Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wyniki wyborów do Sejmu RP

Dane z okręgów: 41/41

Zbiorcze statystyki głosowania

Liczba uprawnionych do głosowania
710602
Liczba kart ważnych
337327
Liczba głosów ważnych
326865
Liczba głosów nieważnych
10462

Frekwencja w regionie

47.47%

Wybrani posłowie

Nr okręgu Nr listy Nr na liście Komitet Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent
227122 7 1 Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" BAKUNWojciech BAKUN 9406
2.88%
221122 1 1 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość KUCHCInzSKIMarek KUCHCIŃSKI 34558
10.57%
221222 1 2 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość SCHMIDT-RODZIEWICZAnna SCHMIDT-RODZIEWICZ 16134
4.94%
221322 1 3 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość URUSKIPiotr URUSKI 11200
3.43%
221422 1 4 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość BABINETZPiotr BABINETZ 10170
3.11%
221622 1 6 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość MATUSIEWICZAndrzej MATUSIEWICZ 9970
3.05%
221722 1 7 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość PIOTROWICZStanisław PIOTROWICZ 15747
4.82%
221822 1 8 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość RZOnzCABogdan RZOŃCA 28356
8.68%
222122 2 1 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP RZazSAMarek RZĄSA 14562
4.46%
222322 2 3 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP FRYDRYCHJoanna FRYDRYCH 5761
1.76%
225122 5 1 Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe KASPRZAKMieczysław KASPRZAK 5251
1.61%

Wyniki
głosowania

na listy kandydatów na posłów

53.51%
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
13.76%
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9.15%
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
7.28%
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
4.56%
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
4.28%
Komitet Wyborczy KORWiN
3.97%
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru
2.32%
Komitet Wyborczy Partia Razem
0.70%
Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni
0.47%
Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

