Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wyniki wyborów do Sejmu RP

Dane z okręgów: 41/41

Zbiorcze statystyki głosowania

Liczba uprawnionych do głosowania
763101
Liczba kart ważnych
385853
Liczba głosów ważnych
375240
Liczba głosów nieważnych
10613

Frekwencja w regionie

50.56%

Wybrani posłowie

Nr okręgu Nr listy Nr na liście Komitet Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent
181118 1 1 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość ZAGozRSKIMarek ZAGÓRSKI 19018
5.07%
181218 1 2 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość TCHozRZEWSKIKrzysztof TCHÓRZEWSKI 26372
7.03%
181318 1 3 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość CZARTORYSKIArkadiusz CZARTORYSKI 24747
6.59%
181418 1 4 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość KOWALCZYKHenryk KOWALCZYK 22850
6.09%
181518 1 5 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość PAWlzOWICZKrystyna PAWŁOWICZ 18070
4.82%
181618 1 6 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość WOzzNIAKGrzegorz WOŹNIAK 16516
4.4%
181718 1 7 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość WARGOCKATeresa WARGOCKA 8567
2.28%
1812418 1 24 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość MILEWSKIDaniel MILEWSKI 13302
3.54%
185118 5 1 Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe SAWICKIMarek SAWICKI 11892
3.17%
187118 7 1 Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" SIARKOWSKAAnna SIARKOWSKA 12073
3.22%
182118 2 1 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP HIBNERJolanta HIBNER 12899
3.44%
182218 2 2 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP MROCZEKCzesław MROCZEK 11901
3.17%

Wyniki
głosowania

na listy kandydatów na posłów

51.10%
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
13.55%
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
10.23%
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
8.36%
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
4.63%
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru
4.35%
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
4.35%
Komitet Wyborczy KORWiN
2.66%
Komitet Wyborczy Partia Razem
0.33%
Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!"
0.28%
Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni
0.16%
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej

