Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wyniki wyborów do Sejmu RP

Dane z okręgów: 41/41

Zbiorcze statystyki głosowania

Liczba uprawnionych do głosowania
1561289
Liczba kart ważnych
1105429
Liczba głosów ważnych
1095215
Liczba głosów nieważnych
10214

Frekwencja w regionie

70.80%

Wybrani posłowie

Nr okręgu Nr listy Nr na liście Komitet Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent
192119 2 1 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP KOPACZEwa KOPACZ 230894
21.08%
192219 2 2 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP HALICKIAndrzej HALICKI 13859
1.27%
192319 2 3 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP KLUZIK-ROSTKOWSKAJoanna KLUZIK-ROSTKOWSKA 12807
1.17%
192419 2 4 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP FABISIAKJoanna FABISIAK 3512
0.32%
192719 2 7 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP szWIezCICKIMarcin ŚWIĘCICKI 8329
0.76%
192919 2 9 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP SZCZERBAMichał SZCZERBA 4919
0.45%
1921019 2 10 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP KOSECKIRoman KOSECKI 3258
0.3%
198119 8 1 Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru PETRURyszard PETRU 129088
11.79%
198219 8 2 Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru WRozBLEWSKAKornelia WRÓBLEWSKA 3945
0.36%
198319 8 3 Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru GRYGLASZbigniew GRYGLAS 1011
0.09%
197119 7 1 Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" KUKIZPaweł KUKIZ 76675
7%
197419 7 4 Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" WILKJacek WILK 2420
0.22%
191119 1 1 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość KACZYnzSKIJarosław KACZYŃSKI 202424
18.48%
191219 1 2 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość KAMInzSKIMariusz KAMIŃSKI 29654
2.71%
191319 1 3 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość GOSIEWSKAMałgorzata GOSIEWSKA 13976
1.28%
191419 1 4 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość GozRSKIArtur GÓRSKI 6262
0.57%
191619 1 6 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość KRAJEWSKIJarosław KRAJEWSKI 4753
0.43%
191719 1 7 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość TOMASZEWSKAEwa TOMASZEWSKA 5114
0.47%
1911019 1 10 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość WYPYCHMałgorzata WYPYCH 7496
0.68%
1911119 1 11 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość LISIECKIPaweł LISIECKI 6865
0.63%

Wyniki
głosowania

na listy kandydatów na posłów

29.89%
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
27.54%
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
13.39%
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru
8.55%
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
7.76%
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
6.18%
Komitet Wyborczy KORWiN
5.54%
Komitet Wyborczy Partia Razem
0.72%
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
0.25%
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej
0.18%
Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu

Wyniki głosowania na kandydatów na posłów

Nr listy Komitet Nr kandydata Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent głosów w okręgu Wybrany
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 1 KACZYnzSKIJarosław Aleksander KACZYŃSKI 202424
18.48%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 2 KAMInzSKIMariusz KAMIŃSKI 29654
2.71%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 3 GOSIEWSKAMałgorzata Maria GOSIEWSKA 13976
1.28%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 4 GozRSKIArtur Cezary GÓRSKI 6262
0.57%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 5 KOlzODZIEJSKIWitold Czesław KOŁODZIEJSKI 2137
0.20%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 6 KRAJEWSKIJarosław Karol KRAJEWSKI 4753
0.43%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 7 TOMASZEWSKAEwa TOMASZEWSKA 5114
0.47%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 8 lzUCZYnzSKILech Marek ŁUCZYŃSKI 3460
0.32%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 9 MELAKAndrzej Józef MELAK 4417
0.40%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 10 WYPYCHMałgorzata Maria WYPYCH 7496