Wyniki głosowania na kandydatów na posłów

Nr listy Komitet Nr kandydata Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent głosów w okręgu Wybrany
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 1 KUCHCInzSKIMarek Tadeusz KUCHCIŃSKI 34558
10.57%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 2 SCHMIDT-RODZIEWICZAnna Katarzyna SCHMIDT-RODZIEWICZ 16134
4.94%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 3 URUSKIPiotr Marcin URUSKI 11200
3.43%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 4 BABINETZPiotr Mieczysław BABINETZ 10170
3.11%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 5 LECHOWSKIWitold Tomasz LECHOWSKI 6798
2.08%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 6 MATUSIEWICZAndrzej Antoni MATUSIEWICZ 9970
3.05%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 7 PIOTROWICZStanisław PIOTROWICZ 15747
4.82%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 8 RZOnzCABogdan Józef RZOŃCA 28356
8.68%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 9 PAMUlzATeresa PAMUŁA 5790
1.77%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 10 szNIEzzzEKAdam Walenty ŚNIEŻEK 8064
2.47%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 11 KOJDERTomasz Józef KOJDER 2841
0.87%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 12 RYCZANBożena Maria RYCZAN 3753
1.15%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 13 JezDRUCHRyszard JĘDRUCH 3492
1.07%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 14 WOlzTOSZAnna Czesława WOŁTOSZ 1630
0.50%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 15 KRAJEWSKABarbara Jadwiga KRAJEWSKA 1192
0.36%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 16 ZUCHOWSKIJan Maria ZUCHOWSKI 1600
0.49%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 17 CISOnzMaria Stanisława CISOŃ 1102
0.34%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 18 CIozlzKOWSKIŁukasz Marian CIÓŁKOWSKI 2165
0.66%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 19 KOTElżbieta Adela KOT 1960
0.60%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 20 lzUKASZYKDorota ŁUKASZYK 2111
0.65%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 21 LIPKALidia Joanna LIPKA 3448
1.05%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 22 CECUlzAJanusz Henryk CECUŁA 2819
0.86%
2 KW Platforma Obywatelska RP 1 RZazSAMarek Zdzisław RZĄSA 14562
4.46%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 2 MIKLICZSławomir MIKLICZ 4431
1.36%
2 KW Platforma Obywatelska RP 3 FRYDRYCHJoanna Zofia FRYDRYCH 5761
1.76%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 4 KlzAKKrzysztof Józef KŁAK 2233
0.68%
2 KW Platforma Obywatelska RP 5 KORDELA-BORCZYKZofia Małgorzata KORDELA-BORCZYK 1059
0.32%
2 KW Platforma Obywatelska RP 6 SZCZYBYlzOLeszek Antoni SZCZYBYŁO 1797
0.55%
2 KW Platforma Obywatelska RP 7 PIERZCHAlzAJan PIERZCHAŁA 1562
0.48%
2 KW Platforma Obywatelska RP 8 PRZYBYlzAJacek Piotr PRZYBYŁA 1020
0.31%
2 KW Platforma Obywatelska RP 9 PODBROzzzNYJerzy Piotr PODBROŻNY 328
0.10%
2 KW Platforma Obywatelska RP 10 ZADWORNYWaldemar ZADWORNY 650
0.20%
2 KW Platforma Obywatelska RP 11 RZOnzCABogdan Tadeusz RZOŃCA 1766
0.54%
2 KW Platforma Obywatelska RP 12 TADLAEwa TADLA 927
0.28%
2 KW Platforma Obywatelska RP 13 WazTRozBSKASylwia Maria WĄTRÓBSKA 235
0.07%
2 KW Platforma Obywatelska RP 14 PIWOWARDaniel Łukasz PIWOWAR 398
0.12%
2 KW Platforma Obywatelska RP 15 ZAJazCAndrzej Stanisław ZAJĄC 732
0.22%
2 KW Platforma Obywatelska RP 16 KONIECZNADorota KONIECZNA 537
0.16%
2 KW Platforma Obywatelska RP 17 lzazKASzczepan Paweł ŁĄKA 856
0.26%
2 KW Platforma Obywatelska RP 18 KOZIKKrystyna KOZIK 274
0.08%
2 KW Platforma Obywatelska RP 19 KOZEKMonika Maria KOZEK 86
0.03%
2 KW Platforma Obywatelska RP 20 STROJNAWioleta Maria STROJNA 220
0.07%
2 KW Platforma Obywatelska RP 21 UNGEHEUERZbigniew Józef UNGEHEUER 1099
0.34%
2 KW Platforma Obywatelska RP 22 TOMAnzSKIPiotr TOMAŃSKI 4438
1.36%
3 KW Razem 1 MACKIEWICZ-ROSSMANITHKamila MACKIEWICZ-ROSSMANITH 3117
0.95%
3 KW Razem 2 ROMANIKWojciech ROMANIK 997
0.31%
