Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wyniki wyborów do Sejmu RP

Dane z okręgów: 41/41

Zbiorcze statystyki głosowania

Liczba uprawnionych do głosowania
938869
Liczba kart ważnych
552132
Liczba głosów ważnych
542768
Liczba głosów nieważnych
9364

Frekwencja w regionie

58.81%

Wybrani posłowie

Nr okręgu Nr listy Nr na liście Komitet Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent
137113 7 1 Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" szCIGAJAgnieszka ŚCIGAJ 17630
3.25%
132113 2 1 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP TRZASKOWSKIRafał TRZASKOWSKI 47080
8.67%
132213 2 2 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP RAszIreneusz RAŚ 24543
4.52%
132413 2 4 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP GazDEKLidia GĄDEK 9082
1.67%
132613 2 6 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP SONIKBogusław SONIK 11715
2.16%
1322813 2 28 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP LASSOTAJózef LASSOTA 8285
1.53%
138113 8 1 Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru MEYSZTOWICZJerzy MEYSZTOWICZ 26164
4.82%
131113 1 1 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość WASSERMANNMałgorzata WASSERMANN 81379
14.99%
131213 1 2 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość ADAMCZYKAndrzej ADAMCZYK 18514
3.41%
131313 1 3 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość TERLECKIRyszard TERLECKI 7913
1.46%
131413 1 4 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość BUBULABarbara BUBULA 9813
1.81%
131513 1 5 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość OSUCHJacek OSUCH 10219
1.88%
131913 1 9 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość DUDAElżbieta DUDA 6555
1.21%
1312813 1 28 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość GOWINJarosław GOWIN 43539
8.02%

Wyniki
głosowania

na listy kandydatów na posłów

38.62%
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
24.61%
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9.73%
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru
7.26%
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
6.38%
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
6.35%
Komitet Wyborczy KORWiN
3.88%
Komitet Wyborczy Partia Razem
2.70%
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
0.25%
Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!"
0.23%
Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy

