Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wyniki wyborów do Sejmu RP

Dane z okręgów: 41/41

Zbiorcze statystyki głosowania

Liczba uprawnionych do głosowania
808931
Liczba kart ważnych
348843
Liczba głosów ważnych
338248
Liczba głosów nieważnych
10595

Frekwencja w regionie

43.12%

Wybrani posłowie

Nr okręgu Nr listy Nr na liście Komitet Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent
217121 7 1 Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" SANOCKIJanusz SANOCKI 15705
4.64%
217621 7 6 Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" GRABOWSKIPaweł GRABOWSKI 4508
1.33%
211121 1 1 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość zzzYzzzYnzSKIJerzy ŻYŻYŃSKI 9289
2.75%
211221 1 2 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość KlzOSOWSKISławomir KŁOSOWSKI 17048
5.04%
211321 1 3 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość JAKIPatryk JAKI 29923
8.85%
211421 1 4 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość DUDAAntoni DUDA 8085
2.39%
212121 2 1 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP KORZENIOWSKILeszek KORZENIOWSKI 20084
5.94%
212221 2 2 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP MILLERRajmund MILLER 8565
2.53%
212421 2 4 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP KOSTUszTomasz KOSTUŚ 11016
3.26%
212621 2 6 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP WILCZYnzSKIRyszard WILCZYŃSKI 8440
2.5%
218121 8 1 Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru ZEMBACZYnzSKIWitold ZEMBACZYŃSKI 12699
3.75%
2116121 16 1 Komitet Wyborczy Wyborców Mniejszość Niemiecka GALLARyszard GALLA 9623
2.84%

Wyniki
głosowania

na listy kandydatów na posłów

27.77%
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
26.23%
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
12.57%
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
8.14%
Komitet Wyborczy Wyborców Mniejszość Niemiecka
7.14%
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru
6.75%
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
3.95%
Komitet Wyborczy KORWiN
3.68%
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
3.02%
Komitet Wyborczy Partia Razem
0.52%
Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni
0.22%
Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!"

