Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wybory do Sejmu i Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej

2015

Wyniki wyborów do Sejmu RP

Dane z okręgów: 41/41

Zbiorcze statystyki głosowania

Liczba uprawnionych do głosowania
786549
Liczba kart ważnych
381205
Liczba głosów ważnych
369745
Liczba głosów nieważnych
11460

Frekwencja w regionie

48.47%

Wybrani posłowie

Nr okręgu Nr listy Nr na liście Komitet Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent
112111 2 1 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP TOMCZYKCezary TOMCZYK 26781
7.24%
112211 2 2 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP HANAJCZYKAgnieszka HANAJCZYK 12128
3.28%
1122411 2 24 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP DUNINArtur DUNIN 8082
2.19%
115111 5 1 Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe BEJDAPaweł BEJDA 6283
1.7%
117111 7 1 Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" RZYMKOWSKITomasz RZYMKOWSKI 11977
3.24%
111111 1 1 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość WASZCZYKOWSKIWitold WASZCZYKOWSKI 32909
8.9%
111211 1 2 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość SCHREIBERGrzegorz SCHREIBER 15948
4.31%
111311 1 3 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość MATEUSIAK-PIELUCHABeata MATEUSIAK-PIELUCHA 12059
3.26%
111411 1 4 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość WOzzNIAKTadeusz WOŹNIAK 11011
2.98%
111511 1 5 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość MATUSZEWSKIMarek MATUSZEWSKI 13880
3.75%
111611 1 6 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość POLAKPiotr POLAK 16637
4.5%
111811 1 8 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość RZEPECKIŁukasz RZEPECKI 9229
2.5%

Wyniki
głosowania

na listy kandydatów na posłów

39.93%
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
21.18%
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
8.92%
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
8.18%
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
7.86%
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
5.32%
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru
4.10%
Komitet Wyborczy KORWiN
3.54%
Komitet Wyborczy Partia Razem
0.52%
Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi
0.27%
Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!"
0.19%
Komitet Wyborczy Samoobrona