Wyniki głosowania na kandydatów na posłów

Nr listy Komitet Nr kandydata Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent głosów w okręgu Wybrany
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 1 WASSERMANNMałgorzata Ewa WASSERMANN 81379
14.99%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 2 ADAMCZYKAndrzej Mieczysław ADAMCZYK 18514
3.41%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 3 TERLECKIRyszard Iwon TERLECKI 7913
1.46%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 4 BUBULABarbara Ewa BUBULA 9813
1.81%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 5 OSUCHJacek Piotr OSUCH 10219
1.88%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 6 czWIKPiotr Krzysztof ĆWIK 6365
1.17%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 7 KAPUszCInzSKIRyszard KAPUŚCIŃSKI 1913
0.35%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 8 BLACHALesław Czesław BLACHA 2840
0.52%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 9 DUDAElżbieta DUDA 6555
1.21%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 10 NOWAKBarbara Ewa NOWAK 1396
0.26%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 11 DUREKKrzysztof Stanisław DUREK 503
0.09%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 12 NAWARAMagdalena Katarzyna NAWARA 1697
0.31%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 13 SERAFINPiotr Karol SERAFIN 3045
0.56%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 14 HUPTYszSzymon Karol HUPTYŚ 588
0.11%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 15 RUMIANStanisław RUMIAN 1949
0.36%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 16 BORUTAMirosław Szczepan BORUTA 1192
0.22%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 17 KORNAsz-PIERZAKIwona Maria KORNAŚ-PIERZAK 497
0.09%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 18 TOCHOWICZWłodzimierz TOCHOWICZ 851
0.16%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 19 GAMRATKrystyna GAMRAT 924
0.17%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 20 GILARSKIMirosław Jan GILARSKI 1350
0.25%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 21 MAZIEJ-NIEWCZASRomana Lucyna MAZIEJ-NIEWCZAS 646
0.12%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 22 GRZYBZbigniew Stanisław GRZYB 1115
0.21%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 23 MIlzOWSKAAnna Maria MIŁOWSKA 705
0.13%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 24 MIEZIANMaciej Robert MIEZIAN 707
0.13%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 25 BezTKOWSKAMonika BĘTKOWSKA 782
0.14%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 26 KOszCIozlzEKPaulina Teresa KOŚCIÓŁEK 830
0.15%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 27 GORGOnzDariusz Robert GORGOŃ 1780
0.33%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 28 GOWINJarosław Adam GOWIN 43539
8.02%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 1 TRZASKOWSKIRafał Kazimierz TRZASKOWSKI 47080
8.67%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 2 RAszIreneusz Jacek RAŚ 24543
4.52%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 3 LIPIECGrzegorz Cezary LIPIEC 4460
0.82%
2 KW Platforma Obywatelska RP 4 GazDEKLidia Stanisława GĄDEK 9082
1.67%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 5 MARCZUlzAJTIS-WALCZAKJagna Kinga MARCZUŁAJTIS-WALCZAK 6899
1.27%
2 KW Platforma Obywatelska RP 6 SONIKBogusław Andrzej SONIK 11715
2.16%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 7 SEPIOlzJanusz Marian SEPIOŁ 2963
0.55%
2 KW Platforma Obywatelska RP 8 PIASNYPaweł Marcin PIASNY 1908
0.35%
2 KW Platforma Obywatelska RP 9 KRUPAJacek Jan KRUPA 2473
0.46%
2 KW Platforma Obywatelska RP 10 PATENAMarta Elżbieta PATENA 4103
0.76%
2 KW Platforma Obywatelska RP 11 URYNOWICZTomasz Mariusz URYNOWICZ 639
0.12%
2 KW Platforma Obywatelska RP 12 ADAMSKABarbara Maria ADAMSKA 774
0.14%
2 KW Platforma Obywatelska RP 13 STARMACHTeresa Barbara STARMACH 1058
0.19%
2 KW Platforma Obywatelska RP 14 zzzMUDAMaciej ŻMUDA 557
0.10%
2 KW Platforma Obywatelska RP 15 PABIANKatarzyna Maria PABIAN 1639
0.30%
2 KW Platforma Obywatelska RP 16 WOzzNIAKIEWICZJerzy Adam WOŹNIAKIEWICZ 409