Wyniki głosowania na kandydatów na posłów

Nr listy Komitet Nr kandydata Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent głosów w okręgu Wybrany
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 1 zzzYzzzYnzSKIJerzy ŻYŻYŃSKI 9289
2.75%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 2 KlzOSOWSKISławomir KŁOSOWSKI 17048
5.04%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 3 JAKIPatryk Tomasz JAKI 29923
8.85%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 4 DUDAAntoni Eugeniusz DUDA 8085
2.39%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 5 CHWALENIAJacek Krzysztof CHWALENIA 2256
0.67%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 6 CZOCHARAKatarzyna Beata CZOCHARA 3857
1.14%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 7 NASZKIEWICZJerzy Kazimierz NASZKIEWICZ 2401
0.71%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 8 STAWIARSKIBartłomiej Eugeniusz STAWIARSKI 3299
0.98%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 9 BELKAEwa BELKA 2071
0.61%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 10 REMIEnzRyszard Dariusz REMIEŃ 519
0.15%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 11 KOMARZYnzSKIWojciech Stanisław KOMARZYŃSKI 2297
0.68%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 12 LACHEwa Danuta LACH 1568
0.46%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 13 TWOREKBeata Małgorzata TWOREK 453
0.13%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 14 IlzOWSKAAgnieszka Estera IŁOWSKA 313
0.09%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 15 BORTNICZUKKamil BORTNICZUK 2564
0.76%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 16 BlzACHUTBarbara Zofia BŁACHUT 550
0.16%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 17 MORAWSKIBartłomiej Tomasz MORAWSKI 622
0.18%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 18 URBAnzSKIMarek Mirosław URBAŃSKI 336
0.10%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 19 TROJANOWSKAEdyta Agnieszka TROJANOWSKA 536
0.16%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 20 TOKARCZYKAndrzej TOKARCZYK 988
0.29%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 21 TRZASKAWSKADanuta Iwona TRZASKAWSKA 1119
0.33%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 22 lzUKASIEWICZAnna ŁUKASIEWICZ 743
0.22%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 23 CZERWInzSKASylwia Franciszka CZERWIŃSKA 828
0.24%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 24 KAMInzSKIArtur Rafał KAMIŃSKI 2261
0.67%
2 KW Platforma Obywatelska RP 1 KORZENIOWSKILeszek Sylwester KORZENIOWSKI 20084
5.94%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 2 MILLERRajmund Tadeusz MILLER 8565
2.53%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 3 OKRazGlzYJanina Władysława OKRĄGŁY 5566
1.65%
2 KW Platforma Obywatelska RP 4 KOSTUszTomasz Tadeusz KOSTUŚ 11016
3.26%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 5 KOLENDA-lzABUszBrygida KOLENDA-ŁABUŚ 7891
2.33%
2 KW Platforma Obywatelska RP 6 WILCZYnzSKIRyszard Jan WILCZYŃSKI 8440
2.50%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 7 PIECHOWICZ-WITOnzDorota Maria PIECHOWICZ-WITOŃ 1147
0.34%
2 KW Platforma Obywatelska RP 8 ZIozlzKOZbigniew Józef ZIÓŁKO 3013
0.89%
2 KW Platforma Obywatelska RP 9 KAWECKAJolanta KAWECKA 3201
0.95%
2 KW Platforma Obywatelska RP 10 TUSKŁukasz Maciej TUSK 2363
0.70%
2 KW Platforma Obywatelska RP 11 NIESlzUCHOWSKIJacek Rafał NIESŁUCHOWSKI 2061
0.61%
2 KW Platforma Obywatelska RP 12 zzzYlzKAJanusz Piotr ŻYŁKA 2984
0.88%
2 KW Platforma Obywatelska RP 13 BIEnzElżbieta Maria BIEŃ 2029
0.60%
2 KW Platforma Obywatelska RP 14 WAJMANBartosz Eugeniusz WAJMAN 876
0.26%
2 KW Platforma Obywatelska RP 15 BIERNATGrzegorz Krzysztof BIERNAT 1115