Wyniki głosowania na kandydatów na posłów

Nr listy Komitet Nr kandydata Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent głosów w okręgu Wybrany
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 1 ZAGozRSKIMarek Tadeusz ZAGÓRSKI 19018
5.07%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 2 TCHozRZEWSKIKrzysztof Józef TCHÓRZEWSKI 26372
7.03%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 3 CZARTORYSKIArkadiusz CZARTORYSKI 24747
6.59%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 4 KOWALCZYKHenryk KOWALCZYK 22850
6.09%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 5 PAWlzOWICZKrystyna PAWŁOWICZ 18070
4.82%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 6 WOzzNIAKGrzegorz Adam WOŹNIAK 16516
4.40%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 7 WARGOCKATeresa Anna WARGOCKA 8567
2.28%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 8 PIlzKAMarian PIŁKA 6625
1.77%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 9 ANDRZEJEWSKIDariusz ANDRZEJEWSKI 3377
0.90%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 10 WINIARSKIKrzysztof WINIARSKI 5428
1.45%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 11 KAPUSTAUrszula KAPUSTA 2063
0.55%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 12 KLIMIUKKatarzyna KLIMIUK 2733
0.73%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 13 WOzzNIAK-SIONEKElżbieta WOŹNIAK-SIONEK 2172
0.58%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 14 SKRZYPEKDorota SKRZYPEK 1659
0.44%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 15 DREWNOWSKAEliza DREWNOWSKA 980
0.26%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 16 GAlzazZKAMarek GAŁĄZKA 1654
0.44%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 17 zzzOCHOWSKIZdzisław ŻOCHOWSKI 2124
0.57%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 18 CZYzzzZofia CZYŻ 2929
0.78%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 19 BRODZIKMałgorzata Elżbieta BRODZIK 1407
0.37%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 20 BRODACKA-BARTOSZUKAnna Grażyna BRODACKA-BARTOSZUK 1157
0.31%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 21 FILIPEKKrzysztof FILIPEK 2685
0.72%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 22 BALAJoanna BALA 2979
0.79%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 23 FIDURAMarcin FIDURA 2319
0.62%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 24 MILEWSKIDaniel George MILEWSKI 13302
3.54%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 1 HIBNERJolanta Emilia HIBNER 12899
3.44%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 2 MROCZEKCzesław MROCZEK 11901
3.17%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 3 LANCElżbieta LANC 4675
1.25%
2 KW Platforma Obywatelska RP 4 POPIELARZMariusz Piotr POPIELARZ 4880
1.30%
2 KW Platforma Obywatelska RP 5 SOSNOWSKAMarta SOSNOWSKA 3834
1.02%
2 KW Platforma Obywatelska RP 6 CHMIELPatrycja Maria CHMIEL 1351
0.36%
2 KW Platforma Obywatelska RP 7 GORAStefan Marian GORA 2202
0.59%
2 KW Platforma Obywatelska RP 8 JASTRZezBOWSKAJolanta JASTRZĘBOWSKA 1110
0.30%
2 KW Platforma Obywatelska RP 9 KULICKIMarcin Antoni KULICKI 1006
0.27%
2 KW Platforma Obywatelska RP 10 SKlzADANOWSKIWitold SKŁADANOWSKI 383
0.10%
2 KW Platforma Obywatelska RP 11 WUJEKBogumiła Maria WUJEK 529
0.14%
2 KW Platforma Obywatelska RP 12 WILBIKNorbert Tomasz WILBIK 454
0.12%
2 KW Platforma Obywatelska RP 13 szWIDERSKIJanusz ŚWIDERSKI 803
0.21%
2 KW Platforma Obywatelska RP 14 KRASKA-ROMANOWSKABeata KRASKA-ROMANOWSKA 342
0.09%
2 KW Platforma Obywatelska RP 15 szRODAPaweł ŚRODA 703