Wyniki głosowania na kandydatów na posłów

Nr listy Komitet Nr kandydata Imię i nazwisko Zdobyte głosy Procent głosów w okręgu Wybrany
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 1 WASZCZYKOWSKIWitold Jan WASZCZYKOWSKI 32909
8.90%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 2 SCHREIBERGrzegorz Zenon SCHREIBER 15948
4.31%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 3 MATEUSIAK-PIELUCHABeata Anna MATEUSIAK-PIELUCHA 12059
3.26%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 4 WOzzNIAKTadeusz Jacek WOŹNIAK 11011
2.98%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 5 MATUSZEWSKIMarek MATUSZEWSKI 13880
3.75%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 6 POLAKPiotr Stanisław POLAK 16637
4.50%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 7 CIEBIADAKrzysztof CIEBIADA 6381
1.73%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 8 RZEPECKIŁukasz Adrian RZEPECKI 9229
2.50%
Tak
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 9 szMIAlzEKJolanta Krystyna ŚMIAŁEK 2088
0.56%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 10 KAzzMIERCZAKWieńczysław Jerzy KAŹMIERCZAK 1578
0.43%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 11 RYCHLIKPaweł Piotr RYCHLIK 8499
2.30%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 12 PAPROTAKatarzyna PAPROTA 3112
0.84%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 13 szNIEGULAAndrzej Henryk ŚNIEGULA 1280
0.35%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 14 DYRGOnz-BIAlzOWazSAnna Elżbieta DYRGOŃ-BIAŁOWĄS 430
0.12%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 15 KlzOPOTOWSKIKonrad KŁOPOTOWSKI 1357
0.37%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 16 PRAzzzNOWSKASylwia PRAŻNOWSKA 781
0.21%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 17 ZNYKMarek Paweł ZNYK 1493
0.40%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 18 WRZAlzASylwia Marianna WRZAŁA 470
0.13%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 19 DRABIKMarek DRABIK 800
0.22%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 20 ZALEWSKIPiotr Andrzej ZALEWSKI 1213
0.33%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 21 HENKEElżbieta HENKE 1071
0.29%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 22 KOCHAnzSKAJoanna Aneta KOCHAŃSKA 1332
0.36%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 23 SZCZEPAnzCZYKEwa Eugenia SZCZEPAŃCZYK 1104
0.30%
1 KW Prawo i Sprawiedliwość 24 KRZAKMichał Bazyli KRZAK 2961
0.80%
2 KW Platforma Obywatelska RP 1 TOMCZYKCezary Józef TOMCZYK 26781
7.24%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 2 HANAJCZYKAgnieszka Małgorzata HANAJCZYK 12128
3.28%
Tak
2 KW Platforma Obywatelska RP 3 STezPIEnzWitold Heronim STĘPIEŃ 5686
1.54%
2 KW Platforma Obywatelska RP 4 SIKORAJacek SIKORA 6498
1.76%
2 KW Platforma Obywatelska RP 5 SZKOPInzSKAIwona Barbara SZKOPIŃSKA 2511
0.68%
2 KW Platforma Obywatelska RP 6 SOBOLKamil SOBOL 1778
0.48%
2 KW Platforma Obywatelska RP 7 JAROSlzAWSKIMarcel Jakub JAROSŁAWSKI 1078
0.29%
2 KW Platforma Obywatelska RP 8 MAJERPiotr Lucjan MAJER 1230
0.33%
2 KW Platforma Obywatelska RP 9 BARTOSBartłomiej BARTOS 1630
0.44%
2 KW Platforma Obywatelska RP 10 KRAWCZYKMarek KRAWCZYK 1753
0.47%
2 KW Platforma Obywatelska RP 11 BORGULTomasz Piotr BORGUL 633
0.17%
2 KW Platforma Obywatelska RP 12 KULESZAPaweł Maciej KULESZA 1355
0.37%
2 KW Platforma Obywatelska RP 13 JAKSAArkadiusz JAKSA 1902
0.51%
2 KW Platforma Obywatelska RP 14 STRUMIANEdyta Grażyna STRUMIAN 690
0.19%
2 KW Platforma Obywatelska RP 15 URBANIAKPaweł URBANIAK 496
0.13%
2 KW Platforma Obywatelska RP 16 HEICHMANAda HEICHMAN 372
0.10%
2 KW Platforma Obywatelska RP 17 MARCZAKSławomira MARCZAK 328
0.09%
2 KW Platforma Obywatelska RP 18 BAUMANNEwa Antonina BAUMANN 348
