Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wyniki wyborów do Sejmu RP

Dane z okręgów: 41/41

Zbiorcze statystyki głosowania

Liczba uprawnionych do głosowania
988577
Liczba kart ważnych
519620
Liczba głosów ważnych
507257
Liczba głosów nieważnych
12363

Frekwencja w regionie

52.56%

Wybrani posłowie

Nr okręgu Nr listy Nr na liście Komitet Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent
237123 7 1 Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" MASlzOWSKIMaciej MASŁOWSKI 15303
3.02%
232123 2 1 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP SKOWROnzSKAKrystyna SKOWROŃSKA 23576
4.65%
232223 2 2 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP GAWLIKZdzisław GAWLIK 8414
1.66%
231123 1 1 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość HRYNKIEWICZJózefa HRYNKIEWICZ 27010
5.32%
231223 1 2 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość BUCZAKWojciech BUCZAK 18202
3.59%
231423 1 4 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość MOSKALKazimierz MOSKAL 24128
4.76%
231523 1 5 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość CHMIELOWIECZbigniew CHMIELOWIEC 18197
3.59%
231623 1 6 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość SZLACHTAAndrzej SZLACHTA 24365
4.8%
231723 1 7 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość GOlzOJUCHKazimierz GOŁOJUCH 19118
3.77%
231823 1 8 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość WARZECHAJan WARZECHA 15240
3%
2311023 1 10 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość WRozBLEWSKAKrystyna WRÓBLEWSKA 9426
1.86%
2311123 1 11 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość SZYDElzKOHalina SZYDEŁKO 10483
2.07%
2311223 1 12 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość MIAZGAMieczysław MIAZGA 11327
2.23%
2312023 1 20 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość PAULJerzy PAUL 12540
2.47%
2313023 1 30 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość WEBERRafał WEBER 17359
3.42%

Wyniki
głosowania

na listy kandydatów na posłów

56.11%
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
13.11%
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9.28%
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
4.96%
Komitet Wyborczy KORWiN
4.67%
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
4.42%
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
4.16%
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru
2.29%
Komitet Wyborczy Partia Razem
0.58%
Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi
0.27%
Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!"
0.15%
Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy

