%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 10 JAKozBCZAKEwa JAKÓBCZAK 64
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 11 ROGALSKIIgor Mateusz ROGALSKI 41
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 12 WITLIBGrzegorz WITLIB 12
0.00%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 13 BENEKSabina Teresa BENEK 18
0.00%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 14 BURZYnzSKAEwa BURZYŃSKA 72
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 15 OBARZANEKJulia Janina OBARZANEK 28
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 16 WESOlzOWSKIMaciej WESOŁOWSKI 56
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 17 KASPERCZUKTomasz KASPERCZUK 35
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 18 DUZIAKRobert Ryszard DUZIAK 22
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 19 KOlzODZIEJTomasz Piotr KOŁODZIEJ 39
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 20 HUREKTomasz Rafał HUREK 33
0.01%
13 KW Samoobrona 1 CHMIELEWSKIAndrzej Eugeniusz CHMIELEWSKI 159
0.04%
13 KW Samoobrona 2 PERKOWSKIJan PERKOWSKI 72
0.02%
13 KW Samoobrona 3 KORYTKOWSKIKazimierz KORYTKOWSKI 45
0.01%
13 KW Samoobrona 4 SADOWSKITadeusz SADOWSKI 25
0.01%
13 KW Samoobrona 5 MILEWSKAGrażyna MILEWSKA 31
0.01%
13 KW Samoobrona 6 FIERTEKJózef FIERTEK 6
0.00%
13 KW Samoobrona 7 KRYnzSKIMarek KRYŃSKI 17
0.00%
13 KW Samoobrona 8 CZEROBKAWiesław CZEROBKA 16
0.00%
13 KW Samoobrona 9 JAGlzOWSKIDariusz Stanisław JAGŁOWSKI 10
0.00%
13 KW Samoobrona 10 MOICZEKAdam Piotr MOICZEK 29
0.01%
13 KW Samoobrona 11 GozRSKAUrszula GÓRSKA 26
0.01%
13 KW Samoobrona 12 KOZlzOWSKIJózef Izydor KOZŁOWSKI 12
0.00%
13 KW Samoobrona 13 REMBISZEWSKIPrzemysław REMBISZEWSKI 16
0.00%
13 KW Samoobrona 14 KUlzAKKamil KUŁAK 15
0.00%
13 KW Samoobrona 15 POLAKOWSKIEdward POLAKOWSKI 9
0.00%
13 KW Samoobrona 16 JAGlzOWSKAAnna JAGŁOWSKA 8
0.00%
13 KW Samoobrona 17 PUCZYnzSKAJanina PUCZYŃSKA 4
0.00%
13 KW Samoobrona 18 PIETRZAKEwa PIETRZAK 14
0.00%
13 KW Samoobrona 19 MAKSIMCZUKAnna MAKSIMCZUK 11
0.00%
13 KW Samoobrona 20 SOKOlzOWSKIGrzegorz SOKOŁOWSKI 10
0.00%
13 KW Samoobrona 21 KONCEWICZKatarzyna KONCEWICZ 16
0.00%
13 KW Samoobrona 22 KRZYWICKAIwona KRZYWICKA 15
0.00%
13 KW Samoobrona 23 KOZlzOWSKICzesław KOZŁOWSKI 14
0.00%
13 KW Samoobrona 24 SOLMInzSKAKatarzyna SOLMIŃSKA 9
0.00%
13 KW Samoobrona 25 ANDRACKAKrystyna ANDRACKA 3
0.00%
13 KW Samoobrona 26 TRZASKAEmil TRZASKA 15
0.00%
13 KW Samoobrona 27 OGONOWSKAKatarzyna OGONOWSKA 19
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 1 RAKOWSKIPiotr Jan RAKOWSKI 137
0.03%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 2 KOPACKABeata Elżbieta KOPACKA 112
0.03%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 3 HOFFMANMichał HOFFMAN 72
0.02%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 4 WINOWSKIMaciej WINOWSKI 13
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 5 lzOZInzSKAAnna ŁOZIŃSKA 39
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 6 ZUBRZYCKIGrzegorz ZUBRZYCKI 34
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 7 PARZYSZEKAgata PARZYSZEK 21
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 8 PRUSZKOMarcin PRUSZKO 27
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 9 GRUDZInzSKAAgnieszka Olga GRUDZIŃSKA 25
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 10 ZAGROBAMateusz ZAGROBA 31
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 11 LAWRO-WILCZEWSKAJadwiga Barbara LAWRO-WILCZEWSKA 23
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 12 HODUNRyszard HODUN 5
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 13 KLEMENSOWICZAntonina Władysława KLEMENSOWICZ 5
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 14 RAKOWSKAMałgorzata RAKOWSKA 15
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 15 WINOWSKAUrszula WINOWSKA 19
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 16 RADEKDariusz RADEK 51
0.01%
Kod Nazwa Liczba uprawnionych do głosowania Liczba kart ważnych Liczba głosów ważnych Frekwencja Procent głosów ważnych
2009 sejneński 16972 6357 6171
37.46%
97.07%
2013 wysokomazowiecki 47208 23533 22962
49.85%
97.57%
2007 łomżyński 41486 17700 17085
42.66%
96.53%
2001 augustowski 47279 19892 19283
42.07%
96.94%
2002 białostocki 116194 57195 55735
49.22%
97.45%
2008 moniecki 34391 13355 12919
38.83%
96.74%
2063 Suwałki 53895 25258 24710
46.87%
97.83%
2011 sokólski 57276 23904 23152
41.73%
96.85%
2014 zambrowski 35967 16115 15696
44.80%
97.40%
2061 Białystok 224885 127307 125354
56.61%
98.47%
2003 bielski 47429 21200 20664
44.70%
97.47%
2062 Łomża 48473 23198 22775
47.86%
98.18%
2004 grajewski 38653 15311 14750
39.61%
96.34%
2012 suwalski 29076 11950 11530
41.10%
96.49%
2005 hajnowski 38564 15588 15056
40.42%
96.59%
2010 siemiatycki 38550 15961 15480
41.40%
96.99%
2006 kolneński 31412 12517 12046
39.85%
96.24%
Copyright © 2015
Państwowa Komisja Wyborcza, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa, Tel. 22 695 25 44, Fax. 22 622 35 71

www.pkw.gov.pl    Biuro prasowe: biuroprasowe@pkw.gov.pl, Tel. 605 898 609
wykonanie: bprog.pl