0.09%
2 KW Platforma Obywatelska RP 19 KOlzODZIEJCZAKBogusława KOŁODZIEJCZAK 418
0.11%
2 KW Platforma Obywatelska RP 20 BEREzzzEWSKABogusława BEREŻEWSKA 297
0.08%
2 KW Platforma Obywatelska RP 21 MAJCZYKRobert Jan MAJCZYK 588
0.16%
2 KW Platforma Obywatelska RP 22 PAWLAK-SZPOTANMonika Katarzyna PAWLAK-SZPOTAN 615
0.17%
2 KW Platforma Obywatelska RP 23 PAlzKAJustyna Krystyna PAŁKA 1117
0.30%
2 KW Platforma Obywatelska RP 24 DUNINArtur Jerzy DUNIN 8082
2.19%
Tak
3 KW Razem 1 MIRYSMateusz Piotr MIRYS 5138
1.39%
3 KW Razem 2 KROMKOWSKAMarta Magdalena KROMKOWSKA 1545
0.42%
3 KW Razem 3 KLIMCZAKJakub Przemysław KLIMCZAK 1037
0.28%
3 KW Razem 4 GOLISZEWSKAJustyna GOLISZEWSKA 759
0.21%
3 KW Razem 5 DOBROWOLSKIPrzemysław Sebastian DOBROWOLSKI 563
0.15%
3 KW Razem 6 WOYDAZuzanna WOYDA 515
0.14%
3 KW Razem 7 GlzOWACKISylwester GŁOWACKI 482
0.13%
3 KW Razem 8 SONTOWSKAAleksandra Magdalena SONTOWSKA 204
0.06%
3 KW Razem 9 LITWINOWICZKrzysztof Adam LITWINOWICZ 220
0.06%
3 KW Razem 10 zzzUKOWICZOlga Edyta ŻUKOWICZ 306
0.08%
3 KW Razem 11 MAszLANKAKarol MAŚLANKA 498
0.13%
3 KW Razem 12 WIECZOREKKatarzyna Anna WIECZOREK 630
0.17%
3 KW Razem 13 KORCZYCHubert KORCZYC 313
0.08%
3 KW Razem 14 WozJCIKOWSKAEwelina Małgorzata WÓJCIKOWSKA 867
0.23%
4 KW KORWiN 1 UTECHTWaldemar Arkadiusz UTECHT 6326
1.71%
4 KW KORWiN 2 GAPInzSKAMagdalena GAPIŃSKA 1215
0.33%
4 KW KORWiN 3 EJSMONTBolesław EJSMONT 831
0.22%
4 KW KORWiN 4 WANDACHOWICZKrystian WANDACHOWICZ 543
0.15%
4 KW KORWiN 5 KACPEROWSKIMariusz KACPEROWSKI 837
0.23%
4 KW KORWiN 6 OzzzADOWICZŁukasz Artur OŻADOWICZ 303
0.08%
4 KW KORWiN 7 WlzODARCZYKKatarzyna Krystyna WŁODARCZYK 458
0.12%
4 KW KORWiN 8 BOCZKOWSKA-LESIAKMarta Daria BOCZKOWSKA-LESIAK 186
0.05%
4 KW KORWiN 9 WOLNIEWICZAdam Jan WOLNIEWICZ 468
0.13%
4 KW KORWiN 10 SZOSZKIEWICZPiotr SZOSZKIEWICZ 259
0.07%
4 KW KORWiN 11 RUSZKOWSKIŁukasz Stanisław RUSZKOWSKI 188
0.05%
4 KW KORWiN 12 JABlzOnzSKIRobert Tomasz JABŁOŃSKI 374
0.10%
4 KW KORWiN 13 PIASKOWSKIBartłomiej Krzysztof PIASKOWSKI 250
0.07%
4 KW KORWiN 14 NOCHOWICZŻaneta Anna NOCHOWICZ 144
0.04%
4 KW KORWiN 15 STEFAnzSKAMagdalena STEFAŃSKA 177
0.05%
4 KW KORWiN 16 JABlzOnzSKIMichał Jan JABŁOŃSKI 267
0.07%
4 KW KORWiN 17 BOROWSKIMateusz Rafał BOROWSKI 452
0.12%
4 KW KORWiN 18 STOSAleksandra Ewa STOS 175
0.05%
4 KW KORWiN 19 GAMALCZYKJulia GAMALCZYK 135
0.04%
4 KW KORWiN 20 NOWOJEWSKIWojciech NOWOJEWSKI 201
0.05%
4 KW KORWiN 21 JURCZAKAngelika Anna JURCZAK 296
0.08%
4 KW KORWiN 22 BEDNAREKMagdalena Dorota BEDNAREK 356
0.10%
4 KW KORWiN 23 MARCZAKArtur Piotr MARCZAK 314
0.08%
4 KW KORWiN 24 OSIEWAlzAZbigniew Zenon OSIEWAŁA 416
0.11%
5 Komitet Wyborczy PSL 1 BEJDAPaweł Jan BEJDA 6283
1.70%
Tak
5 Komitet Wyborczy PSL 2 NAWROCKAElżbieta Renata NAWROCKA 3620
0.98%
5 Komitet Wyborczy PSL 3 GABRYJazCZYKCezary Zbigniew GABRYJĄCZYK 1416
0.38%
5 Komitet Wyborczy PSL 4 PACHOLSKIMichał Tomasz PACHOLSKI 779
0.21%
5 Komitet Wyborczy PSL 5 GozRCZYnzSKIAndrzej Robert GÓRCZYŃSKI 1886
0.51%
5 Komitet Wyborczy PSL 6 KAPICAMarek KAPICA 835
0.23%
5 Komitet Wyborczy PSL 7 CHOWISAndrzej Franciszek CHOWIS 1733
0.47%
5 Komitet Wyborczy PSL 8 szLUSAREKTadeusz Jerzy ŚLUSAREK 1013
0.27%
5 Komitet Wyborczy PSL 9 JANISZEWSKISławomierz Kazimierz JANISZEWSKI 499
0.13%
5 Komitet Wyborczy PSL 10 STASIAKZbigniew Marek STASIAK 1459
0.39%
5 Komitet Wyborczy PSL 11 lzAWNICZAKArtur Jerzy ŁAWNICZAK 1105
0.30%
5 Komitet Wyborczy PSL 12 JASInzSKAJustyna Magdalena JASIŃSKA 282
0.08%
5 Komitet Wyborczy PSL 13 ELERTLidia Małgorzata ELERT 793
0.21%
5 Komitet Wyborczy PSL 14 GABRYELCZAKMałgorzata GABRYELCZAK 485
0.13%
5 Komitet Wyborczy PSL 15 ROGOWSKA-TYLMANZofia Henryka ROGOWSKA-TYLMAN 246
0.07%
5 Komitet Wyborczy PSL 16 GAJEWSKAMarta GAJEWSKA 352
0.10%