Wyniki głosowania na kandydatów na posłów

Nr listy Komitet Nr kandydata Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent głosów w okręgu Wybrany
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 1 HRYNKIEWICZJózefa HRYNKIEWICZ 27010
5.32%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 2 BUCZAKWojciech BUCZAK 18202
3.59%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 3 BlzazDEKAntoni BŁĄDEK 7607
1.50%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 4 MOSKALKazimierz Marian MOSKAL 24128
4.76%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 5 CHMIELOWIECZbigniew Michał CHMIELOWIEC 18197
3.59%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 6 SZLACHTAAndrzej SZLACHTA 24365
4.80%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 7 GOlzOJUCHKazimierz Edward GOŁOJUCH 19118
3.77%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 8 WARZECHAJan Marek WARZECHA 15240
3.00%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 9 TYMUlzAZbigniew TYMUŁA 8524
1.68%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 10 WRozBLEWSKAKrystyna Małgorzata WRÓBLEWSKA 9426
1.86%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 11 SZYDElzKOHalina Maria SZYDEŁKO 10483
2.07%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 12 MIAZGAMieczysław MIAZGA 11327
2.23%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 13 GlzAZAndrzej GŁAZ 7942
1.57%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 14 BEDNARZJerzy BEDNARZ 6284
1.24%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 15 LASOTAErnest Andrzej LASOTA 1068
0.21%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 16 KANTOR-KILIANAnna Magdalena KANTOR-KILIAN 5226
1.03%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 17 KALINKAKamil KALINKA 7341
1.45%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 18 FRYSZTAKBernadeta Dorota FRYSZTAK 8870
1.75%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 19 HARA-PAlzKOWSKAMonika HARA-PAŁKOWSKA 1664
0.33%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 20 PAULJerzy Stanisław PAUL 12540
2.47%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 21 KANTOREwa Maria KANTOR 3237
0.64%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 22 NAPIERACZMaria NAPIERACZ 4943
0.97%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 23 JAMROZYDorota Bożena JAMROZY 1106
0.22%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 24 WozJTOWICZTomasz Stanisław WÓJTOWICZ 4022
0.79%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 25 zzzOlzOPACelina Maria ŻOŁOPA 474
0.09%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 26 NOWAKMałgorzata NOWAK 1653
0.33%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 27 RADOMSKAMarta Stanisława RADOMSKA 1062
0.21%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 28 RYCHLAKSylwia RYCHLAK 607
0.12%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 29 BEDNARZRobert Jan BEDNARZ 5617
1.11%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 30 WEBERRafał WEBER 17359
3.42%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 1 SKOWROnzSKAKrystyna SKOWROŃSKA 23576
4.65%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 2 GAWLIKZdzisław GAWLIK 8414
1.66%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 3 KAzzMIERCZAKJolanta Barbara KAŹMIERCZAK 4134
0.81%
2 KW Platforma Obywatelska RP 4 BUTRYNRenata Celina BUTRYN 4523
0.89%
2 KW Platforma Obywatelska RP 5 PLUTAMirosław Stanisław PLUTA 8101
1.60%
2 KW Platforma Obywatelska RP 6 szLIWAJarosław ŚLIWA 2237
0.44%
2 KW Platforma Obywatelska RP 7 PORezBAMarek Zbigniew PORĘBA 1947
0.38%
2 KW Platforma Obywatelska RP 8 ORDYCZYnzSKIMarek Stefan ORDYCZYŃSKI 2066
0.41%
2 KW Platforma Obywatelska RP 9 STezPIEnzDanuta Waleria STĘPIEŃ 1018
0.20%
2 KW Platforma Obywatelska RP 10 KOlzEKIwona KOŁEK 1229