0.68%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 11 LISIECKIPaweł Jacek LISIECKI 6865
0.63%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 12 KASPRZYKJan Józef KASPRZYK 2251
0.21%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 13 JURKIEWICZCezary Andrzej JURKIEWICZ 3503
0.32%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 14 BUlzAWAAdam Wojciech BUŁAWA 693
0.06%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 15 FRazCKOWIAKFilip Jakub FRĄCKOWIAK 4167
0.38%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 16 AUGUSTYNOWICZ-FIGATBarbara AUGUSTYNOWICZ-FIGAT 1575
0.14%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 17 GUGULSKIMarcin Norbert GUGULSKI 2706
0.25%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 18 NEWELSKA-PEDOWICZKatarzyna Sylwia NEWELSKA-PEDOWICZ 285
0.03%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 19 OZDOBAJacek Dawid OZDOBA 1197
0.11%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 20 OLEJNIKElżbieta Maria OLEJNIK 1038
0.09%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 21 POBOzzzYBłażej Leszek POBOŻY 2528
0.23%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 22 GRODZKIMichał GRODZKI 2568
0.23%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 23 DOROSInzSKIRafał Sebastian DOROSIŃSKI 1267
0.12%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 24 DREWNIAKAnna DREWNIAK 957
0.09%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 25 MlzYNAREKChristian MŁYNAREK 752
0.07%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 26 BANDYCH-NAJDOWSKAIwona BANDYCH-NAJDOWSKA 217
0.02%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 27 TERLECKIPaweł Andrzej TERLECKI 714
0.07%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 28 SMALCERZEwa Maria SMALCERZ 334
0.03%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 29 szWIDERSKIEdmund Marceli ŚWIDERSKI 866
0.08%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 30 NOWOSIELSKABeata NOWOSIELSKA 879
0.08%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 31 SZYSZKOPiotr Cezar SZYSZKO 2346
0.21%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 32 ZAREMBAMałgorzata ZAREMBA 1369
0.12%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 33 KONDRATMichał Stanisław KONDRAT 2928
0.27%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 34 lzOPInzSKAHelena ŁOPIŃSKA 371
0.03%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 35 OLSZEWSKIAndrzej Antoni OLSZEWSKI 634
0.06%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 36 WANATKatarzyna Elżbieta WANAT 493
0.05%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 37 WOSZTYLArtur WOSZTYL 962
0.09%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 38 KACZMARSKAAnna Urszula KACZMARSKA 638
0.06%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 39 SlzOMInzSKAMałgorzata Maria SŁOMIŃSKA 587
0.05%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 40 KRUKOWSKIMarek KRUKOWSKI 1959
0.18%
2 KW Platforma Obywatelska RP 1 KOPACZEwa Bożena KOPACZ 230894
21.08%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 2 HALICKIAndrzej Witold HALICKI 13859
1.27%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 3 KLUZIK-ROSTKOWSKAJoanna Grażyna KLUZIK-ROSTKOWSKA 12807
1.17%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 4 FABISIAKJoanna FABISIAK 3512
0.32%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 5 ABGAROWICZŁukasz Maria ABGAROWICZ 1448
0.13%
2 KW Platforma Obywatelska RP 6 KOZlzOWSKIJacek KOZŁOWSKI 3021
0.28%
2 KW Platforma Obywatelska RP 7 szWIezCICKIMarcin ŚWIĘCICKI 8329
0.76%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 8 DazBROWSKAAlicja DĄBROWSKA 2483
0.23%
2 KW Platforma Obywatelska RP 9 SZCZERBAMichał Roch SZCZERBA 4919
0.45%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 10 KOSECKIRoman Jacek KOSECKI 3258
0.30%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 11 KRAJEWSKALigia KRAJEWSKA 1280
0.12%
2 KW Platforma Obywatelska RP 12 CZESZEJKO-SOCHACKAEwa Jadwiga CZESZEJKO-SOCHACKA 1263
0.12%
2 KW Platforma Obywatelska RP 13 JANIAKAleksander JANIAK 530
0.05%
2 KW Platforma Obywatelska RP 14 KOlzOMYCKIPiotr Jerzy KOŁOMYCKI 568
0.05%
2 KW Platforma Obywatelska RP 15 BORNOWSKAKatarzyna Anna BORNOWSKA 458