5 Komitet Wyborczy PSL 17 DANIlzOWICZAndrzej DANIŁOWICZ 340
0.09%
5 Komitet Wyborczy PSL 18 KANIAMałgorzata Anna KANIA 262
0.07%
5 Komitet Wyborczy PSL 19 KRAWCZYKMarek Jan KRAWCZYK 410
0.11%
5 Komitet Wyborczy PSL 20 OBIEDZInzSKAIwona Anna OBIEDZIŃSKA 185
0.05%
5 Komitet Wyborczy PSL 21 SZYSZKADariusz SZYSZKA 313
0.08%
5 Komitet Wyborczy PSL 22 KLIMASJarosław KLIMAS 1290
0.35%
5 Komitet Wyborczy PSL 23 ZIezBA-GZIKJolanta ZIĘBA-GZIK 1625
0.44%
5 Komitet Wyborczy PSL 24 SezCZKOWSKIPiotr Paweł SĘCZKOWSKI 1833
0.50%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 1 OLEJNICZAKCezary Roman OLEJNICZAK 16163
4.37%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 2 SZEWCZYKMarek Jan SZEWCZYK 746
0.20%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 3 HERNASMariola Ewa HERNAS 1297
0.35%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 4 KRASInzSKIZbigniew Stanisław KRASIŃSKI 1077
0.29%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 5 KARPInzSKIMarcin KARPIŃSKI 1333
0.36%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 6 SOLECKAKinga Magdalena SOLECKA 862
0.23%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 7 FOKSBogusław Bernard FOKS 655
0.18%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 8 OCIEPAHenryk Tomasz OCIEPA 472
0.13%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 9 PRZYTULSKAMaria Nina PRZYTULSKA 486
0.13%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 10 DIDOWICZAnna DIDOWICZ 632
0.17%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 11 KRZESInzSKAGrażyna KRZESIŃSKA 296
0.08%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 12 ROSIAKDamian ROSIAK 638
0.17%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 13 JezDRYSIAK-URBAnzSKAOlga JĘDRYSIAK-URBAŃSKA 335
0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 14 MOSInzSKAMałgorzata Stanisława MOSIŃSKA 208
0.06%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 15 BIRLETMarcin BIRLET 315
0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 16 CHROSTEKAnna Jolanta CHROSTEK 415
0.11%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 17 PlzUCIENNIKAgnieszka PŁUCIENNIK 599
0.16%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 18 RUDOWSKIMirosław Andrzej RUDOWSKI 41
0.01%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 19 LEWANDOWSKABogumiła Elżbieta LEWANDOWSKA 387
0.10%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 20 PAWLAKJanusz PAWLAK 467
0.13%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 21 GOlzUSZKOŁukasz Kamil GOŁUSZKO 178
0.05%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 22 REPCZAnzSKAAgnieszka Katarzyna REPCZAŃSKA 341
0.09%
6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 23 GRYGLEWSKIMarek Józef GRYGLEWSKI 2313
0.63%
7 KWW "Kukiz'15" 1 RZYMKOWSKITomasz Piotr RZYMKOWSKI 11977
3.24%
Tak
7 KWW "Kukiz'15" 2 OLCZAKPaweł Zbigniew OLCZAK 3543
0.96%
7 KWW "Kukiz'15" 3 TKACZRyszard Marian TKACZ 1792
0.48%
7 KWW "Kukiz'15" 4 KIJAKRadosław Tomasz KIJAK 785
0.21%
7 KWW "Kukiz'15" 5 MARCINIAK-SPALENIAKJulita Jadwiga MARCINIAK-SPALENIAK 1156
0.31%
7 KWW "Kukiz'15" 6 GlzADKIPatrycjusz Jan GŁADKI 1312
0.35%
7 KWW "Kukiz'15" 7 zzzYWICAMarcin Bogdan ŻYWICA 2101
0.57%
7 KWW "Kukiz'15" 8 JAKozBEKDariusz Wojciech JAKÓBEK 1060
0.29%
7 KWW "Kukiz'15" 9 SZCZezSNAMilena Barbara SZCZĘSNA 1982
0.54%
7 KWW "Kukiz'15" 10 KLIMCZAKPiotr Krzysztof KLIMCZAK 1632
0.44%
7 KWW "Kukiz'15" 11 BIELECKAMarzena Edyta BIELECKA 1094
0.30%
7 KWW "Kukiz'15" 12 MAlzGORZEWICZAnita Dorota MAŁGORZEWICZ 759
0.21%
7 KWW "Kukiz'15" 13 SNELEWSKIBartosz Zbigniew SNELEWSKI 293
0.08%
7 KWW "Kukiz'15" 14 SlzUBIKTeresa SŁUBIK 346
0.09%
7 KWW "Kukiz'15" 15 KAMInzSKITomasz Andrzej KAMIŃSKI 1003
0.27%
7 KWW "Kukiz'15" 16 MITKAJolanta MITKA 2138