0.24%
2 KW Platforma Obywatelska RP 11 ULIJASZBogusław Andrzej ULIJASZ 674
0.13%
2 KW Platforma Obywatelska RP 12 PlzODZIEnzJanusz PŁODZIEŃ 457
0.09%
2 KW Platforma Obywatelska RP 13 PAWElzKOMirosław Grzegorz PAWEŁKO 282
0.06%
2 KW Platforma Obywatelska RP 14 DZIUBABarbara Teresa DZIUBA 422
0.08%
2 KW Platforma Obywatelska RP 15 WALAWENDERRobert Paweł WALAWENDER 1482
0.29%
2 KW Platforma Obywatelska RP 16 TYCHANOWICZGrzegorz TYCHANOWICZ 395
0.08%
2 KW Platforma Obywatelska RP 17 GDULAKrystyna GDULA 255
0.05%
2 KW Platforma Obywatelska RP 18 BIELECKAJadwiga Irena BIELECKA 399
0.08%
2 KW Platforma Obywatelska RP 19 BazK-WOlzOSZYNMagdalena BĄK-WOŁOSZYN 186
0.04%
2 KW Platforma Obywatelska RP 20 HOMICKIRobert Andrzej HOMICKI 288
0.06%
2 KW Platforma Obywatelska RP 21 POTAnzSKIBogusław Józef POTAŃSKI 362
0.07%
2 KW Platforma Obywatelska RP 22 zzzMUDADariusz ŻMUDA 374
0.07%
2 KW Platforma Obywatelska RP 23 zzzYlzKALeszek Marek ŻYŁKA 535
0.11%
2 KW Platforma Obywatelska RP 24 KezDZIORAKamila Renata KĘDZIORA 176
0.03%
2 KW Platforma Obywatelska RP 25 GAWRYszEwa Patrycja GAWRYŚ 307
0.06%
2 KW Platforma Obywatelska RP 26 GAlzDAMarta Maria GAŁDA 194
0.04%
2 KW Platforma Obywatelska RP 27 DOlzOWACKIHenryk Jan DOŁOWACKI 45
0.01%
2 KW Platforma Obywatelska RP 28 KOSIBAMirosław Stanisław KOSIBA 132
0.03%
2 KW Platforma Obywatelska RP 29 OzzzozGKrzysztof OŻÓG 835
0.16%
2 KW Platforma Obywatelska RP 30 KUBAS-HULTeresa Krystyna KUBAS-HUL 1471
0.29%
3 KW Razem 1 IRZYKMartin Marian IRZYK 4400
0.87%
3 KW Razem 2 STAnzCZUKKinga Barbara STAŃCZUK 1563
0.31%
3 KW Razem 3 PRENETAPaweł Krzysztof PRENETA 1062
0.21%
3 KW Razem 4 CIESZKOWSKAEliza Maria CIESZKOWSKA 522
0.10%
3 KW Razem 5 ULMANAdam Edward ULMAN 505
0.10%
3 KW Razem 6 SAMOLInzSKAKatarzyna SAMOLIŃSKA 425
0.08%
3 KW Razem 7 MARCHEWKAKorneliusz Krzysztof MARCHEWKA 596
0.12%
3 KW Razem 8 CHOROsz-DZIARMAGOWSKAAnna Małgorzata CHOROŚ-DZIARMAGOWSKA 164
0.03%
3 KW Razem 9 GOCHNIOArkadiusz GOCHNIO 230
0.05%
3 KW Razem 10 GAWlzOWSKALucyna Maria GAWŁOWSKA 212
0.04%
3 KW Razem 11 WIszNIOWSKIKrzysztof Lech WIŚNIOWSKI 274
0.05%
3 KW Razem 12 ADAMCZYKAnna Bogumiła ADAMCZYK 286
0.06%
3 KW Razem 13 MAlzECKISławomir Wojciech MAŁECKI 284
0.06%
3 KW Razem 14 WozJCIKJustyna WÓJCIK 512
0.10%
3 KW Razem 15 KOlzPAKLeonard Sławomir KOŁPAK 133
0.03%
3 KW Razem 16 GROMADAEwa Irena GROMADA 455
0.09%
4 KW KORWiN 1 MAlzEKDamian Maciej MAŁEK 10509
2.07%
4 KW KORWiN 2 MROZOWICZRadosław Marian MROZOWICZ 1163
0.23%
4 KW KORWiN 3 BURAKArtur Stanisław BURAK 1564
0.31%
4 KW KORWiN 4 ZIOBROMaciej ZIOBRO 1373
0.27%
4 KW KORWiN 5 SALWAMałgorzata Kazimiera SALWA 687
0.14%
4 KW KORWiN 6 PAWLIKGrzegorz PAWLIK 930
0.18%
4 KW KORWiN 7 ZARezBSKIWaldemar ZARĘBSKI 1192
0.23%
4 KW KORWiN 8 KWIEKKasper KWIEK 408
0.08%
4 KW KORWiN 9 NIEKOWALKrzysztof Stanisław NIEKOWAL 438
0.09%
4 KW KORWiN 10 HOLDENMAJERPiotr Paweł HOLDENMAJER 308
0.06%
4 KW KORWiN 11 FORYszJakub Piotr FORYŚ 387
0.08%
4 KW KORWiN 12 MICHNOAnna Ewelina MICHNO 356
0.07%
4 KW KORWiN 13 WAlzezGAJan Kazimierz WAŁĘGA 548
0.11%
4 KW KORWiN 14 KRUPAEwelina KRUPA 566
0.11%
4 KW KORWiN 15 DWORAKArkadiusz Michał DWORAK 231
0.05%
4 KW KORWiN 16 TARKAMirosław Paweł TARKA 638
0.13%
4 KW KORWiN 17 NOSEKIzabella Agnieszka NOSEK 196
0.04%
4 KW KORWiN 18 szWIEzzzAWSKA-KOGUCKlaudia Karolina ŚWIEŻAWSKA-KOGUC 108
0.02%
4 KW KORWiN 19 KANIABartłomiej KANIA 366
0.07%
4 KW KORWiN 20 PozlzCHlzOPEKSylwia Justyna PÓŁCHŁOPEK 329
0.06%
4 KW KORWiN 21 PASIERBIzabela Magdalena PASIERB 283
0.06%
4 KW KORWiN 22 PARUCHUrszula Ewelina PARUCH 122
0.02%
4 KW KORWiN 23 MOlzDOCHMaciej Krystian MOŁDOCH 123
0.02%
4 KW KORWiN 24 RzzzANYPaweł Dominik RŻANY 365
0.07%
4 KW KORWiN 25 MOlzDOCHMałgorzata MOŁDOCH 85
0.02%
4 KW KORWiN 26 PIEKARZKarina Magdalena PIEKARZ 136
0.03%
4 KW KORWiN 27 KOGUCMateusz KOGUC 231