0.19%
2 KW Platforma Obywatelska RP 16 KELLEHERHanna Bożenna KELLEHER 178
0.05%
2 KW Platforma Obywatelska RP 17 SZYMBORSKAHanna SZYMBORSKA 851
0.23%
2 KW Platforma Obywatelska RP 18 MINARCZUKKarol MINARCZUK 385
0.10%
2 KW Platforma Obywatelska RP 19 WARYnzSKA-MAJEROWICZBeata WARYŃSKA-MAJEROWICZ 110
0.03%
2 KW Platforma Obywatelska RP 20 CZUBKOWSKASylwia Marta CZUBKOWSKA 317
0.08%
2 KW Platforma Obywatelska RP 21 DANILUKAndrzej DANILUK 781
0.21%
2 KW Platforma Obywatelska RP 22 KOSESKIAdam Waldemar KOSESKI 1164
0.31%
3 KW Razem 1 NOWAKMarta Małgorzata NOWAK 4587
1.22%
3 KW Razem 2 KARPInzSKIArtur Piotr KARPIŃSKI 1252
0.33%
3 KW Razem 3 OLKODorota Zofia OLKO 874
0.23%
3 KW Razem 4 SKRZYNIARZMichał Aleksander SKRZYNIARZ 295
0.08%
3 KW Razem 5 GODLEWSKAMonika Zofia GODLEWSKA 518
0.14%
3 KW Razem 6 HAJDUKGrzegorz HAJDUK 406
0.11%
3 KW Razem 7 GLATZMałgorzata Barbara GLATZ 172
0.05%
3 KW Razem 8 MIezTUSNorbert Wojciech MIĘTUS 355
0.09%
3 KW Razem 9 MURAWSKAKatarzyna MURAWSKA 427
0.11%
3 KW Razem 10 BRODOWICZKrzysztof BRODOWICZ 151
0.04%
3 KW Razem 11 TOMASZEWSKAAgata Iwona TOMASZEWSKA 220
0.06%
3 KW Razem 12 KUszMIEREKWojciech KUŚMIEREK 136
0.04%
3 KW Razem 13 lzOPATNIUKPaulina Maria ŁOPATNIUK 174
0.05%
3 KW Razem 14 BASTRZYKŁukasz BASTRZYK 397
0.11%
4 KW KORWiN 1 WYRZYKOWSKIPaweł Stanisław WYRZYKOWSKI 7345
1.96%
4 KW KORWiN 2 REDUCHIzabela REDUCH 772
0.21%
4 KW KORWiN 3 JAWORSKIKrystian Aleksander JAWORSKI 392
0.10%
4 KW KORWiN 4 STEFANIUKPiotr Paweł STEFANIUK 397
0.11%
4 KW KORWiN 5 zzzMUDZInzSKIJakub Andrzej ŻMUDZIŃSKI 649
0.17%
4 KW KORWiN 6 JASZCZAKAdrian JASZCZAK 453
0.12%
4 KW KORWiN 7 SOCHARSKAHanna SOCHARSKA 184
0.05%
4 KW KORWiN 8 GRZESZCZUKPaulina GRZESZCZUK 171
0.05%
4 KW KORWiN 9 GazGOLJakub GĄGOL 193
0.05%
4 KW KORWiN 10 LIPInzSKABogumiła LIPIŃSKA 83
0.02%
4 KW KORWiN 11 PIozROMichał PIÓRO 236
0.06%
4 KW KORWiN 12 ROMANYSZYNTomasz ROMANYSZYN 171
0.05%
4 KW KORWiN 13 SALAMONAneta Anna SALAMON 154
0.04%
4 KW KORWiN 14 ZDUNEKŁukasz ZDUNEK 254
0.07%
4 KW KORWiN 15 ROSlzANEwa ROSŁAN 109
0.03%
4 KW KORWiN 16 KOZlzOWSKIMateusz Bronisław KOZŁOWSKI 130
0.03%
4 KW KORWiN 17 lzUGOWSKAWanda Maria ŁUGOWSKA 54
0.01%
4 KW KORWiN 18 SOBIESZUKPiotr SOBIESZUK 157
0.04%
4 KW KORWiN 19 CZAPLICKIMaciej CZAPLICKI 118
0.03%
4 KW KORWiN 20 KazDZIELAEwa KĄDZIELA 137
0.04%
4 KW KORWiN 21 JANOWSKISławomir JANOWSKI 156
0.04%
4 KW KORWiN 22 KORWIN-MIKKEAnna KORWIN-MIKKE 3375
0.90%
4 KW KORWiN 23 GozRSKIStanisław Józef GÓRSKI 213
0.06%
4 KW KORWiN 24 SKlzADANOWSKIRoman Ryszard SKŁADANOWSKI 429
0.11%
5 Komitet Wyborczy PSL 1 SAWICKIMarek Wacław SAWICKI 11892
3.17%
Tak
5 Komitet Wyborczy PSL 2 NALEWAJKTadeusz NALEWAJK 6380
1.70%
5 Komitet Wyborczy PSL 3 BORKOWSKIKrzysztof Wawrzyniec BORKOWSKI 4507
1.20%
5 Komitet Wyborczy PSL 4 AUGUSTYNIAKMirosław Jan AUGUSTYNIAK 2839
0.76%
5 Komitet Wyborczy PSL 5 KOWALCZYKRafał Józef KOWALCZYK 3334
0.89%
5 Komitet Wyborczy PSL 6 CAlzKAMaria CAŁKA 1393
0.37%
5 Komitet Wyborczy PSL 7 JASTRZezBSKIStanisław JASTRZĘBSKI 1688
0.45%
5 Komitet Wyborczy PSL 8 BAlzDYGAKrzysztof Konstanty BAŁDYGA 549
0.15%
5 Komitet Wyborczy PSL 9 TARCZYnzSKIAntoni Jan TARCZYŃSKI 1401
0.37%
5 Komitet Wyborczy PSL 10 SUCHENEKAndrzej SUCHENEK 566
0.15%
5 Komitet Wyborczy PSL 11 BOJDODorota Agata BOJDO 372
0.10%
5 Komitet Wyborczy PSL 12 GozRSKAAnna GÓRSKA 217
0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 13 BOMBIKAntoni BOMBIK 84
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 14 OROWIECKATeresa OROWIECKA 273
0.07%
5 Komitet Wyborczy PSL 15 BlzASZCZAKMarek Aleksander BŁASZCZAK 234