0.58%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 1 ROGALA-LEWICKIAdam Olgierd ROGALA-LEWICKI 8773
2.37%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 2 BIAlzOBlzOCKITomasz BIAŁOBŁOCKI 1152
0.31%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 3 SIERADZKIMarcin Miłosz SIERADZKI 1376
0.37%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 4 LEWANDOWSKAIwona Elżbieta LEWANDOWSKA 2456
0.66%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 5 LEMAnzSKIMarian LEMAŃSKI 698
0.19%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 6 WALASZCZYK-GROSSIzabela WALASZCZYK-GROSS 583
0.16%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 7 LISIAKAdrian Dariusz LISIAK 270
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 8 BlzAzzzEJEWICZJustyna Anna BŁAŻEJEWICZ 425
0.11%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 9 OGRODOWCZYKRafał OGRODOWCZYK 383
0.10%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 10 DUDKIEWICZBeata DUDKIEWICZ 679
0.18%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 11 BUDAJarosław BUDA 573
0.15%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 12 MOSZCZYnzSKAAneta Elżbieta MOSZCZYŃSKA 224
0.06%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 13 STANIOSZPiotr Jakub STANIOSZ 213
0.06%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 14 LUBCZYnzSKAIzabela LUBCZYŃSKA 276
0.07%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 15 MUSKAlzAMarcin Łukasz MUSKAŁA 92
0.02%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 16 WELCGrażyna Urszula WELC 133
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 17 LAszKIEWICZDamian LAŚKIEWICZ 152
0.04%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 18 KOPROWSKIPiotr Rafał KOPROWSKI 200
0.05%
8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 19 GozRCZYnzSKITomasz GÓRCZYŃSKI 1023
0.28%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 1 BazBRYCHBartosz BĄBRYCH 807
0.22%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 2 zzzozlzTOWSKITomasz Edmund ŻÓŁTOWSKI 107
0.03%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 3 KIESZKOWSKIMarcin KIESZKOWSKI 110
0.03%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 4 WAWROWSKIMateusz Artur WAWROWSKI 44
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 5 MATUSZCZAKKrzysztof MATUSZCZAK 69
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 6 DOMAGALSKIMichał DOMAGALSKI 100
0.03%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 7 BEDNAREKEwa Marianna BEDNAREK 96
0.03%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 8 MATUSZCZYKAdam Krzysztof MATUSZCZYK 63
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 9 KNOPIKSylwia Magdalena KNOPIK 63
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 10 WAWROWSKIRobert Romuald WAWROWSKI 23
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 11 SZYMAnzSKAKatarzyna Marta SZYMAŃSKA 77
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 12 SIATKOWSKIKamil SIATKOWSKI 57
0.02%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 13 PACZKOWSKAKarolina Paulina PACZKOWSKA 53
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 14 FOLWARCZYKSylwia FOLWARCZYK 49
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 15 ROBASZEKDominik Mateusz ROBASZEK 28
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 16 WAWROWSKAKatarzyna WAWROWSKA 21
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 17 BEDNAREKŻaneta Maria BEDNAREK 23
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 18 OCIEPAMagdalena Joanna OCIEPA 37
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 19 JozREKSebastian JÓREK 36
0.01%
10 KWW Zbigniewa Stonogi 20 BazBRYCHNatalia Maria BĄBRYCH 42
0.01%
13 KW Samoobrona 1 URBANIAKAndrzej URBANIAK 208
0.06%
13 KW Samoobrona 2 MIlzEKGenowefa Helena MIŁEK 58