0.33%
2 KW Platforma Obywatelska RP 16 zzzMIJA-GLOMBIKMaria Anna ŻMIJA-GLOMBIK 735
0.22%
2 KW Platforma Obywatelska RP 17 KOMARJoanna Maria KOMAR 358
0.11%
2 KW Platforma Obywatelska RP 18 KRezCISZArtur KRĘCISZ 343
0.10%
2 KW Platforma Obywatelska RP 19 KAMInzSKABarbara Ewa KAMIŃSKA 1455
0.43%
2 KW Platforma Obywatelska RP 20 ZAWADZKAKatarzyna Izabela ZAWADZKA 1613
0.48%
2 KW Platforma Obywatelska RP 21 PRUSMarcin Paweł PRUS 1478
0.44%
2 KW Platforma Obywatelska RP 22 DZIKOWICZAneta Anna DZIKOWICZ 768
0.23%
2 KW Platforma Obywatelska RP 23 NOWAKArtur NOWAK 1630
0.48%
3 KW Razem 1 BRONOWICKAJoanna Wanda BRONOWICKA 4416
1.31%
3 KW Razem 2 ZALEWSKIŁukasz Paweł ZALEWSKI 1458
0.43%
3 KW Razem 3 JUSZCZYKGrażyna JUSZCZYK 704
0.21%
3 KW Razem 4 KORBELEdward Mieczysław KORBEL 291
0.09%
3 KW Razem 5 MARCZAKAgnieszka MARCZAK 519
0.15%
3 KW Razem 6 PRZYSTAJKOJerzy PRZYSTAJKO 235
0.07%
3 KW Razem 7 KOWALSKAJustyna KOWALSKA 448
0.13%
3 KW Razem 8 SZYMAnzSKIMarcin Oktawiusz SZYMAŃSKI 344
0.10%
3 KW Razem 9 HODYRAMagdalena HODYRA 173
0.05%
3 KW Razem 10 RZEWUSKITymon Cyprian RZEWUSKI 190
0.06%
3 KW Razem 11 lzUKASIEWICZEwa Franciszka ŁUKASIEWICZ 152
0.04%
3 KW Razem 12 KRZAKPaweł Józef KRZAK 172
0.05%
3 KW Razem 13 LA FONTAINEAnna Agnieszka LA FONTAINE 512
0.15%
3 KW Razem 14 KUBATMaciej KUBAT 588
0.17%
4 KW KORWiN 1 SZEWCZYKŁukasz Leszek SZEWCZYK 6340
1.87%
4 KW KORWiN 2 PATOlzAMirosław Sebastian PATOŁA 575
0.17%
4 KW KORWiN 3 BACZYnzSKIBartosz Tomasz BACZYŃSKI 920
0.27%
4 KW KORWiN 4 GUzzzDA-KURDZIELAlicja Eugenia GUŻDA-KURDZIEL 250
0.07%
4 KW KORWiN 5 SOBOTAGrzegorz SOBOTA 904
0.27%
4 KW KORWiN 6 ORlzOWSKAAnna Maria ORŁOWSKA 377
0.11%
4 KW KORWiN 7 WASIKPiotr Paweł WASIK 367
0.11%
4 KW KORWiN 8 KOWALCZYKAgnieszka KOWALCZYK 369
0.11%
4 KW KORWiN 9 DREWNIAKPaweł Piotr DREWNIAK 548
0.16%
4 KW KORWiN 10 KAWKAKarina Anna KAWKA 229
0.07%
4 KW KORWiN 11 ROMANOWICZBartosz Dawid ROMANOWICZ 176
0.05%
4 KW KORWiN 12 BARTNICKA-SZEWCZYKAleksandra Anna BARTNICKA-SZEWCZYK 64
0.02%
4 KW KORWiN 13 TYMKIEWICZMichał Piotr TYMKIEWICZ 294
0.09%
4 KW KORWiN 14 MARZECEwa Krystyna MARZEC 143
0.04%
4 KW KORWiN 15 IGNEROWICZSławomir Waldemar IGNEROWICZ 105
0.03%
4 KW KORWiN 16 KACZKOWSKAMarzena KACZKOWSKA 90
0.03%
4 KW KORWiN 17 STACHURAMarcel Wojciech STACHURA 174
0.05%
4 KW KORWiN 18 FELIKSMartyna FELIKS 108
0.03%
4 KW KORWiN 19 IZAAKPatryk Marian IZAAK 193
0.06%
4 KW KORWiN 20 KOZIOlzJustyna Magda KOZIOŁ 143
0.04%
4 KW KORWiN 21 GREGOWSKIKarol GREGOWSKI 93
0.03%
4 KW KORWiN 22 KONIECZNYKamil Adam KONIECZNY 255
0.08%
4 KW KORWiN 23 NOWAKJadwiga Aleksandra NOWAK 118
0.03%
4 KW KORWiN 24 lzezzzzNYRafał ŁĘŻNY 511
0.15%
5 Komitet Wyborczy PSL 1 RAKOCZYStanisław RAKOCZY 3952
1.17%
5 Komitet Wyborczy PSL 2 KRAJCZYNorbert Jan KRAJCZY 2267
0.67%
5 Komitet Wyborczy PSL 3 KONCEWICZDorota KONCEWICZ 355
0.10%
5 Komitet Wyborczy PSL 4 SAWICKIGrzegorz Adam SAWICKI 649
0.19%
5 Komitet Wyborczy PSL 5 JASTRZEMBSKIAntoni Piotr JASTRZEMBSKI 591
0.17%
5 Komitet Wyborczy PSL 6 ZAJazCSylwia Karina ZAJĄC 367
0.11%
5 Komitet Wyborczy PSL 7 KONOPKAAntoni Jacek KONOPKA 642
0.19%
5 Komitet Wyborczy PSL 8 PYZIAKKazimierz PYZIAK 478
0.14%
5 Komitet Wyborczy PSL 9 MARKIEWICZTeresa MARKIEWICZ 237
0.07%
5 Komitet Wyborczy PSL 10 KUCHCZYnzSKIRyszard Bogusław KUCHCZYŃSKI 399
0.12%
5 Komitet Wyborczy PSL 11 FORNALLeszek Janusz FORNAL 246
0.07%
5 Komitet Wyborczy PSL 12 KAlzWAKLeszek KAŁWAK 310
0.09%
5 Komitet Wyborczy PSL 13 ZAGOLAAgnieszka Izabela ZAGOLA 256
0.08%
5 Komitet Wyborczy PSL 14 BARTOSZEWSKADorota Barbara BARTOSZEWSKA 114
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 15 SZCZAKIELJerzy SZCZAKIEL 125
0.04%
5 Komitet Wyborczy PSL 16 KOCHANHelena Maria KOCHAN 165
0.05%