0.08%
2 KW Platforma Obywatelska RP 17 FILIPIAKSzczęsny Maciej FILIPIAK 1153
0.21%
2 KW Platforma Obywatelska RP 18 MARCELAJoanna Agnieszka MARCELA 348
0.06%
2 KW Platforma Obywatelska RP 19 BASSARAMagdalena Maria BASSARA 335
0.06%
2 KW Platforma Obywatelska RP 20 BOSAKWojciech BOSAK 540
0.10%
2 KW Platforma Obywatelska RP 21 BIELAnzSKAKatarzyna Anna BIELAŃSKA 730
0.13%
2 KW Platforma Obywatelska RP 22 HAREnzCZYKMarek Andrzej HAREŃCZYK 224
0.04%
2 KW Platforma Obywatelska RP 23 NOWAKEdyta Liliana NOWAK 538
0.10%
2 KW Platforma Obywatelska RP 24 DazSALBogdan Michał DĄSAL 387
0.07%
2 KW Platforma Obywatelska RP 25 KOTALADominika Teresa KOTALA 261
0.05%
2 KW Platforma Obywatelska RP 26 OPALSKIPiotr Marian OPALSKI 203
0.04%
2 KW Platforma Obywatelska RP 27 KOlzACZJanusz Izydor KOŁACZ 252
0.05%
2 KW Platforma Obywatelska RP 28 LASSOTAJózef LASSOTA 8285
1.53%
Tak
3 KW Razem 1 BARANJakub Andrzej BARAN 8771
1.62%
3 KW Razem 2 szMIGIELSKAWeronika Juta ŚMIGIELSKA 3688
0.68%
3 KW Razem 3 GRZYMAlzA-MOSZCZYnzSKAJoanna Małgorzata GRZYMAŁA-MOSZCZYŃSKA 1463
0.27%
3 KW Razem 4 SZOKALSKIRobert Roman SZOKALSKI 527
0.10%
3 KW Razem 5 DRATHJustyna Anna DRATH 1175
0.22%
3 KW Razem 6 GARSTKASzczepan Dominik GARSTKA 450
0.08%
3 KW Razem 7 GROBLERBarbara Zofia GROBLER 456
0.08%
3 KW Razem 8 KIElzBInzSKIMichał Jerzy KIEŁBIŃSKI 276
0.05%
3 KW Razem 9 KUNACHOWICZElżbieta Wiesława KUNACHOWICZ 245
0.05%
3 KW Razem 10 MACZUGAKamil MACZUGA 543
0.10%
3 KW Razem 11 JANOTAKatarzyna Maria JANOTA 355
0.07%
3 KW Razem 12 DZIARMAGOWSKIAndrzej Marek DZIARMAGOWSKI 308
0.06%
3 KW Razem 13 ZALEWSKAHanna Mira ZALEWSKA 386
0.07%
3 KW Razem 14 SWOBODAPaweł Prokop SWOBODA 386
0.07%
3 KW Razem 15 BIELAWSKABarbara Ewa BIELAWSKA 589
0.11%
3 KW Razem 16 WozJCIKBartosz Karol WÓJCIK 321
0.06%
3 KW Razem 17 LEGOnzNatalia Joanna LEGOŃ 378
0.07%
3 KW Razem 18 KAZBERUKWojciech Marian KAZBERUK 736
0.14%
4 KW KORWiN 1 BERKOWICZKonrad Szczepan BERKOWICZ 22145
4.08%
4 KW KORWiN 2 WazClzAWSKIPatryk Zbigniew WĄCŁAWSKI 1158
0.21%
4 KW KORWiN 3 CZOSNOWSKIRadosław Maria CZOSNOWSKI 849
0.16%
4 KW KORWiN 4 KUPIECKamil Dawid KUPIEC 1701
0.31%
4 KW KORWiN 5 KRozLGrzegorz KRÓL 1553
0.29%
4 KW KORWiN 6 SIEDLInzSKAAgnieszka SIEDLIŃSKA 666
0.12%
4 KW KORWiN 7 JANUSMikołaj Alfred JANUS 386
0.07%
4 KW KORWiN 8 KICInzSKAMonika Magdalena KICIŃSKA 312
0.06%
4 KW KORWiN 9 GIERAT-RUSINEKMarta Teresa GIERAT-RUSINEK 227
0.04%
4 KW KORWiN 10 MAREKNorbert Paweł MAREK 415
0.08%
4 KW KORWiN 11 PAJazKMarta Renata PAJĄK 335
0.06%
4 KW KORWiN 12 PRZEBINDOWSKIKonrad Mariusz PRZEBINDOWSKI 206
0.04%
4 KW KORWiN 13 WIECZOREKPiotr Marcin WIECZOREK 321
0.06%
4 KW KORWiN 14 SYNOWSKASylwia SYNOWSKA 300
0.06%
4 KW KORWiN 15 PezDZIWIATRGrzegorz Miłosz PĘDZIWIATR 1197
0.22%
4 KW KORWiN 16 CHYMUK-GRAMATOWSKAMariola Sylwia CHYMUK-GRAMATOWSKA 53
0.01%
4 KW KORWiN 17 POWAGAAldona Barbara POWAGA 105
0.02%
4 KW KORWiN 18 MIEJSKIMateusz MIEJSKI 158
0.03%
4 KW KORWiN 19 ADAMCZYKJakub Jan ADAMCZYK 314
0.06%
4 KW KORWiN 20 FIGIELDawid Maciej FIGIEL 215
0.04%
4 KW KORWiN 21 TOMASZEWSKIDawid Robert TOMASZEWSKI 205
0.04%
4 KW KORWiN 22 ROSAPiotr Jerzy ROSA 247
0.05%
4 KW KORWiN 23 STUDNIARZSylwia STUDNIARZ 161
0.03%
4 KW KORWiN 24 MOTYSIAIlona Małgorzata MOTYSIA 111
0.02%
4 KW KORWiN 25 BANDURAMonika Kinga BANDURA 189
0.03%
4 KW KORWiN 26 szLUSARCZYKJustyna Teresa ŚLUSARCZYK 190
0.04%
4 KW KORWiN 27 HAJDOAndrzej Marek HAJDO 203
0.04%
4 KW KORWiN 28 BANASIKKamil Konrad BANASIK 524
0.10%
5 Komitet Wyborczy PSL 1 KOZAKWojciech KOZAK 3502
0.65%
5 Komitet Wyborczy PSL 2 MARCInzSKAMałgorzata Maria MARCIŃSKA 622
0.11%
5 Komitet Wyborczy PSL 3 NOWAKDariusz Janusz NOWAK 2222
0.41%
5 Komitet Wyborczy PSL 4 DOMAGAlzAAdam Stanisław DOMAGAŁA 1001
0.18%
5 Komitet Wyborczy PSL 5 STOCHELUrszula STOCHEL 382
0.07%
5 Komitet Wyborczy PSL 6 KURTYKAHalina Ewa KURTYKA 535
0.10%
5 Komitet Wyborczy PSL 7 lzAKSAJan ŁAKSA 385
0.07%
5 Komitet Wyborczy PSL 8 PASZKOTMarzena Iwona PASZKOT 89
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 9 GAMRATMarian Stanisław GAMRAT 631
0.12%
5 Komitet Wyborczy PSL 10 PIEKARAMarek PIEKARA 779
0.14%
5 Komitet Wyborczy PSL 11 MUSIAlzWiesław Stanisław MUSIAŁ 168