0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 16 WOCIALHanna WOCIAL 374
0.10%
5 Komitet Wyborczy PSL 17 KSIezzzzOPOLSKAIwona KSIĘŻOPOLSKA 307
0.08%
5 Komitet Wyborczy PSL 18 CZYzzzDorota CZYŻ 130
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 19 KURAKMagdalena KURAK 102
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 20 DUSInzSKAAgnieszka Barbara DUSIŃSKA 378
0.10%
5 Komitet Wyborczy PSL 21 WIECZOREKAnna Agnieszka WIECZOREK 478
0.13%
5 Komitet Wyborczy PSL 22 KOZERAMariusz KOZERA 299
0.08%
5 Komitet Wyborczy PSL 23 WAKULInzSKAJolanta Krystyna WAKULIŃSKA 96
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 24 SMOLAREKRyszard SMOLAREK 503
0.13%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 1 PIECHNA-WIezCKIEWICZPaulina Krystyna PIECHNA-WIĘCKIEWICZ 7597
2.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 2 zzzEBROWSKIKamil ŻEBROWSKI 1251
0.33%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 3 KRUPAJacek KRUPA 853
0.23%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 4 JASZCZUKZbigniew Jan JASZCZUK 597
0.16%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 5 ZYGMUNTBeata ZYGMUNT 706
0.19%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 6 ABRAMCZYKJolanta Maria ABRAMCZYK 521
0.14%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 7 PODOLECKIPiotr Mirosław PODOLECKI 179
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 8 KRUSZEWSKIWacław Maksymilian KRUSZEWSKI 391
0.10%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 9 KARWACKAKatarzyna KARWACKA 378
0.10%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 10 DOMAnzSKABarbara Stefania DOMAŃSKA 550
0.15%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 11 CZYzzzEWICZTadeusz Andrzej CZYŻEWICZ 86
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 12 LIPOWSKIPaweł LIPOWSKI 323
0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 13 SZYMANIUKKatarzyna SZYMANIUK 297
0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 14 BazKHenryk Wawrzyniec BĄK 129
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 15 BAGInzSKABarbara Anna BAGIŃSKA 378
0.10%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 16 KOWALCZYKAdam KOWALCZYK 283
0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 17 SIKORSKAMałgorzata SIKORSKA 288
0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 18 TRZPILIzabela Aldona TRZPIL 314
0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 19 IDYCKIRobert IDYCKI 76
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 20 DOMARECKIJacek DOMARECKI 227
0.06%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 21 HYzzzYKrzysztof Apolinary HYŻY 176
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 22 MAKAREWICZBłażej MAKAREWICZ 727
0.19%
7 KWW "Kukiz'15" 1 SIARKOWSKAAnna Maria SIARKOWSKA 12073
3.22%
Tak
7 KWW "Kukiz'15" 2 JAKOWICKIPaweł JAKOWICKI 2605
0.69%
7 KWW "Kukiz'15" 3 GlzOWACKIPiotr GŁOWACKI 2097
0.56%
7 KWW "Kukiz'15" 4 SULEWSKIAdam SULEWSKI 1794
0.48%
7 KWW "Kukiz'15" 5 LISIEWSKIPiotr LISIEWSKI 867
0.23%
7 KWW "Kukiz'15" 6 WozJCIKAndrzej WÓJCIK 1061
0.28%
7 KWW "Kukiz'15" 7 POlzASKAGrażyna Monika POŁASKA 913
0.24%
7 KWW "Kukiz'15" 8 FILIPOWICZRafał Bartłomiej FILIPOWICZ 623
0.17%
7 KWW "Kukiz'15" 9 SZCZEszNIKMaciej Paweł SZCZEŚNIK 554
0.15%
7 KWW "Kukiz'15" 10 TYSZCZUKSebastian Adrian TYSZCZUK 398
0.11%
7 KWW "Kukiz'15" 11 PIWOWARCZYKHubert PIWOWARCZYK 875
0.23%
7 KWW "Kukiz'15" 12 FIGAJKarol FIGAJ 652
0.17%
7 KWW "Kukiz'15" 13 AMPULSKAPaulina Agnieszka AMPULSKA 530
0.14%
7 KWW "Kukiz'15" 14 CZAJKAMichał CZAJKA 1004
0.27%