5 Komitet Wyborczy PSL 17 MALORNAGabriela Maria MALORNA 36
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 18 KANIADorota Edyta KANIA 93
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 19 KLIMEKMichał Antoni KLIMEK 212
0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 20 SZERNERŁukasz Ryszard SZERNER 79
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 21 KRASOWSKAEwa KRASOWSKA 207
0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 22 GULAgnieszka GUL 299
0.09%
5 Komitet Wyborczy PSL 23 GOzzDZIKKamil Zbigniew GOŹDZIK 48
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 24 KOZACZEKMariusz Ryszard KOZACZEK 337
0.10%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 1 KUBICAAnna Maria KUBICA 6169
1.82%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 2 GARBOWSKITomasz Robert GARBOWSKI 5932
1.75%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 3 WOzzNIAKPiotr Jan WOŹNIAK 3449
1.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 4 PILCJarosław Stanisław PILC 224
0.07%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 5 KAMPAPaweł Jan KAMPA 299
0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 6 WALCZAKAndrzej Michał WALCZAK 317
0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 7 MAZURAndrzej Michał MAZUR 981
0.29%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 8 TYCZYnzSKIBartłomiej Jan TYCZYŃSKI 232
0.07%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 9 NOWAKKryspin NOWAK 678
0.20%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 10 DUDAKatarzyna Beata DUDA 468
0.14%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 11 WILKKrystyna WILK 510
0.15%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 12 FazFARAWiesław Kazimierz FĄFARA 787
0.23%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 13 MALIKElżbieta Maria MALIK 265
0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 14 BEDNAREKGrzegorz Paweł BEDNAREK 171
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 15 STANISZEWSKIMarcin STANISZEWSKI 79
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 16 KONSEKJolanta KONSEK 123
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 17 ADAMCZYKAngelika Wanda ADAMCZYK 112
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 18 URZezDOWSKASylwia Elżbieta URZĘDOWSKA 102
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 19 KOTELUKTadeusz KOTELUK 405
0.12%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 20 RACZKOWSKAElżbieta Władysława RACZKOWSKA 213
0.06%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 21 POPCZYKBeata Maria POPCZYK 338
0.10%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 22 NAMYSlzOAndrzej Józef NAMYSŁO 987
0.29%
7 KWW "Kukiz'15" 1 SANOCKIJanusz Antoni SANOCKI 15705
4.64%
Tak
7 KWW "Kukiz'15" 2 ZAWIszLAKGrzegorz Józef ZAWIŚLAK 3252
0.96%
7 KWW "Kukiz'15" 3 PIASECKIMarek Jarosław PIASECKI 3290
0.97%
7 KWW "Kukiz'15" 4 DAWIDAgnieszka Maria DAWID 1640
0.48%
7 KWW "Kukiz'15" 5 POKORSKA-MlzODZInzSKAOlga POKORSKA-MŁODZIŃSKA 683
0.20%
7 KWW "Kukiz'15" 6 GRABOWSKIPaweł GRABOWSKI 4508
1.33%
Tak
7 KWW "Kukiz'15" 7 TOKARCZYKJerzy Stanisław TOKARCZYK 2070
0.61%
7 KWW "Kukiz'15" 8 MALIK-MENDELSKAKatarzyna Agnieszka MALIK-MENDELSKA 806
0.24%
7 KWW "Kukiz'15" 9 JAGIElzlzOWojciech Jan JAGIEŁŁO 1887
0.56%
7 KWW "Kukiz'15" 10 JezDRZEJGrzegorz Aleksander JĘDRZEJ 1152
0.34%
7 KWW "Kukiz'15" 11 GlzOWANIAKatarzyna Joanna GŁOWANIA 425
0.13%
7 KWW "Kukiz'15" 12 PAWElzCZYKMateusz Denis PAWEŁCZYK 413
0.12%
7 KWW "Kukiz'15" 13 TISTEKRobert TISTEK 348
0.10%
7 KWW "Kukiz'15" 14 RACZYnzSKAEwa Zofia RACZYŃSKA 984
0.29%
7 KWW "Kukiz'15" 15 GILAnna Larysa GIL 627
0.19%
7 KWW "Kukiz'15" 16 RezBACZJoanna Iwona RĘBACZ 778
0.23%
7 KWW "Kukiz'15" 17 MARTYNOWICZKrzysztof Franciszek MARTYNOWICZ 291
0.09%