0.04%
2 KW Platforma Obywatelska RP 16 KUBIKŁukasz Piotr KUBIK 995
0.09%
2 KW Platforma Obywatelska RP 17 SKOLIMOWSKIKrzysztof Piotr SKOLIMOWSKI 486
0.04%
2 KW Platforma Obywatelska RP 18 zzzUBER-ZIELICZMałgorzata ŻUBER-ZIELICZ 779
0.07%
2 KW Platforma Obywatelska RP 19 SUCHAnzSKIMarek Andrzej SUCHAŃSKI 169
0.02%
2 KW Platforma Obywatelska RP 20 MIszKIEWICZJolanta MIŚKIEWICZ 547
0.05%
2 KW Platforma Obywatelska RP 21 KLUszEwa KLUŚ 795
0.07%
2 KW Platforma Obywatelska RP 22 CICHOCKAHelena CICHOCKA 393
0.04%
2 KW Platforma Obywatelska RP 23 KOZACZUKMarcin KOZACZUK 377
0.03%
2 KW Platforma Obywatelska RP 24 WALIGozRAJoanna Alicja WALIGÓRA 422
0.04%
2 KW Platforma Obywatelska RP 25 KUlzAKOWSKAElżbieta KUŁAKOWSKA 348
0.03%
2 KW Platforma Obywatelska RP 26 LEszNIAKEdyta Róża LEŚNIAK 262
0.02%
2 KW Platforma Obywatelska RP 27 KOSSAKAnna Maria KOSSAK 640
0.06%
2 KW Platforma Obywatelska RP 28 BOBOWSKIAndrzej BOBOWSKI 194
0.02%
2 KW Platforma Obywatelska RP 29 BOROWSKAMariola BOROWSKA 254
0.02%
2 KW Platforma Obywatelska RP 30 TYBURCZYAndrzej Stanisław TYBURCZY 220
0.02%
2 KW Platforma Obywatelska RP 31 lzAGADaniel Mieczysław ŁAGA 147
0.01%
2 KW Platforma Obywatelska RP 32 PIECDawid PIEC 252
0.02%
2 KW Platforma Obywatelska RP 33 KARCZEWSKIPiotr KARCZEWSKI 648
0.06%
2 KW Platforma Obywatelska RP 34 KOSOWSKAHanna Barbara KOSOWSKA 230
0.02%
2 KW Platforma Obywatelska RP 35 KULESZAJerzy KULESZA 398
0.04%
2 KW Platforma Obywatelska RP 36 BROLA-PIETRUCZUKMarta Maria BROLA-PIETRUCZUK 552
0.05%
2 KW Platforma Obywatelska RP 37 KOSZEWSKIJarosław KOSZEWSKI 89
0.01%
2 KW Platforma Obywatelska RP 38 WazSIKAnna Elżbieta WĄSIK 511
0.05%
2 KW Platforma Obywatelska RP 39 KLIMASZEWSKIMarcin KLIMASZEWSKI 224
0.02%
2 KW Platforma Obywatelska RP 40 MAZOWIECKIMichał Jan MAZOWIECKI 3111
0.28%
3 KW Razem 1 ZANDBERGAdrian Tadeusz ZANDBERG 49711
4.54%
3 KW Razem 2 PAPROTAKatarzyna Ewa PAPROTA 2742
0.25%
3 KW Razem 3 RAWSKITomasz RAWSKI 545
0.05%
3 KW Razem 4 DAMVan Anh DAM 1894
0.17%
3 KW Razem 5 POKROPSKIMarek Stefan POKROPSKI 270
0.02%
3 KW Razem 6 DOMANOWSKAMonika Urszula DOMANOWSKA 350
0.03%
3 KW Razem 7 BAZYLAKJakub Andrzej BAZYLAK 270
0.02%
3 KW Razem 8 KOSTERAMonika Maria KOSTERA 253
0.02%
3 KW Razem 9 OLECHOWSKIMateusz Marek OLECHOWSKI 276
0.03%
3 KW Razem 10 CICHOWSKAZuzanna Zofia CICHOWSKA 475
0.04%
3 KW Razem 11 ROZENBAUMJakub Jan ROZENBAUM 386
0.04%
3 KW Razem 12 HALBERSZTATAnna HALBERSZTAT 181
0.02%
3 KW Razem 13 MAlzECKIMarcin Bartłomiej MAŁECKI 171
0.02%
3 KW Razem 14 KUCZEWSKADorota Olimpia KUCZEWSKA 109
0.01%
3 KW Razem 15 SZMIELEWPiotr Andrzej SZMIELEW 134
0.01%
3 KW Razem 16 KWIATKOWSKAAleksandra Monika KWIATKOWSKA 203
0.02%
3 KW Razem 17 SOSNOWSKIRemigiusz Henryk SOSNOWSKI 139
0.01%
3 KW Razem 18 DOMAnzSKALidia Joanna DOMAŃSKA 165
0.02%
3 KW Razem 19 ZYGMUNTOWSKIJan Jakub ZYGMUNTOWSKI 73
0.01%
3 KW Razem 20 ADAMCZYKMałgorzata Joanna ADAMCZYK 324
0.03%
3 KW Razem 21 PIazTEKTomasz PIĄTEK 480
0.04%
3 KW Razem 22 FERENC PIOTROWSKAMaria Małgorzata FERENC PIOTROWSKA 228
0.02%
3 KW Razem 23 DazBROWSKIArtur Paweł DĄBROWSKI 142
0.01%
3 KW Razem 24 PARTYGAKarolina PARTYGA 259
0.02%
3 KW Razem 25 SIECZKOWSKIFilip Krzysztof SIECZKOWSKI 90
0.01%
3 KW Razem 26 MAJEWSKAEwa Alicja MAJEWSKA 547
0.05%
3 KW Razem 27 KOCIATKIEWICZJerzy Stanisław KOCIATKIEWICZ 246
0.02%
4 KW KORWiN 1 KORWIN-MIKKEJanusz Ryszard KORWIN-MIKKE 56994
5.20%
4 KW KORWiN 2 SOMMERTomasz Krzysztof SOMMER 2680
0.24%
4 KW KORWiN 3 SHADEDMiriam SHADED 3644
0.33%
4 KW KORWiN 4 MISZCZUKPaweł Jakub MISZCZUK 266
0.02%
4 KW KORWiN 5 WOzzNIAKKrzysztof WOŹNIAK 1056
0.10%
4 KW KORWiN 6 JezDRZEJCZYKWojciech Piotr JĘDRZEJCZYK 76
0.01%
4 KW KORWiN 7 BRONOWSKIKrzysztof Piotr BRONOWSKI 91
0.01%
4 KW KORWiN 8 KOZICKIRafał Konrad KOZICKI 53
0.00%
4 KW KORWiN 9 BEREDAGrzegorz Michał BEREDA 103
0.01%
4 KW KORWiN 10 DE SKUBA SKWIRCZYnzSKIPrzemek Jerzy DE SKUBA SKWIRCZYŃSKI 67
0.01%
4 KW KORWiN 11 ZALEszNAKatarzyna Anna ZALEŚNA 273
0.02%
4 KW KORWiN 12 MARSZEWSKIAdam MARSZEWSKI 50
0.00%
4 KW KORWiN 13 WOJTACKIAdam Aleksander WOJTACKI 74
0.01%
4 KW KORWiN 14 SOBIERAJSKIMichał SOBIERAJSKI 66
0.01%
4 KW KORWiN 15 MUCHAMarek MUCHA 137
0.01%
4 KW KORWiN 16 KUCHARSKIJarosław Henryk KUCHARSKI 54
0.00%