7 KWW "Kukiz'15" 15 FILIPEKAlfred Franciszek FILIPEK 362
0.10%
7 KWW "Kukiz'15" 16 GAJOWNIKJacek GAJOWNIK 562
0.15%
7 KWW "Kukiz'15" 17 IWANOWSKAMilena Agata IWANOWSKA 448
0.12%
7 KWW "Kukiz'15" 18 KOWALSKAZofia Halina KOWALSKA 318
0.08%
7 KWW "Kukiz'15" 19 ZIezBAUrszula Anna ZIĘBA 496
0.13%
7 KWW "Kukiz'15" 20 JAKIMOWICZAnna JAKIMOWICZ 495
0.13%
7 KWW "Kukiz'15" 21 ZAWISTOWSKAUrszula Zofia ZAWISTOWSKA 777
0.21%
7 KWW "Kukiz'15" 22 DazBROWSKIZbigniew DĄBROWSKI 1874
0.50%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 1 DANIELMagdalena DANIEL 9216
2.46%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 2 TOMCZUKWłodzimierz TOMCZUK 1459
0.39%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 3 DAROCHAArkadiusz Stanisław DAROCHA 517
0.14%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 4 ROMAnzSKIMarcin ROMAŃSKI 385
0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 5 NOWICKAKatarzyna NOWICKA 1639
0.44%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 6 TOMALADariusz TOMALA 617
0.16%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 7 TRZASKAKatarzyna TRZASKA 680
0.18%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 8 PODBIELSKIJacek PODBIELSKI 247
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 9 KILInzSKA-VÖGELEStanisława KILIŃSKA-VÖGELE 159
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 10 KOSIOREKWaldemar KOSIOREK 208
0.06%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 11 MARKOWSKIKonrad Henryk MARKOWSKI 201
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 12 JASTRZezBSKADorota JASTRZĘBSKA 360
0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 13 DYMEKDariusz Mariusz DYMEK 157
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 14 SOKOlzOWSKITomasz SOKOŁOWSKI 187
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 15 BRYK-DUDAMagdalena Emilia BRYK-DUDA 118
0.03%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 16 PIWKOMarek Jan PIWKO 592
0.16%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 17 BARTNICKAJoanna Gabriela BARTNICKA 292
0.08%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 18 SUTRYKMarcin SUTRYK 352
0.09%
9 KWW JOW Bezpartyjni 1 PAszNICKIZenon Józef PAŚNICKI 194
0.05%
9 KWW JOW Bezpartyjni 2 MICHALECSylwia MICHALEC 132
0.04%
9 KWW JOW Bezpartyjni 3 HUTKOWSKIEugeniusz HUTKOWSKI 26
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 4 WAROWNYPiotr WAROWNY 37
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 5 BOROWAMarta BOROWA 77
0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 6 GUGAlzARadosław GUGAŁA 70
0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 7 PYTLAKEwelina Anna PYTLAK 30
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 8 LIPInzSKASabina Marianna LIPIŃSKA 49
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 9 KazKOLBogdan KĄKOL 76
0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 10 lzUKA KOSELHanna ŁUKA KOSEL 18
0.00%
9 KWW JOW Bezpartyjni 11 BROJEKEwelina BROJEK 56
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 12 SZUROWSKIAdrian Sebastian SZUROWSKI 37
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 13 DELUGAAdrian DELUGA 60
0.02%
9 KWW JOW Bezpartyjni 14 MONTEWKAGrzegorz MONTEWKA 28
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 15 SZYMCZYKMałgorzata SZYMCZYK 49
0.01%
9 KWW JOW Bezpartyjni 16 POTKAJHalina Irena POTKAJ 15
0.00%
9 KWW JOW Bezpartyjni 17 CYRYCHSławomir CYRYCH 10
0.00%
9 KWW JOW Bezpartyjni 18 WRZOSEKGrzegorz Emil WRZOSEK 81
0.02%
11 KWW Ruch Społeczny RP 1 BANASIUKRobert BANASIUK 178
0.05%
11 KWW Ruch Społeczny RP 2 KOZIRozGMarta Magdalena KOZIRÓG 34