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 12 DURlzAKTadeusz DURŁAK 364
0.07%
5 Komitet Wyborczy PSL 13 RYSAKJózef Marek RYSAK 201
0.04%
5 Komitet Wyborczy PSL 14 BIAlzAszJustyna BIAŁAŚ 204
0.04%
5 Komitet Wyborczy PSL 15 MARDYlzAMałgorzata Elżbieta MARDYŁA 289
0.05%
5 Komitet Wyborczy PSL 16 GRZESIKKrzysztof GRZESIK 88
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 17 CZECHBarbara CZECH 185
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 18 WezGRZYNOWSKAElżbieta Helena WĘGRZYNOWSKA 82
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 19 WNezKJerzy Włodzimierz WNĘK 324
0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 20 TOMSIAGrzegorz TOMSIA 391
0.07%
5 Komitet Wyborczy PSL 21 SZYMAnzSKIMarek Edward SZYMAŃSKI 325
0.06%
5 Komitet Wyborczy PSL 22 ZYCHArkadiusz Kazimierz ZYCH 233
0.04%
5 Komitet Wyborczy PSL 23 MALIKKrzysztof Janusz MALIK 424
0.08%
5 Komitet Wyborczy PSL 24 KAWABarbara Elżbieta KAWA 163
0.03%
5 Komitet Wyborczy PSL 25 ZBOROCHWiesława ZBOROCH 74
0.01%
5 Komitet Wyborczy PSL 26 DOlzezGACzesław DOŁĘGA 82
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 27 ZAJazCZKOWSKAJolanta Czesława ZAJĄCZKOWSKA 104
0.02%
5 Komitet Wyborczy PSL 28 SZCZEPANIKWojciech Robert SZCZEPANIK 795
0.15%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 1 SZCZUKAKazimiera SZCZUKA 22060
4.06%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 2 szMIAlzEKRyszard Kazimierz ŚMIAŁEK 2521
0.46%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 3 KWAszNIAKMarcel Ireneusz KWAŚNIAK 481
0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 4 PROKOPJerzy Franciszek PROKOP 457
0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 5 WezGRZYNMałgorzata Antonina WĘGRZYN 2557
0.47%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 6 MAJDAAgata Beata MAJDA 510
0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 7 SMezTEKAda Julianna SMĘTEK 205
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 8 JANKOWSKIMarian Bronisław JANKOWSKI 155
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 9 JASKIERNIAJerzy Władysław JASKIERNIA 1466
0.27%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 10 CIACHRyszard Jan CIACH 183
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 11 GRZYBJózef GRZYB 0
0%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 12 BACZYnzSKAPaulina Olga BACZYŃSKA 289
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 13 WESOlzOWSKAMariola Grażyna WESOŁOWSKA 496
0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 14 BERNARDPaweł Piotr BERNARD 109
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 15 KUBAnzSKAMagdalena Bronisława KUBAŃSKA 315
0.06%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 16 FUDALIKAnna Maria FUDALIK 104
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 17 GRODECKIAndrzej Józef GRODECKI 120
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 18 WOJTANOWICZJerzy Stanisław WOJTANOWICZ 177
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 19 TALARJoanna Maria TALAR 155
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 20 GARGAJerzy GARGA 66
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 21 MADEJSKAMaria Bożena MADEJSKA 486
0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 22 MACIEJEWSKIJakub Krzysztof MACIEJEWSKI 119
0.02%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 23 OSTROWSKIJerzy Paweł OSTROWSKI 152
0.03%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 24 KARENDAlzZbigniew Janusz KARENDAŁ 53
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 25 ROGozzzzAgnieszka Anna ROGÓŻ 219
0.04%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 26 POCZTOWSKAMałgorzata Janina POCZTOWSKA 81
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 27 ZIMNIAKRobert Roman ZIMNIAK 982
0.18%
7 KWW "Kukiz'15" 1 szCIGAJAgnieszka ŚCIGAJ 17630
3.25%
Tak
7 KWW "Kukiz'15" 2 ZAJazCKrzysztof Jan ZAJĄC 3975
0.73%
7 KWW "Kukiz'15" 3 LEWANDOWSKA-MALECIzabela Teresa LEWANDOWSKA-MALEC 2263
0.42%
7 KWW "Kukiz'15" 4 KezPInzSKAKamila KĘPIŃSKA 2092
0.39%
7 KWW "Kukiz'15" 5 BRONIEWICZMichał Paweł BRONIEWICZ 1077
0.20%
7 KWW "Kukiz'15" 6 KASPRZYKOWSKIAdam Zygmunt KASPRZYKOWSKI 872