4 KW KORWiN 17 ZIELInzSKIKrzysztof Marian ZIELIŃSKI 36
0.00%
4 KW KORWiN 18 WALASZEK-POKORAAndżelika Maria WALASZEK-POKORA 93
0.01%
4 KW KORWiN 19 KRZYSZTOFIKJoanna KRZYSZTOFIK 58
0.01%
4 KW KORWiN 20 DazBROWSKISławomir Marcin DĄBROWSKI 58
0.01%
4 KW KORWiN 21 OLezDZKIKrzysztof Mateusz OLĘDZKI 106
0.01%
4 KW KORWiN 22 MARKSDamian Adam MARKS 97
0.01%
4 KW KORWiN 23 ORlzOWSKAAleksandra ORŁOWSKA 110
0.01%
4 KW KORWiN 24 MODZELEWSKIJarosław MODZELEWSKI 95
0.01%
4 KW KORWiN 25 KUNOWSKIJanusz KUNOWSKI 95
0.01%
4 KW KORWiN 26 szWIDERSKIGrzegorz Piotr ŚWIDERSKI 88
0.01%
4 KW KORWiN 27 OSTROWSKANatalia Alina OSTROWSKA 66
0.01%
4 KW KORWiN 28 MIKOlzAJCZAKKatarzyna MIKOŁAJCZAK 36
0.00%
4 KW KORWiN 29 DASZKIEWICZ-BORTNOWSKIKrzysztof Roman DASZKIEWICZ-BORTNOWSKI 22
0.00%
4 KW KORWiN 30 KRozLAdam KRÓL 161
0.01%
4 KW KORWiN 31 STRZODAAgnieszka Teresa STRZODA 25
0.00%
4 KW KORWiN 32 TODOROWSKA-WOJTASBeata Katarzyna TODOROWSKA-WOJTAS 16
0.00%
4 KW KORWiN 33 DELAKOWICZRafał Paweł DELAKOWICZ 30
0.00%
4 KW KORWiN 34 SKARBEKDanuta Bożena SKARBEK 46
0.00%
4 KW KORWiN 35 WOlzOSZYNMichał Marian WOŁOSZYN 59
0.01%
4 KW KORWiN 36 KACZYnzSKIMichał KACZYŃSKI 108
0.01%
4 KW KORWiN 37 PRUSKA-WISZNIOWSKAAnna Maria PRUSKA-WISZNIOWSKA 45
0.00%
4 KW KORWiN 38 BANASZEKAgnieszka BANASZEK 108
0.01%
4 KW KORWiN 39 KUTYlzOWSKAAgnieszka KUTYŁOWSKA 266
0.02%
4 KW KORWiN 40 STEFANEK-BAWOLSKAKamila STEFANEK-BAWOLSKA 192
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 1 JezDRZEJCZAKTomasz JĘDRZEJCZAK 2503
0.23%
5 Komitet Wyborczy PSL 2 STRazKMichał Stanisław STRĄK 730
0.07%
5 Komitet Wyborczy PSL 3 OLEJNIKKatarzyna Barbara OLEJNIK 819
0.07%
5 Komitet Wyborczy PSL 4 WYSZYnzSKATeresa Maria WYSZYŃSKA 383
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 5 BOGIELTeresa Maria BOGIEL 227
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 6 WASILEWSKALucyna Gertruda WASILEWSKA 145
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 7 PANASAnna Józefa PANAS 179
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 8 KALISZYKZbigniew KALISZYK 114
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 9 RAKIEL-CZARNECKAWalentyna RAKIEL-CZARNECKA 67
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 10 NOWOSIELSKIKamil Ernest NOWOSIELSKI 129
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 11 DURAKIEWICZJoanna DURAKIEWICZ 86
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 12 TYSZKA-HEBDAMałgorzata Bożena TYSZKA-HEBDA 67
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 13 MIDURAAntoni Wojciech MIDURA 50
0.00%
5 Komitet Wyborczy PSL 14 KezPKAKatarzyna Anna KĘPKA 151
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 15 CZAPLICKIZbigniew CZAPLICKI 91
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 16 GARSTKATatiana Joanna GARSTKA 48
0.00%
5 Komitet Wyborczy PSL 17 WASILEWSKIAntoni Paweł WASILEWSKI 55
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 18 RezKASMałgorzata Danuta RĘKAS 51
0.00%
5 Komitet Wyborczy PSL 19 NAZARUKPaulina Małgorzata NAZARUK 56
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 20 RZEPNIAKMariusz Andrzej RZEPNIAK 38
0.00%
5 Komitet Wyborczy PSL 21 STELMAnzSKAIzabela STELMAŃSKA 226
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 22 KOlzODZIEJSKIWiesław Stanisław KOŁODZIEJSKI 94
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 23 MISIEJKO-POPKOWSKAKarolina MISIEJKO-POPKOWSKA 41
0.00%
5 Komitet Wyborczy PSL 24 CHOlzASTSylwester Adam CHOŁAST 65
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 25 MAZUREKJerzy MAZUREK 143
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 26 BIELSKIKarol Tomasz BIELSKI 100
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 27 SOlzOBODOWSKIMarian Stanisław SOŁOBODOWSKI 31
0.00%
5 Komitet Wyborczy PSL 28 DUDZIKMaria DUDZIK 149
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 29 SKOCZEKTomasz Edward SKOCZEK 55
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 30 GRUDOWSKAAgata Zofia GRUDOWSKA 47
0.00%
5 Komitet Wyborczy PSL 31 WRozBLEWSKIJózef WRÓBLEWSKI 61
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 32 STANISlzAWSKITeofil Józef STANISŁAWSKI 53
0.00%
5 Komitet Wyborczy PSL 33 MROCZKOWSKIAdam Maria MROCZKOWSKI 52
0.00%
5 Komitet Wyborczy PSL 34 HANDKEKrzysztof Jan HANDKE 99