3 KW Razem 3 KORALEWSKAInga Daria KORALEWSKA 621
0.19%
3 KW Razem 4 SKozRKAGrzegorz SKÓRKA 467
0.14%
3 KW Razem 5 JANASJolanta Teresa JANAS 466
0.14%
3 KW Razem 6 IMIElzOWSKIMarek Zygmunt IMIEŁOWSKI 211
0.06%
3 KW Razem 7 GozRNIAKAleksandra Maria GÓRNIAK 357
0.11%
3 KW Razem 8 szWIezCICKITomasz Michał ŚWIĘCICKI 204
0.06%
3 KW Razem 9 NIEWOLAAgata Anna NIEWOLA 186
0.06%
3 KW Razem 10 BUGAJSKIMichał Mateusz BUGAJSKI 209
0.06%
3 KW Razem 11 MALInzSKAAnna MALIŃSKA 316
0.10%
3 KW Razem 12 ROSSMANITHAdam Zbigniew ROSSMANITH 444
0.14%
4 KW KORWiN 1 WILKBłażej Sebastian WILK 6778
2.07%
4 KW KORWiN 2 SZCZEPANIKPaweł Jan SZCZEPANIK 1109
0.34%
4 KW KORWiN 3 HAPMichał HAP 1378
0.42%
4 KW KORWiN 4 KARCZLeszek Marian KARCZ 451
0.14%
4 KW KORWiN 5 RYnzWioletta Maria RYŃ 290
0.09%
4 KW KORWiN 6 DUBNIEWICZAlicja Janina DUBNIEWICZ 271
0.08%
4 KW KORWiN 7 DezBICKIMaciej Krzysztof DĘBICKI 364
0.11%
4 KW KORWiN 8 lzOJEKDawid Marcin ŁOJEK 229
0.07%
4 KW KORWiN 9 MOTYKAArtur Zygmunt MOTYKA 413
0.13%
4 KW KORWiN 10 KRAJEWSKIMariusz KRAJEWSKI 320
0.10%
4 KW KORWiN 11 zzzYGADlzOMagdalena Maria ŻYGADŁO 286
0.09%
4 KW KORWiN 12 CZUCHMANJerzy CZUCHMAN 212
0.06%
4 KW KORWiN 13 DOMANASIEWICZGabriela DOMANASIEWICZ 91
0.03%
4 KW KORWiN 14 STADNICKIRobert Stanisław STADNICKI 164
0.05%
4 KW KORWiN 15 DRazGGrzegorz Robert DRĄG 265
0.08%
4 KW KORWiN 16 KOTULAKIwona Katarzyna KOTULAK 131
0.04%
4 KW KORWiN 17 DezBICKAAgnieszka Dorota DĘBICKA 159
0.05%
4 KW KORWiN 18 KURASZJarosław Leon KURASZ 125
0.04%
4 KW KORWiN 19 SZCZEPANIKHelena Cecylia SZCZEPANIK 83
0.03%
4 KW KORWiN 20 MATUSZEWSKISławomir Józef MATUSZEWSKI 132
0.04%
4 KW KORWiN 21 SZNAJDROWSKAOliwia Paulina SZNAJDROWSKA 203
0.06%
4 KW KORWiN 22 zzzYGADlzOPiotr ŻYGADŁO 530
0.16%
5 Komitet Wyborczy PSL 1 KASPRZAKMieczysław KASPRZAK 5251
1.61%
Tak
5 Komitet Wyborczy PSL 2 SOBIERAJDariusz Wojciech SOBIERAJ 5144
1.57%
5 Komitet Wyborczy PSL 3 BOREKGrażyna BOREK 1823
0.56%
5 Komitet Wyborczy PSL 4 BURYTomasz Wojciech BURY 4754
1.45%
5 Komitet Wyborczy PSL 5 SZYKWładysław SZYK 1608
0.49%
5 Komitet Wyborczy PSL 6 SEKUlzAKatarzyna Barbara SEKUŁA 422
0.13%
5 Komitet Wyborczy PSL 7 HOlzYSZKOJanusz Marek HOŁYSZKO 859
0.26%
5 Komitet Wyborczy PSL 8 CYRANJustyna Maria CYRAN 239
0.07%
5 Komitet Wyborczy PSL 9 SKUBISZMarta Janina SKUBISZ 221
0.07%
5 Komitet Wyborczy PSL 10 PIazTEKTeresa PIĄTEK 174
0.05%
5 Komitet Wyborczy PSL 11 SURMACZBogusław Wojciech SURMACZ 373
0.11%
5 Komitet Wyborczy PSL 12 HAPJacek Marcin HAP 340
0.10%
5 Komitet Wyborczy PSL 13 DYMNICKIMaciej Wojciech DYMNICKI 156
0.05%
5 Komitet Wyborczy PSL 14 KACZORMaria KACZOR 256
0.08%
5 Komitet Wyborczy PSL 15 DACHNOWICZMałgorzata Krystyna DACHNOWICZ 449
0.14%
5 Komitet Wyborczy PSL 16 KIELARRafał Piotr KIELAR 278
0.09%
5 Komitet Wyborczy PSL 17 ZAJazCEwa ZAJĄC 666
0.20%
5 Komitet Wyborczy PSL 18 BOSAKAndrzej Stanisław BOSAK 132
0.04%
5 Komitet Wyborczy PSL 19 TASZRyszard TASZ 100
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 20 SOCHASławomir Antoni SOCHA 66
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 21 KUBRAKEwa KUBRAK 257
0.08%
5 Komitet Wyborczy PSL 22 JANOWSKAMaria JANOWSKA 237
0.07%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 1 WASIEWICZEwa WASIEWICZ 6463
1.98%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 2 KAWAMarian Zbigniew KAWA 3225
0.99%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 3 ZIOMEKJerzy ZIOMEK 570
0.17%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 4 STEBNICKIWiesław STEBNICKI 544
0.17%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 5 BARWacław Daniel BAR 258
0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 6 LACKOSZTomasz Roman LACKOSZ 338
0.10%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 7 ORZECHOWSKIAndrzej Stanisław ORZECHOWSKI 375
0.11%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 8 KAMInzSKABożena Irena KAMIŃSKA 406
0.12%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 9 WARDAHelena WARDA 164
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 10 lzABAAgnieszka Katarzyna ŁABA 166