0.05%
4 KW KORWiN 28 PRENDECKIKrzysztof PRENDECKI 1521
0.30%
5 Komitet Wyborczy PSL 1 BURYJan BURY 5293
1.04%
5 Komitet Wyborczy PSL 2 SZLezZAKAndrzej Kazimierz SZLĘZAK 4839
0.95%
5 Komitet Wyborczy PSL 3 DZIADZIODariusz Cezar DZIADZIO 317
0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 4 TARAPATAJan Władysław TARAPATA 1885
0.37%
5 Komitet Wyborczy PSL 5 RYGIELWiesław Andrzej RYGIEL 1715
0.34%
5 Komitet Wyborczy PSL 6 LADAWiesław Andrzej LADA 1589
0.31%
5 Komitet Wyborczy PSL 7 SERAFINDanuta SERAFIN 609
0.12%
5 Komitet Wyborczy PSL 8 TRACIAKBarbara TRACIAK 432
0.09%
5 Komitet Wyborczy PSL 9 BOROWIECBłażej Stefan BOROWIEC 446
0.09%
5 Komitet Wyborczy PSL 10 LAMPARTDawid Dominik LAMPART 245
0.05%
5 Komitet Wyborczy PSL 11 OPALInzSKIMarek OPALIŃSKI 787
0.16%
5 Komitet Wyborczy PSL 12 BATORJerzy Stanisław BATOR 554
0.11%
5 Komitet Wyborczy PSL 13 LESIAKTeresa Stefania LESIAK 146
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 14 KARPInzSKAMagdalena Agnieszka KARPIŃSKA 126
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 15 DEPTUlzAMichał DEPTUŁA 1386
0.27%
5 Komitet Wyborczy PSL 16 LISIwona Władysława LIS 199
0.04%
5 Komitet Wyborczy PSL 17 MAGOnzJan MAGOŃ 278
0.05%
5 Komitet Wyborczy PSL 18 WozJCIKDaniel Grzegorz WÓJCIK 646
0.13%
5 Komitet Wyborczy PSL 19 WIECHDorota WIECH 89
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 20 ZIAJAAleksander ZIAJA 137
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 21 GUMInzSKACelina Anna GUMIŃSKA 120
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 22 BANEKAlina BANEK 120
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 23 POPIELSylwester Mikołaj POPIEL 187
0.04%
5 Komitet Wyborczy PSL 24 WRZOSEKMagdalena WRZOSEK 105
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 25 BIAlzORUCKIRafał Sebastian BIAŁORUCKI 259
0.05%
5 Komitet Wyborczy PSL 26 RAMSWaldemar Ireneusz RAMS 30
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 27 SNUZIKAgnieszka SNUZIK 199
0.04%
5 Komitet Wyborczy PSL 28 KRASKAAnna KRASKA 203
0.04%
5 Komitet Wyborczy PSL 29 SKULSKITomasz Stanisław SKULSKI 168
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 30 KOTMarek Jan KOT 558
0.11%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 1 KAMInzSKITomasz Artur KAMIŃSKI 11157
2.20%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 2 BUzzzWiesław BUŻ 1820
0.36%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 3 KANIAPiotr Jan KANIA 444
0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 4 BRYKAntoni BRYK 698
0.14%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 5 KOWALSKAAnna Helena KOWALSKA 1515
0.30%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 6 SIUDYAmanda Anna SIUDY 417
0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 7 GROCHBartłomiej Tomasz GROCH 167
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 8 ZYCHAla ZYCH 806
0.16%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 9 MezDREKMonika Danuta MĘDREK 300
0.06%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 10 WODZInzSKITomasz Jan WODZIŃSKI 418
0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 11 HERBAKrystian Tomasz HERBA 571
0.11%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 12 MlzODAWSKIZbigniew Marek MŁODAWSKI 288
0.06%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 13 ZAWADAIwona Beata ZAWADA 210
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 14 BANAszAdam Bartłomiej BANAŚ 175
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 15 SOBALA-CHlzOPEKWiesława Barbara SOBALA-CHŁOPEK 128
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 16 ROMANIAKSylwia Patrycja ROMANIAK 135
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 17 KOCHMANBogumił KOCHMAN 59
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 18 FILIPEKJerzy FILIPEK 355