0.02%
13 KW Samoobrona 3 PRZESPOLEWSKIJerzy Marek PRZESPOLEWSKI 90
0.02%
13 KW Samoobrona 4 KAzzMIERSKIJózef KAŹMIERSKI 22
0.01%
13 KW Samoobrona 5 lzOJKOElżbieta Małgorzata ŁOJKO 14
0.00%
13 KW Samoobrona 6 KUzzNIKMagdalena Maria KUŹNIK 26
0.01%
13 KW Samoobrona 7 GAWLIKCzesław Kazimierz GAWLIK 20
0.01%
13 KW Samoobrona 8 WIEDEnzSKAHonorata WIEDEŃSKA 15
0.00%
13 KW Samoobrona 9 KUBIAKLesław Marek KUBIAK 18
0.00%
13 KW Samoobrona 10 ZAKRezTAKazimierz ZAKRĘTA 11
0.00%
13 KW Samoobrona 11 WRozBELJulita Katarzyna WRÓBEL 29
0.01%
13 KW Samoobrona 12 RATAJCZYKJanusz Ireneusz RATAJCZYK 14
0.00%
13 KW Samoobrona 13 BORECKAJustyna Bogumiła BORECKA 17
0.00%
13 KW Samoobrona 14 WozJCIKJakub WÓJCIK 30
0.01%
13 KW Samoobrona 15 WIezCKOWSKIHenryk Bogdan WIĘCKOWSKI 8
0.00%
13 KW Samoobrona 16 GOlzezBIOWSKAEwa Helena GOŁĘBIOWSKA 19
0.01%
13 KW Samoobrona 17 BOLIMOWSKIGrzegorz Jan BOLIMOWSKI 2
0.00%
13 KW Samoobrona 18 KOPROWSKIRobert Ryszard KOPROWSKI 6
0.00%
13 KW Samoobrona 19 WAszKIEWICZJarosław Mikołaj WAŚKIEWICZ 1
0.00%
13 KW Samoobrona 20 PIlzATOWSKIPiotr Krzysztof PIŁATOWSKI 22
0.01%
13 KW Samoobrona 21 SZYMAnzSKAMarlena SZYMAŃSKA 82
0.02%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 1 KAzzMIERCZAKMarek Zbigniew KAŹMIERCZAK 277
0.07%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 2 MARCINIAKWiesław MARCINIAK 47
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 3 KOCZURMarian Józef KOCZUR 38
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 4 KOKOSZKAJózef KOKOSZKA 50
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 5 WIDERSKIIreneusz Kazimierz WIDERSKI 21
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 6 PIECZEWSKIKrzysztof PIECZEWSKI 14
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 7 MARCZAKMarzena Teresa MARCZAK 91
0.02%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 8 JANICKAAleksandra Józefa JANICKA 43
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 9 BOJSKIPiotr Maksymilian BOJSKI 68
0.02%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 10 PAnzCZAKŁukasz Bogumił PAŃCZAK 39
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 11 TOMASZEWSKIBogdan TOMASZEWSKI 27
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 12 KOMAREWSKABeata KOMAREWSKA 28
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 13 KURDYKJan KURDYK 27
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 14 DazBROWSKAMariola DĄBROWSKA 42
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 15 WALCZAKBernadeta WALCZAK 26
0.01%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 16 MALINOWSKAMaria Jolanta MALINOWSKA 66
0.02%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 17 WITCZAKJacek Jan WITCZAK 18
0.00%
14 KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" 18 MITRezGAElżbieta Bronisława MITRĘGA 67
0.02%
Kod Nazwa Liczba uprawnionych do głosowania Liczba kart ważnych Liczba głosów ważnych Frekwencja Procent głosów ważnych
1002 kutnowski 82119 36593 35448
44.56%
96.87%
1003 łaski 41176 20135 19538
48.90%
97.04%
1004 łęczycki 43147 17691 16924
41.00%
95.66%
1005 łowicki 65541 31731 30749
48.41%
96.91%
1008 pabianicki 96445 52318 51178
54.25%
97.82%
1009 pajęczański 42707 19782 19063
46.32%
96.37%
1011 poddębicki 34478 15551 14942
45.10%
96.08%
1014 sieradzki 97160 45729 44074
47.07%
96.38%
1017 wieluński 62770 29333 28390
46.73%
96.79%
1019 zduńskowolski 53951 26827 26143
49.72%
97.45%
1018 wieruszowski 34046 15155 14632
44.51%
96.55%
1020 zgierski 133009 70360 68664
52.90%
97.59%
Copyright © 2015
Państwowa Komisja Wyborcza, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa, Tel. 22 695 25 44, Fax. 22 622 35 71

www.pkw.gov.pl    Biuro prasowe: biuroprasowe@pkw.gov.pl, Tel. 605 898 609
wykonanie: bprog.pl