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 35 KOPACZElżbieta Stefania KOPACZ 167
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 36 TABOROWICZMichał Cezary TABOROWICZ 30
0.00%
5 Komitet Wyborczy PSL 37 LIGezZADariusz Jacek LIGĘZA 49
0.00%
5 Komitet Wyborczy PSL 38 ZAWITKOWSKAAnna Karina ZAWITKOWSKA 48
0.00%
5 Komitet Wyborczy PSL 39 GozRECKAAnna Magdalena GÓRECKA 131
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 40 LORANTYDariusz Adam LORANTY 252
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 1 NOWACKABarbara Anna NOWACKA 75813
6.92%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 2 PIEKARSKAKatarzyna Maria PIEKARSKA 7986
0.73%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 3 LEGIERSKIKrystian Łukasz LEGIERSKI 2124
0.19%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 4 SZUMLEWICZPiotr SZUMLEWICZ 666
0.06%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 5 ERBELJoanna Agnieszka ERBEL 884
0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 6 SKazPSKIRafał Grzegorz SKĄPSKI 303
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 7 GROCHALADorota Lidia GROCHALA 222
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 8 WRozBLEWSKIArtur WRÓBLEWSKI 98
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 9 OLEJNICZAKAleksandra Emilia OLEJNICZAK 372
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 10 GAJEWSKISebastian GAJEWSKI 120
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 11 SUFIN-JACQUEMARTEwa Anna SUFIN-JACQUEMART 181
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 12 SZAMAlzEKKrzysztof SZAMAŁEK 315
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 13 KOZICKAEwa KOZICKA 113
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 14 KLIMASZEWSKIDariusz Romuald KLIMASZEWSKI 118
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 15 CHMIELIrena Anna CHMIEL 113
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 16 HARASIMWitold HARASIM 111
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 17 JASTRZezBSKAElżbieta Maria JASTRZĘBSKA 129
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 18 OzzzDzzzEnzSKIWojciech OŻDŻEŃSKI 60
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 19 RAWInzSKAMałgorzata RAWIŃSKA 206
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 20 zzzURAWSKICezary ŻURAWSKI 67
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 21 KUTYnzSKA-NIDECKAAnna KUTYŃSKA-NIDECKA 117
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 22 BUDYTADariusz Andrzej BUDYTA 76
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 23 WERCZYnzSKAKatarzyna Maria WERCZYŃSKA 40
0.00%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 24 WRozBLEWSKIAndrzej Wiktor WRÓBLEWSKI 69
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 25 SKOWRONKarolina Marta SKOWRON 100
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 26 zzzABAZbigniew ŻABA 266
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 27 NOWICKAHanna Maria NOWICKA 322
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 28 ADAMSKIPaweł Konrad ADAMSKI 55
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 29 SZEWCZAKUrszula Maria SZEWCZAK 49
0.00%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 30 czWIKLInzSKIKonrad Krzysztof ĆWIKLIŃSKI 30
0.00%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 31 WALICKA-JESIOTRDanuta Elżbieta WALICKA-JESIOTR 116
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 32 BYCHOWSKIAndrzej Benedykt BYCHOWSKI 22
0.00%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 33 SlzUPSKAAlicja SŁUPSKA 111
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 34 JAWORSKITadeusz JAWORSKI 66
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 35 NOWAKBeata Barbara NOWAK 110
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 36 WOzzNIAKArkadiusz Władysław WOŹNIAK 40
0.00%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 37 KWIATKOWSKAIzabella Emilia KWIATKOWSKA 53
0.00%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 38 RazCZKOWSKIPiotr Jerzy RĄCZKOWSKI 73
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 39 SYKUlzAKatarzyna Agnieszka SYKUŁA 113
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 40 GADZINOWSKIPiotr GADZINOWSKI 1837
0.17%