0.07%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 19 SEKUNDAMaciej Gerard SEKUNDA 451
0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 20 KACAlzANatalia Ludmiła KACAŁA 213
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 21 OCZOszRobert OCZOŚ 184
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 22 PALUCHKatarzyna PALUCH 204
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 23 MACIUKMarta Małgorzata MACIUK 92
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 24 CHMIELTadeusz Janusz CHMIEL 259
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 25 BUlzAWABronisława BUŁAWA 76
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 26 POLAKKrzysztof POLAK 307
0.06%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 27 PRZYBOszJózef PRZYBOŚ 101
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 28 TOMCZYKMarian Czesław TOMCZYK 178
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 29 DOMINIKDorota Anna DOMINIK 257
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 30 TUDEREKGrzegorz Konstanty TUDEREK 424
0.08%
7 KWW "Kukiz'15" 1 MASlzOWSKIMaciej Przemysław MASŁOWSKI 15303
3.02%
Tak
7 KWW "Kukiz'15" 2 KIDAGrzegorz Aleksander KIDA 2866
0.56%
7 KWW "Kukiz'15" 3 IGNAszMaja IGNAŚ 4506
0.89%
7 KWW "Kukiz'15" 4 GOCLONPaweł Andrzej GOCLON 869
0.17%
7 KWW "Kukiz'15" 5 ZIOMEKGrzegorz ZIOMEK 4716
0.93%
7 KWW "Kukiz'15" 6 MOKRZYCKIArtur Ryszard MOKRZYCKI 1054
0.21%
7 KWW "Kukiz'15" 7 MRYCZKOArtur Paweł MRYCZKO 1429
0.28%
7 KWW "Kukiz'15" 8 BRONKIEWICZJanusz Marcin BRONKIEWICZ 896
0.18%
7 KWW "Kukiz'15" 9 ZACHARIASZAnita Anna ZACHARIASZ 1508
0.30%
7 KWW "Kukiz'15" 10 WOLANINŁukasz WOLANIN 963
0.19%
7 KWW "Kukiz'15" 11 SREBRNYKrystian Paweł SREBRNY 1608
0.32%
7 KWW "Kukiz'15" 12 WazSAnna Katarzyna WĄS 555
0.11%
7 KWW "Kukiz'15" 13 KUTKarolina Marta KUT 521
0.10%
7 KWW "Kukiz'15" 14 PUzzNIAKMarcin PUŹNIAK 241
0.05%
7 KWW "Kukiz'15" 15 TYLUTKIUrszula TYLUTKI 791
0.16%
7 KWW "Kukiz'15" 16 TURZAnzSKIMariusz TURZAŃSKI 438
0.09%
7 KWW "Kukiz'15" 17 ZazBEKNatalia Jadwiga ZĄBEK 435
0.09%
7 KWW "Kukiz'15" 18 BOBOLAAlicja Maria BOBOLA 359
0.07%
7 KWW "Kukiz'15" 19 PYZInzSKAAgnieszka Anna PYZIŃSKA 456
0.09%
7 KWW "Kukiz'15" 20 DYBOWSKIJózef Rafał DYBOWSKI 621
0.12%
7 KWW "Kukiz'15" 21 GORCZYCATomasz GORCZYCA 1387
0.27%
7 KWW "Kukiz'15" 22 PIETRUCHAAleksander Tomasz PIETRUCHA 503
0.10%
7 KWW "Kukiz'15" 23 NYCZEwelina Magdalena NYCZ 1013
0.20%
7 KWW "Kukiz'15" 24 CISEKKarolina Maria CISEK 671
0.13%
7 KWW "Kukiz'15" 25 MOTOWIDLAKWeronika Genowefa MOTOWIDLAK 258
0.05%
7 KWW "Kukiz'15" 26 JODlzOWSKIMarcin Karol JODŁOWSKI 722
0.14%
7 KWW "Kukiz'15" 27 HAUSNERDaniel Stefan HAUSNER 2382
0.47%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 1 NOWAKMirosław Andrzej NOWAK 10565
2.08%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 2 CZAPORBeata Maria CZAPOR 1773
0.35%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 3 MezDRYKOWSKIŁukasz MĘDRYKOWSKI 377
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 4 TUlzECKIArkadiusz Bogumił TUŁECKI 269
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 5 FLOREKJerzy Krzysztof FLOREK 818
0.16%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 6 SKIBAAnna Agnieszka SKIBA 629
0.12%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 7 LEszNIAK-MOCZUKKrystyna Helena LEŚNIAK-MOCZUK 638
0.13%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 8 CHOMYCZŁukasz Grzegorz CHOMYCZ 172
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 9 BODZIONYArtur Stanisław BODZIONY 1555
0.31%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 10 KOJDERWojciech Andrzej KOJDER 249
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 11 SKOWRONMagdalena Maria SKOWRON 418
0.08%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 12 GazTNICKIPatryk GĄTNICKI 103