0.16%
7 KWW "Kukiz'15" 7 LISOWSKA-KANIAEwa Elżbieta LISOWSKA-KANIA 1062
0.20%
7 KWW "Kukiz'15" 8 SZTABEwelina Bogusława SZTAB 436
0.08%
7 KWW "Kukiz'15" 9 KINECKALucyna Ewelina KINECKA 471
0.09%
7 KWW "Kukiz'15" 10 DZIURAPaweł Mariusz DZIURA 1381
0.25%
7 KWW "Kukiz'15" 11 MlzYNAREKPaweł Sebastian MŁYNAREK 416
0.08%
7 KWW "Kukiz'15" 12 BOCHENEKJoanna Maria BOCHENEK 1075
0.20%
7 KWW "Kukiz'15" 13 KOPKOPaweł Piotr KOPKO 669
0.12%
7 KWW "Kukiz'15" 14 OSlzOnzSKIWojciech Aleksander OSŁOŃSKI 245
0.05%
7 KWW "Kukiz'15" 15 KUBICZEKPiotr Janusz KUBICZEK 468
0.09%
7 KWW "Kukiz'15" 16 PACEWICZPiotr Dariusz PACEWICZ 217
0.04%
7 KWW "Kukiz'15" 17 KREMPICKIZbigniew Krzysztof KREMPICKI 196
0.04%
7 KWW "Kukiz'15" 18 NOWAKDariusz Grzegorz NOWAK 1048
0.19%
7 KWW "Kukiz'15" 19 MOLIKStanisław Paweł MOLIK 741
0.14%
7 KWW "Kukiz'15" 20 SZENDERAAneta Agnieszka SZENDERA 865
0.16%
7 KWW "Kukiz'15" 21 MAZUREKRadosław MAZUREK 2180
0.40%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 1 MEYSZTOWICZJerzy Witold MEYSZTOWICZ 26164
4.82%
Tak
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 2 ASEnzKOAnna Katarzyna ASEŃKO 6313
1.16%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 3 BRZOSTOWSKITomasz Dominik BRZOSTOWSKI 4831
0.89%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 4 KRAWCZYKPatrycja Maria KRAWCZYK 2096
0.39%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 5 KWARCIAKKrzysztof KWARCIAK 795
0.15%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 6 BORYCZKOBożena Karmena BORYCZKO 927
0.17%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 7 MOCNYGrzegorz Janusz MOCNY 1774
0.33%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 8 SALWInzSKASylwia Kinga SALWIŃSKA 941
0.17%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 9 WozJCIKJerzy Tomasz WÓJCIK 548
0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 10 BUSZEKArtur Ziemowit BUSZEK 685
0.13%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 11 CEDRYCHIda Bronisława CEDRYCH 269
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 12 ANTOSIEWICZWaldemar Tadeusz ANTOSIEWICZ 366
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 13 BOGACZKarolina BOGACZ 792
0.15%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 14 SWOLKIEnzAndrzej Jan SWOLKIEŃ 358
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 15 LATAWIECMałgorzata LATAWIEC 490
0.09%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 16 JAKUBOWSKIMiłosz Janusz JAKUBOWSKI 421
0.08%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 17 KULIKOWSKIJerzy Jan KULIKOWSKI 302
0.06%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 18 OLEJNIKJustyna Anna OLEJNIK 568
0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 19 WezGRZYNEwelina Teresa WĘGRZYN 414
0.08%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 20 ZARODKIEWICZŁukasz ZARODKIEWICZ 410
0.08%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 21 KOTARBADominika Katarzyna KOTARBA 1088
0.20%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 22 WOJTANOWICZWojciech Michał WOJTANOWICZ 368
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 23 OLSZAnzSKIMaciej Michał OLSZAŃSKI 568
0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 24 CHRABOTADorota Elżbieta CHRABOTA 1334
0.25%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 1 KOZlzOWSKIRyszard Henryk KOZŁOWSKI 566
0.10%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 2 lzOPACInzSKABarbara ŁOPACIŃSKA 61
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 3 PAPIEzzzStanisław PAPIEŻ 237
0.04%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 4 PIOTEREKGrzegorz PIOTEREK 25
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 5 PENCWiesław Maciej PENC 16
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 6 GARLANDTeresa Jadwiga GARLAND 31
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 7 BOGACZ-ROSTWOROWSKAIzabela Anna BOGACZ-ROSTWOROWSKA 42
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 8 SAROTAFabian Grzegorz SAROTA 37
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 9 KALINOWSKIFryderyk Janusz KALINOWSKI 23
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 10 BUBNICKIKrzysztof Jan BUBNICKI 10