7 KWW "Kukiz'15" 1 KUKIZPaweł Piotr KUKIZ 76675
7.00%
Tak
7 KWW "Kukiz'15" 2 ZATORSKIGrzegorz Kazimierz ZATORSKI 572
0.05%
7 KWW "Kukiz'15" 3 PIESAKMirosław Józef PIESAK 107
0.01%
7 KWW "Kukiz'15" 4 WILKJacek WILK 2420
0.22%
Tak
7 KWW "Kukiz'15" 5 WOlzCZAnzSKIPaweł WOŁCZAŃSKI 179
0.02%
7 KWW "Kukiz'15" 6 BUKOWSKAMałgorzata Katarzyna BUKOWSKA 615
0.06%
7 KWW "Kukiz'15" 7 WIszNIEWSKIDaniel WIŚNIEWSKI 114
0.01%
7 KWW "Kukiz'15" 8 MARZECBalli MARZEC 123
0.01%
7 KWW "Kukiz'15" 9 ZARZYCKIRemigiusz Sławomir ZARZYCKI 72
0.01%
7 KWW "Kukiz'15" 10 URBANArkadiusz Adam URBAN 93
0.01%
7 KWW "Kukiz'15" 11 OTOKA-FRazCKIEWICZRafał Hubert OTOKA-FRĄCKIEWICZ 497
0.05%
7 KWW "Kukiz'15" 12 TUMANOWICZWitold Sławomir TUMANOWICZ 983
0.09%
7 KWW "Kukiz'15" 13 ZAJazCMonika Barbara ZAJĄC 204
0.02%
7 KWW "Kukiz'15" 14 KOWNACKAKatarzyna Sylwia KOWNACKA 143
0.01%
7 KWW "Kukiz'15" 15 ROLAMarcin Jarosław ROLA 225
0.02%
7 KWW "Kukiz'15" 16 OLEWInzSKIPaweł Norbert OLEWIŃSKI 34
0.00%
7 KWW "Kukiz'15" 17 DZIEKANOWSKIPaweł Jan DZIEKANOWSKI 46
0.00%
7 KWW "Kukiz'15" 18 JAROSInzSKAAleksandra Maria JAROSIŃSKA 75
0.01%
7 KWW "Kukiz'15" 19 RUSZCZYnzSKIAndrzej Stanisław RUSZCZYŃSKI 19
0.00%
7 KWW "Kukiz'15" 20 PODDezBNIAKJacek Ryszard PODDĘBNIAK 41
0.00%
7 KWW "Kukiz'15" 21 JUDYCKITomasz Zygmunt JUDYCKI 110
0.01%
7 KWW "Kukiz'15" 22 SZUTKOWSKA-KISZKIELMarta Elżbieta SZUTKOWSKA-KISZKIEL 89
0.01%
7 KWW "Kukiz'15" 23 GORZKOWSKAMonika Urszula GORZKOWSKA 93
0.01%
7 KWW "Kukiz'15" 24 ROSTKOWSKAJolanta Maria ROSTKOWSKA 93
0.01%
7 KWW "Kukiz'15" 25 JANICKAKatarzyna Aneta JANICKA 136
0.01%
7 KWW "Kukiz'15" 26 ARASZKIEWICZTadeusz Adam ARASZKIEWICZ 99
0.01%
7 KWW "Kukiz'15" 27 SZCZOTKAKrzysztof Grzegorz SZCZOTKA 83
0.01%
7 KWW "Kukiz'15" 28 CZAKArkadiusz Kazimierz CZAK 92
0.01%
7 KWW "Kukiz'15" 29 DOBROWOLSKIArtur Jerzy DOBROWOLSKI 131
0.01%
7 KWW "Kukiz'15" 30 ZARezBA-FUSPaulina Karolina ZARĘBA-FUS 65
0.01%
7 KWW "Kukiz'15" 31 GAlzEKKamila GAŁEK 90
0.01%
7 KWW "Kukiz'15" 32 OCHENKOWSKAIrmina Donata OCHENKOWSKA 28
0.00%
7 KWW "Kukiz'15" 33 MAlzYSZEKSandra Elżbieta MAŁYSZEK 74
0.01%
7 KWW "Kukiz'15" 34 KUCZYnzSKIMichał Maciej KUCZYŃSKI 65
0.01%
7 KWW "Kukiz'15" 35 STALERZUKAdam STALERZUK 175
0.02%
7 KWW "Kukiz'15" 36 HERNIKDominik HERNIK 277
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 1 PETRURyszard Jerzy PETRU 129088
11.79%
Tak
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 2 WRozBLEWSKAKornelia Konstancja WRÓBLEWSKA 3945
0.36%
Tak
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 3 GRYGLASZbigniew GRYGLAS 1011
0.09%
Tak
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 4 CHMIELEWSKADagmara Zofia CHMIELEWSKA 985
0.09%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 5 LIPInzSKA-DERLIKOWSKAMagdalena Barbara LIPIŃSKA-DERLIKOWSKA 666
0.06%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 6 KRZAKAndrzej KRZAK 510
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 7 BOGUCKIGrzegorz BOGUCKI 487
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 8 BARTYZELJacek Władysław BARTYZEL 524
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 9 JAKACZYnzSKIMaciej Rafał JAKACZYŃSKI 254
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 10 ZJAWInzSKAJolanta Maria ZJAWIŃSKA 647
0.06%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 11 TABORSKAMagdalena TABORSKA 753
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 12 BINISZEWSKAAnna BINISZEWSKA 332
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 13 SOMOROWSKIJacek Józef SOMOROWSKI 149
0.01%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 14 PIONTEKRadosław PIONTEK 204
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 15 SERAFInzSKITadeusz SERAFIŃSKI 122
0.01%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 16 AMBROZIAKAnna AMBROZIAK 553
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 17 SZYMAnzCZYKAleksandra Elżbieta SZYMAŃCZYK 223
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 18 BUBIELAnton BUBIEL 307
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 19 RUTKOWSKAMagdalena Joanna RUTKOWSKA 397
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 20 JURKIEWICZPiotr Łukasz JURKIEWICZ 175
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 21 MATUSIKAdam Paweł MATUSIK 277