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 13 NYKIELPaweł Marcin NYKIEL 297
0.06%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 14 WILUSZ-HUSEwelina Paulina WILUSZ-HUS 162
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 15 BOBERDariusz Kazimierz BOBER 196
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 16 WOJNAROWSKAEdyta WOJNAROWSKA 302
0.06%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 17 GlzUSZKOMariusz Wojciech GŁUSZKO 80
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 18 KALINOWSKIPiotr Konrad KALINOWSKI 132
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 19 JAKUBEKBeata Anna JAKUBEK 202
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 20 KUBASJacek Damian KUBAS 197
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 21 zzzUCZEKRafał ŻUCZEK 284
0.06%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 22 MIELNICZEKAgnieszka Magdalena MIELNICZEK 128
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 23 MIKLUSZKAElżbieta Katarzyna MIKLUSZKA 171
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 24 KOLIJEWICZNawojka Katarzyna KOLIJEWICZ 80
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 25 HANFMateusz Bożydar HANF 162
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 26 PROBOLAAnna Karolina PROBOLA 134
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 27 KOZAKEwelina Maria KOZAK 146
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 28 SOszNICKARenata SOŚNICKA 177
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 29 PAWLISZAK-szPIEWAKAleksandra PAWLISZAK-ŚPIEWAK 100
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 30 DzzWIERZYnzSKIBartosz Jan DŹWIERZYŃSKI 590
0.12%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 1 SIKORARafał Józef SIKORA 1287
0.25%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 2 MOSKALDaniel MOSKAL 317
0.06%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 3 BOMBAMikołaj Józef BOMBA 349
0.07%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 4 JASKULSKIZbigniew Piotr JASKULSKI 87
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 5 KWIATEKElżbieta Helena KWIATEK 87
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 6 MACIEJCZAKKatarzyna Anna MACIEJCZAK 54
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 7 ADAMKIEWICZMarcin ADAMKIEWICZ 81
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 8 SZERSZEnzMaksym Piotr SZERSZEŃ 84
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 9 LUBAKKamila Małgorzata LUBAK 37
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 10 WRozBELWojciech Adam WRÓBEL 95
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 11 PRZYBYlzAJacek Paweł PRZYBYŁA 59
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 12 BEDNARZKrzysztof Ryszard BEDNARZ 89
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 13 JezDROSJulia Monika JĘDROS 34
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 14 MIGUTMateusz Łukasz MIGUT 34
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 15 PIETRZAKAnna PIETRZAK 45
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 16 HYLInzSKIMarcin HYLIŃSKI 40
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 17 JANKOWSKAHanna Natalia JANKOWSKA 28
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 18 lzOBODASylwester Sebastian ŁOBODA 44
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 19 ADAMKIEWICZJoanna Sylwia ADAMKIEWICZ 68
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 1 BACHozRZRyszard Józef BACHÓRZ 510
0.10%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 2 MAZURAnna Wiktoria MAZUR 119
0.02%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 3 WALATWiesław Jan WALAT 72
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 4 NASTAJStanisław Jan NASTAJ 27
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 5 PRACOWNIKTeresa Jadwiga PRACOWNIK 146