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 11 ADAMSKIPiotr Jan ADAMSKI 39
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 12 HEMPEL-DYBLIKMaria Felicja HEMPEL-DYBLIK 12
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 13 HESZENPiotr Maria HESZEN 12
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 14 HESZENAgnieszka Magdalena HESZEN 7
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 15 GURGULMaria GURGUL 26
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 16 zzzELAZNYMarek ŻELAZNY 47
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 17 WazSOWICZJoanna Anna WĄSOWICZ 18
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 18 SZCZUREKSzymon Antoni SZCZUREK 13
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 19 CHOJNACKIMarcin CHOJNACKI 12
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 20 GozRKAKarolina GÓRKA 41
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 21 MARCINKOWSKALucyna Maria MARCINKOWSKA 41
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 22 MARCZEWSKISławomir Gabriel MARCZEWSKI 56
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 1 WALICKILech Karol WALICKI 331
0.06%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 2 CZARNEKNorbert Jerzy CZARNEK 130
0.02%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 3 zzzozlzTEKHalina Irena ŻÓŁTEK 58
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 4 MLECZKOKonrad Adam MLECZKO 68
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 5 SIERANTMaciej Zbigniew SIERANT 28
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 6 SUDERStanisława Agata SUDER 48
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 7 PASTERNAKWojciech Jan PASTERNAK 39
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 8 KRZCIUKAgnieszka Dorota KRZCIUK 26
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 9 RUSEKSzymon Józef RUSEK 15
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 10 CHERJANMarcelina Magdalena CHERJAN 14
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 11 KRZCIUKTomasz Andrzej KRZCIUK 42
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 12 MICHAlzOWSKAMarta Urszula MICHAŁOWSKA 19
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 13 JUTKIEWICZJoanna JUTKIEWICZ 10
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 14 GANKIEWICZPiotr Franciszek GANKIEWICZ 9
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 15 MILAAndrzej Paweł MILA 21
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 16 FRANCZYKMarek Marcin FRANCZYK 10
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 17 GezBKAGrzegorz Rafał GĘBKA 5
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 18 zzzMIGRODZKIStanisław Michał ŻMIGRODZKI 22
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 19 SZYMUSIAKJanusz SZYMUSIAK 4
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 20 BORKOWSKAMonika Elżbieta BORKOWSKA 32
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 21 OGRODNIKKamil Roman OGRODNIK 21
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 22 BACASylwia BACA 23
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 23 GREGORCZYKAndrzej Mariusz GREGORCZYK 18
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 24 GRUBASylwia Kamila GRUBA 24
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 25 NOWAKJakub Krzysztof NOWAK 35
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 26 RUDNIKLeszek RUDNIK 19
0.00%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 27 BOzzzEKPaulina Agnieszka BOŻEK 36
0.01%
15 KW Kongres Nowej Prawicy 28 SZATANJarosław Kazimierz SZATAN 137
0.03%
Kod Nazwa Liczba uprawnionych do głosowania Liczba kart ważnych Liczba głosów ważnych Frekwencja Procent głosów ważnych
1206 krakowski 211401 115640 112542
54.70%
97.32%
1208 miechowski 40793 18042 17496
44.23%
96.97%
1212 olkuski 92349 48730 47502
52.77%
97.48%
1261 Kraków 594326 369720 365228
62.21%
98.79%
Copyright © 2015
Państwowa Komisja Wyborcza, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa, Tel. 22 695 25 44, Fax. 22 622 35 71

www.pkw.gov.pl    Biuro prasowe: biuroprasowe@pkw.gov.pl, Tel. 605 898 609
wykonanie: bprog.pl