0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 3 RYPINAWiesław Jan RYPINA 27
0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 4 WICENCIAKStanisław WICENCIAK 13
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 5 MIazSEKKazimierz MIĄSEK 12
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 6 OzzzAROWSKIPaweł Michał OŻAROWSKI 20
0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 7 MIKULISZYNKrzysztof MIKULISZYN 5
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 8 WYSOCKAIwona Katarzyna WYSOCKA 46
0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 9 WALASEKErnest Andrzej WALASEK 14
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 10 KORNELUKJulianna KORNELUK 10
0.00%
11 KWW Ruch Społeczny RP 11 SACZUKOlga SACZUK 42
0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 12 FALKOWSKA-GRZYMAlzAWioletta FALKOWSKA-GRZYMAŁA 28
0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 13 KANIEWSKAIwona Izabela KANIEWSKA 26
0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 14 GRYGLASJacek Andrzej GRYGLAS 24
0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 15 KANIAMonika Małgorzata KANIA 31
0.01%
11 KWW Ruch Społeczny RP 16 BRYZEK-MUSZYnzSKAEdyta Danuta BRYZEK-MUSZYŃSKA 72
0.02%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 1 GOlzAWSKIKrzysztof Daniel GOŁAWSKI 357
0.10%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 2 PUZIAMarlena PUZIA 129
0.03%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 3 KRUSZKADariusz KRUSZKA 139
0.04%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 4 PAUDYNAMateusz PAUDYNA 41
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 5 SlzOWInzSKAAlina SŁOWIŃSKA 56
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 6 SOCZEWKAMariusz Waldemar SOCZEWKA 63
0.02%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 7 STEFANIUKMarcin STEFANIUK 54
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 8 RezBISZEWSKAAngelika RĘBISZEWSKA 24
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 9 RESZKAMarek Waldemar RESZKA 47
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 10 SOSZYnzSKAAleksandra SOSZYŃSKA 58
0.02%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 11 GULCezary GUL 45
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 12 WozJCIKBarbara Katarzyna WÓJCIK 50
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 13 DRZEWICZAKEwa Zdzisława DRZEWICZAK 26
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 14 KRASNODezBSKIMateusz KRASNODĘBSKI 47
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 15 FRazCKOWIAKKrzysztof Grzegorz FRĄCKOWIAK 103
0.03%
Kod Nazwa Liczba uprawnionych do głosowania Liczba kart ważnych Liczba głosów ważnych Frekwencja Procent głosów ważnych
1410 łosicki 26130 12321 11985
47.15%
97.27%
1415 ostrołęcki 69925 29838 28705
42.67%
96.20%
1416 ostrowski 59767 28367 27669
47.46%
97.54%
1412 miński 117513 64756 63208
55.11%
97.61%
1424 pułtuski 41280 20688 19962
50.12%
96.49%
1426 siedlecki 64930 32327 31384
49.79%
97.08%
1429 sokołowski 45682 23994 23363
52.52%
97.37%
1433 węgrowski 54373 26532 25673
48.80%
96.76%
1403 garwoliński 85748 45089 43737
52.58%
97.00%
1435 wyszkowski 58149 28416 27546
48.87%
96.94%
1411 makowski 37122 16995 16352
45.78%
96.22%
1461 Ostrołęka 41727 21759 21353
52.15%
98.13%
1464 Siedlce 60755 34771 34303
57.23%
98.65%
Copyright © 2015
Państwowa Komisja Wyborcza, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa, Tel. 22 695 25 44, Fax. 22 622 35 71

www.pkw.gov.pl    Biuro prasowe: biuroprasowe@pkw.gov.pl, Tel. 605 898 609
wykonanie: bprog.pl