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 22 WozJCIKArkadiusz Paweł WÓJCIK 336
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 23 BRAszKatarzyna BRAŚ 338
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 24 ZASADZInzSKIRadosław Ireneusz ZASADZIŃSKI 113
0.01%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 25 GozRAAgnieszka Katarzyna GÓRA 314
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 26 KACPRZAK-SZYMAnzSKAEwa KACPRZAK-SZYMAŃSKA 203
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 27 WIERZCHOWIECKIMichał Janusz WIERZCHOWIECKI 354
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 28 SADOWSKA-CIEszLAKEwa SADOWSKA-CIEŚLAK 339
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 29 BRANICKAMaria Ewa BRANICKA 189
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 30 MALINOWSKIMariusz Andrzej MALINOWSKI 189
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 31 KAMInzSKAKatarzyna KAMIŃSKA 305
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 32 WOJCIECHOWSKAMagdalena Katarzyna WOJCIECHOWSKA 303
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 33 PAWElzCZYKMarcin Michał PAWEŁCZYK 89
0.01%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 34 lzUSZCZKIPrzemysław Krzysztof ŁUSZCZKI 68
0.01%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 35 BROCIEKMarek Jarosław BROCIEK 239
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 36 ZAWADZKIJacek Wiktor ZAWADZKI 195
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 37 SAPInzSKAMagdalena Renata SAPIŃSKA 200
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 38 STAWECKAElżbieta Julia STAWECKA 263
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 39 KazDZIELAAdam Jan KĄDZIELA 983
0.09%
11 KWW Ruch Społeczny RP 1 IKONOWICZPiotr Igor IKONOWICZ 2127
0.19%
11 KWW Ruch Społeczny RP 2 lzUKASIKIwona Maria ŁUKASIK 58
0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 3 NOWAKAnna NOWAK 96
0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 4 KAzzMIERCZAKZbigniew Maciej KAŹMIERCZAK 19
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 5 WACKO-DANISZEWSKAIrmina Lucyna WACKO-DANISZEWSKA 8
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 6 SAlzANOWSKAMilena Dominika SAŁANOWSKA 23
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 7 KARDASIEWICZBeata Aneta KARDASIEWICZ 20
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 8 JASTRZezBSKITomasz Łukasz JASTRZĘBSKI 20
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 9 SULKOWSKAKatarzyna Agnieszka SULKOWSKA 14
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 10 KAMInzSKAJolanta Gabriela KAMIŃSKA 31
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 11 SULKOWSKIAleksander Maria SULKOWSKI 7
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 12 DOLInzSKIMirosław Janusz DOLIŃSKI 15
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 13 ORlzOWEugeniusz Jan ORŁOW 10
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 14 GAWINEKMonika Klaudyna GAWINEK 24
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 15 DRABCZYKTeresa Maria DRABCZYK 5
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 16 KIElzBOWICZMarek Zbigniew KIEŁBOWICZ 12
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 17 TATARYNOWICZMaciej Karol TATARYNOWICZ 10
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 18 CIEMNYKrzysztof CIEMNY 20
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 19 WOzzNIAKDorota Maria WOŹNIAK 20
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 20 BUGAJSKIBogdan BUGAJSKI 15
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 21 TYLKOKatarzyna Magdalena TYLKO 85
0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 22 PARADOWSKAHanna Barbara PARADOWSKA 32
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 23 NOWAKLeszek NOWAK 21
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 24 ROMAnzSKA-WIERZBICKABeata Zofia ROMAŃSKA-WIERZBICKA 13
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 25 KARDASIEWICZKonrad Andrzej KARDASIEWICZ 7
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 26 SALICHKrzysztof Marek SALICH 4
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 27 WASIAKMarek Stanisław WASIAK 17