7 KWW "Kukiz'15" 18 PREDKOMateusz Piotr PREDKO 253
0.07%
7 KWW "Kukiz'15" 19 MUSZAnna Monika MUSZ 302
0.09%
7 KWW "Kukiz'15" 20 KOPECKIJędrzej Ryszard KOPECKI 517
0.15%
7 KWW "Kukiz'15" 21 SIWEKAlina Helena SIWEK 704
0.21%
7 KWW "Kukiz'15" 22 KUszMIERZAKEwa Marianna KUŚMIERZAK 350
0.10%
7 KWW "Kukiz'15" 23 SIGNUSTomasz Mateusz SIGNUS 340
0.10%
7 KWW "Kukiz'15" 24 STOLARCZUKElżbieta Iwona STOLARCZUK 1208
0.36%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 1 ZEMBACZYnzSKIWitold Maciej ZEMBACZYŃSKI 12699
3.75%
Tak
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 2 GRZEGORZAKJarosław Mariusz GRZEGORZAK 2095
0.62%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 3 MRozZJoanna Ryszarda MRÓZ 1470
0.43%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 4 PLASKOTAMariusz PLASKOTA 398
0.12%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 5 ZAPOTOCZNAZuzanna Alicja ZAPOTOCZNA 862
0.25%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 6 JURCZOKMarek Stanisław JURCZOK 285
0.08%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 7 DYTKOPaweł Piotr DYTKO 2425
0.72%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 8 STRAMKABarbara STRAMKA 263
0.08%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 9 KULCZYCKIBogusław Czesław KULCZYCKI 338
0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 10 WAClzAWCZYKMagdalena WACŁAWCZYK 237
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 11 GIzzzYCKA-GNIlzKAAnna Maria GIŻYCKA-GNIŁKA 223
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 12 MALInzSKIMaciej Rafał MALIŃSKI 263
0.08%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 13 MALINOWSKIAleksander MALINOWSKI 300
0.09%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 14 JANASMaria JANAS 381
0.11%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 15 GWOzzDZIOWSKAMałgorzata Maria GWOŹDZIOWSKA 99
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 16 JACIWEwa Katarzyna JACIW 112
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 17 ADAMEKAgnieszka Katarzyna ADAMEK 351
0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 18 GODYLASzymon Piotr GODYLA 1351
0.40%
9 KWW JOW Bezpartyjni 1 PURULPiotr Jan PURUL 363
0.11%
9 KWW JOW Bezpartyjni 2 ZYGMUNTPaweł Władysław ZYGMUNT 144
0.04%
9 KWW JOW Bezpartyjni 3 SZYMAlzAPiotr SZYMAŁA 277
0.08%
9 KWW JOW Bezpartyjni 4 KRUPIARZDawid Adam KRUPIARZ 87
0.03%
9 KWW JOW Bezpartyjni 5 PRZYBYlzKOAnna Krystyna PRZYBYŁKO 138
0.04%
9 KWW JOW Bezpartyjni 6 MOLFAKrzysztof Grzegorz MOLFA 75
0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 7 KOlzODZIEJSebastian Rafał KOŁODZIEJ 192
0.06%
9 KWW JOW Bezpartyjni 8 GRUzzzEWSKAJoanna Justyna GRUŻEWSKA 69
0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 9 BORATYnzSKAIwona Anna BORATYŃSKA 85
0.03%
9 KWW JOW Bezpartyjni 10 SKUZAKarolina Joanna SKUZA 82
0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 11 BARTECKATeresa Maria BARTECKA 69
0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 12 PAWLAKMałgorzata Jolanta PAWLAK 191
0.06%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 1 FOMICZŁukasz Rafał FOMICZ 299
0.09%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 2 BEZEGJacek BEZEG 56
0.02%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 3 KLUSIKAntoni KLUSIK 58
0.02%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 4 SZKUDLAREKKlaudiusz SZKUDLAREK 26
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 5 SZADKOWSKA-SZKUDLAREKMarzena SZADKOWSKA-SZKUDLAREK 30
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 6 KRZEMOWSKAMagdalena KRZEMOWSKA 32
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 7 KRZEMOWSKISebastian Jacek KRZEMOWSKI 25
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 8 PRZElzOzzzNATeresa PRZEŁOŻNA 43