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 11 FLORCZAKNatalia Barbara FLORCZAK 207
0.06%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 12 BURYJustyna Katarzyna BURY 207
0.06%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 13 ZAJDELGabriel Jerzy ZAJDEL 439
0.13%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 14 FORBOTWaldemar Jan FORBOT 41
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 15 KIPERMarcin Jan KIPER 62
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 16 KUROPATWADagmara Sylwia KUROPATWA 134
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 17 KOCHMANIzabela Janina KOCHMAN 98
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 18 SEBZDAEdyta Maria SEBZDA 78
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 19 DREWNIAKRenata Marta DREWNIAK 223
0.07%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 20 KezPARobert Paweł KĘPA 88
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 21 KOLANKOMagdalena Klara KOLANKO 348
0.11%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 22 BlzASZCZYSZYNTadeusz BŁASZCZYSZYN 459
0.14%
7 KWW "Kukiz'15" 1 BAKUNWojciech Antoni BAKUN 9406
2.88%
Tak
7 KWW "Kukiz'15" 2 MAJKARobert MAJKA 3189
0.98%
7 KWW "Kukiz'15" 3 TARGAnzSKAMagdalena Ewa TARGAŃSKA 2426
0.74%
7 KWW "Kukiz'15" 4 JANKozWTomasz Józef JANKÓW 630
0.19%
7 KWW "Kukiz'15" 5 HATlzASZbigniew HATŁAS 1170
0.36%
7 KWW "Kukiz'15" 6 WOLSKAVioletta Katarzyna WOLSKA 1334
0.41%
7 KWW "Kukiz'15" 7 PAWLUSTomasz PAWLUS 1665
0.51%
7 KWW "Kukiz'15" 8 ROGOWSKIDariusz Jan ROGOWSKI 924
0.28%
7 KWW "Kukiz'15" 9 DROZDEwelina Genowefa DROZD 1153
0.35%
7 KWW "Kukiz'15" 10 HASSZbigniew Józef HASS 1003
0.31%
7 KWW "Kukiz'15" 11 PINKOWICZKrzysztof PINKOWICZ 586
0.18%
7 KWW "Kukiz'15" 12 KUCABMarta KUCAB 1181
0.36%
7 KWW "Kukiz'15" 13 FICWiesław Antoni FIC 442
0.14%
7 KWW "Kukiz'15" 14 CHMIELOWIECAnna Krystyna CHMIELOWIEC 751
0.23%
7 KWW "Kukiz'15" 15 LECHWARMariusz Paweł LECHWAR 591
0.18%
7 KWW "Kukiz'15" 16 KOSTKIEWICZJoanna Honorata KOSTKIEWICZ 187
0.06%
7 KWW "Kukiz'15" 17 KSIazzzzEKKrystian Jan KSIĄŻEK 320
0.10%
7 KWW "Kukiz'15" 18 CICHOnzAgata CICHOŃ 1104
0.34%
7 KWW "Kukiz'15" 19 GAZDAKrystian Bogumił GAZDA 1857
0.57%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 1 FUKSJan Piotr FUKS 5804
1.78%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 2 MAJBATomasz Józef MAJBA 946
0.29%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 3 OLBRYCHTKrzysztof Zbigniew OLBRYCHT 1528
0.47%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 4 HALINIAKPaweł Jan HALINIAK 404
0.12%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 5 HOlzOWATYHubert Olgierd HOŁOWATY 433
0.13%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 6 KOMENDAMonika Beata KOMENDA 358
0.11%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 7 lzUKOWSKAAnna Kazimiera ŁUKOWSKA 330
0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 8 BElzDAWojciech Feliks BEŁDA 168
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 9 SZAWARNIAKPaweł SZAWARNIAK 300
0.09%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 10 BIKAneta Małgorzata BIK 527
0.16%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 11 OZIMEKSzymon OZIMEK 427
0.13%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 12 CZURYKBożena Krystyna CZURYK 157
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 13 BZDYKRoman Mariusz BZDYK 170
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 14 KALIWOSZKAIga Weronika KALIWOSZKA 135
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 15 MAZUR-KRYSZTANOWSKAMaria Gabriela MAZUR-KRYSZTANOWSKA 92
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 16 KUROSZKamil Krzysztof KUROSZ 96
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 17 KOSTILEKIwona Małgorzata KOSTILEK 34
0.01%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 18 KRUCZEKKamil Krzysztof KRUCZEK 114
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 19 PASlzAWSKABeata Barbara PASŁAWSKA 69
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 20 JAGNISZCZAKEwa JAGNISZCZAK 68