0.03%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 6 RZUCIDlzOMariusz RZUCIDŁO 57
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 7 PAlzKAAnna Maria PAŁKA 55
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 8 WYROBAMaria Antonina WYROBA 17
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 9 BABULARobert BABULA 48
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 10 MAszLANKAAgnieszka Dorota MAŚLANKA 57
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 11 WOzzNYGrażyna WOŹNY 42
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 12 STANISZRyszard Bogusław STANISZ 30
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 13 PAPAJKrzysztof PAPAJ 48
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 14 SOKozlzElżbieta Weronika SOKÓŁ 25
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 15 ULICKIKazimierz ULICKI 15
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 16 KLUZJoanna Izabela KLUZ 95
0.02%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 1 SAMBORSKILeszek SAMBORSKI 231
0.05%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 2 STELMACHKrzysztof Jerzy STELMACH 58
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 3 BELTERŁukasz Marek BELTER 37
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 4 JANIECZofia JANIEC 50
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 5 GORCZYCAMagdalena Barbara GORCZYCA 39
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 6 HEBDAMichał Elzjasz HEBDA 22
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 7 WOJCIECHOWSKAElżbieta Małgorzata WOJCIECHOWSKA 34
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 8 MICHNOAneta Joanna MICHNO 27
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 9 TERLECKAJoanna Maria TERLECKA 22
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 10 JAzzWIECKIPiotr Paweł JAŹWIECKI 17
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 11 FRYDLEWICZKamil Konrad FRYDLEWICZ 12
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 12 zzzozlzTEKMonika Anna ŻÓŁTEK 16
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 13 SZATANAnna Katarzyna SZATAN 46
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 14 DROzzzDzzzPaulina Franciszka DROŻDŻ 11
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 15 RYKAlzAGrzegorz Wojciech RYKAŁA 19
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 16 zzzMIGRODZKAMałgorzata Maria ŻMIGRODZKA 18
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 17 CZARNEKLinda Antonina CZARNEK 8
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 18 KIWIORMariusz Piotr KIWIOR 13
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 19 FRANCZYKMaria Stanisława FRANCZYK 18
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 20 WALICKIFilip Wiesław WALICKI 80
0.02%
Kod Nazwa Liczba uprawnionych do głosowania Liczba kart ważnych Liczba głosów ważnych Frekwencja Procent głosów ważnych
1812 niżański 54392 24722 24007
45.45%
97.11%
1815 ropczycko-sędziszowski 57948 31429 30501
54.24%
97.05%
1816 rzeszowski 131196 73029 71207
55.66%
97.51%
1818 stalowowolski 86079 41623 40501
48.35%
97.30%
1819 strzyżowski 49780 24504 23912
49.22%
97.58%
1820 tarnobrzeski 43635 20264 19580
46.44%
96.62%
1863 Rzeszów 142586 86290 85145
60.52%
98.67%
1864 Tarnobrzeg 38763 19164 18824
49.44%
98.23%
1803 dębicki 107356 55773 54195
51.95%
97.17%
1806 kolbuszowski 49697 24028 23345
48.35%
97.16%
1808 leżajski 55511 28085 27437
50.59%
97.69%
1810 łańcucki 63486 35037 34236
55.19%
97.71%
1811 mielecki 108148 55672 54367
51.48%
97.66%
Copyright © 2015
Państwowa Komisja Wyborcza, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa, Tel. 22 695 25 44, Fax. 22 622 35 71

www.pkw.gov.pl    Biuro prasowe: biuroprasowe@pkw.gov.pl, Tel. 605 898 609
wykonanie: bprog.pl