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 9 MARCISZHenryka Zdzisława MARCISZ 17
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 10 BIELECKAWanda BIELECKA 38
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 11 SAWCZUKKrzysztof SAWCZUK 30
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 12 TECHMAnzSKAAgata Anna TECHMAŃSKA 27
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 13 NAKONIECZNAJadwiga Anna NAKONIECZNA 23
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 14 NAKONIECZNYAndrzej Dariusz NAKONIECZNY 47
0.01%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 1 GALLARyszard Jerzy GALLA 9623
2.84%
Tak
16 KWW Mniejszość Niemiecka 2 KOLEKRoman Jacek KOLEK 3395
1.00%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 3 RASCHNorbert Józef RASCH 4333
1.28%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 4 DONATH-KASIURAZuzanna Teresa DONATH-KASIURA 1319
0.39%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 5 FRISCHKORajmund Jan FRISCHKO 684
0.20%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 6 GERSTENBERGSebastian Andrzej GERSTENBERG 595
0.18%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 7 PYTELBrygida Teresa PYTEL 459
0.14%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 8 BARONKrzysztof Franciszek BARON 390
0.12%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 9 JASTRZEMBSKIŁukasz Stefan JASTRZEMBSKI 744
0.22%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 10 STELMACHSybilla STELMACH 550
0.16%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 11 SACHANBInzSKIAleksander SACHANBIŃSKI 403
0.12%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 12 DONITZAArnold Marcin DONITZA 952
0.28%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 13 WEBERIrena Bernadeta WEBER 483
0.14%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 14 WITEKMarek Roman WITEK 231
0.07%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 15 URBANRudolf URBAN 421
0.12%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 16 HAMPELAndrea Elżbieta HAMPEL 156
0.05%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 17 HONKANorbert Jan HONKA 167
0.05%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 18 LABUSJolanta Maria LABUS 177
0.05%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 19 WRozBELDanuta Maria WRÓBEL 312
0.09%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 20 JOKIELRoman Grzegorz JOKIEL 447
0.13%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 21 CZECHBeata Danuta CZECH 169
0.05%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 22 KANDZIORATomasz Hubert KANDZIORA 488
0.14%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 23 BROLEwelina BROL 260
0.08%
16 KWW Mniejszość Niemiecka 24 HINDERAArnold Aleksander HINDERA 772
0.23%
Kod Nazwa Liczba uprawnionych do głosowania Liczba kart ważnych Liczba głosów ważnych Frekwencja Procent głosów ważnych
1601 brzeski 72717 33224 32315
45.69%
97.26%
1607 nyski 114889 49477 47965
43.07%
96.94%
1608 oleski 53730 21621 20732
40.24%
95.89%
1611 strzelecki 63042 23887 22987
37.89%
96.23%
1661 Opole 94840 53692 52902
56.61%
98.53%
1602 głubczycki 38598 15743 15191
40.79%
96.49%
1605 krapkowicki 52323 19368 18657
37.02%
96.33%
1606 namysłowski 34589 15198 14736
43.94%
96.96%
1609 opolski 108005 42408 40860
39.26%
96.35%
1610 prudnicki 45538 18933 18385
41.58%
97.11%
1603 kędzierzyńsko-kozielski 76429 32956 31843
43.12%
96.62%
1604 kluczborski 54231 22336 21675
41.19%
97.04%
Copyright © 2015
Państwowa Komisja Wyborcza, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa, Tel. 22 695 25 44, Fax. 22 622 35 71

www.pkw.gov.pl    Biuro prasowe: biuroprasowe@pkw.gov.pl, Tel. 605 898 609
wykonanie: bprog.pl