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 21 NIEMCZYKAgnieszka Edyta NIEMCZYK 448
0.14%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 22 RYSZPaweł Artur RYSZ 373
0.11%
9 KWW JOW Bezpartyjni 1 czWIazKAlzAMarek Michał ĆWIĄKAŁA 664
0.20%
9 KWW JOW Bezpartyjni 2 MACINAJacek Jerzy MACINA 109
0.03%
9 KWW JOW Bezpartyjni 3 BEDNARZKatarzyna Aldona BEDNARZ 145
0.04%
9 KWW JOW Bezpartyjni 4 ROMAnzSKAZofia ROMAŃSKA 110
0.03%
9 KWW JOW Bezpartyjni 5 PRESCHGrażyna PRESCH 48
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 6 RazCZKAJan Stanisław RĄCZKA 170
0.05%
9 KWW JOW Bezpartyjni 7 NIZIOlzEKKrzysztof NIZIOŁEK 80
0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 8 WILUSZ-GAGATJoanna Teresa WILUSZ-GAGAT 80
0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 9 TUREKMarcin Krzysztof TUREK 63
0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 10 URBANEKArtur URBANEK 85
0.03%
9 KWW JOW Bezpartyjni 11 KUREKMariusz KUREK 92
0.03%
9 KWW JOW Bezpartyjni 12 JAROSZAgata Barbara JAROSZ 58
0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 13 BOCHENEK-GARNCARSKADorota Agnieszka BOCHENEK-GARNCARSKA 37
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 14 SZURDAKAgnieszka Maria SZURDAK 27
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 15 GERULAArtur Piotr GERULA 47
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 16 MAJSIAKRyszard MAJSIAK 90
0.03%
9 KWW JOW Bezpartyjni 17 MIKOlzAJCZYKEwelina Dorota MIKOŁAJCZYK 39
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 18 OzzzozGUrszula Jadwiga OŻÓG 39
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 19 WOJTYCZEKJerzy Paweł WOJTYCZEK 46
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 20 LIGNARAndrzej Norbert LIGNAR 50
0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 21 KezDRAIzabela Sabina KĘDRA 114
0.03%
9 KWW JOW Bezpartyjni 22 SOSNOWSKITadeusz Franciszek SOSNOWSKI 96
0.03%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 1 MRUGAlzŁukasz Jakub MRUGAŁ 766
0.23%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 2 SZPUNARWojciech Damian SZPUNAR 100
0.03%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 3 WIETECHAPrzemysław Wojciech WIETECHA 72
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 4 SKRZYPEKMarcin SKRZYPEK 96
0.03%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 5 MRUGAlzAneta Marzena MRUGAŁ 52
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 6 KRZECZOWSKAEdyta Martyna KRZECZOWSKA 18
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 7 LUBASMonika Maria LUBAS 62
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 8 KOGUTDariusz Zdzisław KOGUT 68
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 9 BIERNACKAAgnieszka Angelika BIERNACKA 59
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 10 BEDNARCZYKMichał Grzegorz BEDNARCZYK 68
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 11 WINOGRODZKITadeusz WINOGRODZKI 14
0.00%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 12 SZPUNARTomasz SZPUNAR 42
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 13 CICHOnzDorota CICHOŃ 51
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 14 SZMUCAndżelika Lidia SZMUC 60
0.02%
Kod Nazwa Liczba uprawnionych do głosowania Liczba kart ważnych Liczba głosów ważnych Frekwencja Procent głosów ważnych
1813 przemyski 59744 26229 25164
43.90%
95.94%
1814 przeworski 63768 31071 29959
48.73%
96.42%
1817 sanocki 76971 34649 33629
45.02%
97.06%
1821 leski 22942 10565 10149
46.05%
96.06%
1861 Krosno 37923 20183 19938
53.22%
98.79%
1862 Przemyśl 50914 24907 24420
48.92%
98.04%
1802 brzozowski 52840 24994 24131
47.30%
96.55%
1801 bieszczadzki 17985 7306 7069
40.62%
96.76%
1804 jarosławski 97731 47704 46044
48.81%
96.52%
1805 jasielski 92902 46065 44729
49.58%
97.10%
1807 krośnieński 90507 43607 42285
48.18%
96.97%
1809 lubaczowski 46375 20047 19348
43.23%
96.51%
Copyright © 2015
Państwowa Komisja Wyborcza, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa, Tel. 22 695 25 44, Fax. 22 622 35 71

www.pkw.gov.pl    Biuro prasowe: biuroprasowe@pkw.gov.pl, Tel. 605 898 609
wykonanie: bprog.pl