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 28 DUSZCZENKODamian Jakub DUSZCZENKO 27
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 1 RABCZON-MAZOWIECKAMariola RABCZON-MAZOWIECKA 416
0.04%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 2 KRZEKOTOWSKAKrystyna Anna KRZEKOTOWSKA 129
0.01%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 3 lzOJKOBożena Beata ŁOJKO 81
0.01%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 4 SYSKAMariusz Aleksander SYSKA 41
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 5 WIERZBOWSKAEwa WIERZBOWSKA 71
0.01%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 6 KAlzKUSInzSKIWojciech KAŁKUSIŃSKI 18
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 7 OLEJNICZAKHubert Szymon OLEJNICZAK 56
0.01%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 8 POTOKAleksandra Anna POTOK 49
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 9 PALCZEWSKAMałgorzata Łucja PALCZEWSKA 28
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 10 GORCZYnzSKIAndrzej GORCZYŃSKI 21
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 11 PRUTISHalina PRUTIS 15
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 12 ZIEMBAJoanna Zofia ZIEMBA 49
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 13 KlzOSInzSKIKazimierz Albin KŁOSIŃSKI 26
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 14 LUBOMIRSKIJerzy Krzysztof LUBOMIRSKI 71
0.01%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 15 ZAUFALMałgorzata Zofia ZAUFAL 26
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 16 KOTARBA-GAJEWSKAHanna Danuta KOTARBA-GAJEWSKA 15
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 17 PIEKARSKAJadwiga Teresa PIEKARSKA 36
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 18 DE CHARRYWioletta DE CHARRY 51
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 19 STALSKA-KAJZERMałgorzata STALSKA-KAJZER 11
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 20 ROSlzONBarbara Jadwiga ROSŁON 28
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 21 STRZAlzAKarol STRZAŁA 51
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 22 MRozZArtur Piotr MRÓZ 36
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 23 JUREWICZDariusz JUREWICZ 14
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 24 lzUKASZUKAndrzej Ireneusz ŁUKASZUK 18
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 25 GozRSKIMichał GÓRSKI 59
0.01%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 26 CHElzCHOWSKAMarta CHEŁCHOWSKA 25
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 27 ORlzOWSKAKatarzyna Romana ORŁOWSKA 31
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 28 KOWALSKIJakub Antoni KOWALSKI 34
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 29 SZYMANEKSebastian Adam SZYMANEK 19
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 30 szWIECZKAWaldemar Marcin ŚWIECZKA 30
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 31 KAJZERMaximilian KAJZER 27
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 32 KRZEKOTOWSKA-OLSZEWSKAIwona Sława KRZEKOTOWSKA-OLSZEWSKA 20
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 33 DWORAKGrzegorz Maciej DWORAK 18
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 34 BUnzKOWSKAMałgorzata BUŃKOWSKA 31
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 35 PALCZEWSKIJarosław PALCZEWSKI 6
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 36 KRAMARSKIŁukasz Marek KRAMARSKI 4
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 37 TAZBIRZbigniew Adam TAZBIR 34
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 38 WASYLozWRenata Grażyna WASYLÓW 17
0.00%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 39 lzOsz-OSTROWSKAKrystyna ŁOŚ-OSTROWSKA 86
0.01%
16 KWW Obywatele do Parlamentu 40 OLSZEWSKIMarcin Adam OLSZEWSKI 166
0.02%
Kod Nazwa Liczba uprawnionych do głosowania Liczba kart ważnych Liczba głosów ważnych Frekwencja Procent głosów ważnych
1465 Warszawa 1361838 930624 921645
68.34%
99.04%
1499 Zagranica 199451 174805 173570
87.64%
99.29%
Copyright © 2015
Państwowa Komisja Wyborcza, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa, Tel. 22 695 25 44, Fax. 22 622 35 71

www.pkw.gov.pl    Biuro prasowe: biuroprasowe@pkw.gov.pl, Tel. 605 898 609
wykonanie: bprog.pl